Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Whiskacz Niedobry

Oto co o was mam do powi: po co wam rady skoro i tak wszytko najlepiej wiecie...

Polecane posty

a udzielający raz często nie są żadnymi fachowcami w dziedzinie w której zabierają głos, i nawet nie mieli okazji poradzić sobie sami z dany problemem, jedni mają zbyt wiele do powiedzenia (bzdury) inni Tylko szydzą bo to jedyny znany im sposób komunikowania się z otoczeniem.. w większości jesteście chorzy nie tylko na ciel;e ale i duch wasz jest chory, PYTAJĄCY zaś i tak wbrew najlepszym radom zrobi po swojemu , lub nic nie zrobi... skupiacie się wyłącznie na sobie, wasze dążenia i wasze osobiste problemy są przecież najważniejsze, nic poza waszym przerośniętym EGO się nie liczy, nie macie względu ani na ludzka krzywdę, ani na samego Boga, czemu zatem służy wasza pusta egzystencja skoro i tak nie otrzymujecie tego czego od życia oczekujecie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdy ktoś ma poważny, rzeczywisty problem, zdecydowana większość zostawia temat bez odzewu, taka jest o was prawda-tutaj się z tobą zgodzę-wczoraj też prosiłam o pomoc,radę,wsparcie i każdy mnie olał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też,nie pytałam wczoraj czy ktoś jest weterynarzem,po prostu myslałam że kogoś piesek tez coś takiego przechodził i chciałam się dowiedzieć czegoś więcej na ten temat,a teraz na innym wątku mi piszą że mam z głową bo niby o to obwiniam ludzi z kafe że stan zdrowia mojego psa się pogorszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×