Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xkarOOlx

STREET BUTY

Polecane posty

Gość xkarOOlx

Hej, piszę ponieważ chciałabym Was wszystkie przestrzec przed zakupami w sklepie Street Super Buty(bąź super shoes) Nie kupujcie tam butów! Nie uznają zwrotów ani reklamacji! Reklamacje rozpatrywane są w sklepie przez personel, który odbywa fikcyjne szkolenie. W ten sposób starają oszczędzić pieniędzy na rzeczoznawcy! Zimowe buty rozpadly mi się po 2 miesiącach uzytkowania, kiedy nawet nie spadł snieg. Reklamacja jest odrzucona. Odwoływałam się 3 razy, w jednej z decyzji znajduje się orzeczenie o męskich butach, widac więc jaki 'sajgon' panuje na zapleczu skoro nie wiedzą co rozpatrują! Ja nie mam siły chodzić po sądach z nimi, ale mówie szczerze,ze są to naomalni złodzieje, którzy oszukują kienenta. UWAŻAJCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
STRZEŻCIE SIĘ!!! Gorąco przestrzegam przed tym sklepem. Kupiłem tam letnie mokasyny, których nie dało się nosić, ze względu na dziwną maź znajdującą się pod wkładką, która miała naprawdę bardzo nieprzyjemny odór ( gdybym zauważył to przed kupnem na pewno bym ich nie ruszył ). Ponadto od razu się rozpruły a reklamacja oczywiście nie została uwzględniona 3 razy... kiepska marka i bardzo kiepska jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z waszymi opiniami,buty zepsuły sie po miesiacu użytkowania.pod byle pretekstem nie uznali reklamacji i dopiero odwołanie poskutkowało.nigdy wiecej tam nic nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też słyszałam od kumpeli, że to niezły SZAJS. Jej rozwaliły się buty po jednym wyjściu i reklamacji nie uwzględnili, a personel w sklepie jej powiedział, że pewnie kupiła buty na jedną imprezę, rozwaliła, a teraz reklamuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo chodzić nie umiecie to się nie dziwcie że wam się rozwalają, ja mam buty ze streeta które kupiłam rok temu i chodzę w nich codzinnie i nic mi się z nimi nie dzieje, po prostu trzeba o buty dbać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam fajną stronę - porównywarkę cen gdzie kupiłam już parę rzeczy, trochę ciuchów i buty, wszystko przebiegło bez problemu także polecam i Wam :) Można tam kupić wszystko i dużo taniej, oryginalne rzeczy znanych marek, warto zajrzeć cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tych sklepów już chyba nie ma? Jakość miały okropną :( Ja kupuję tylko i wyłącznie buty markowe, choć szukam okazji i np. buty sportowe kupuje w sklepie http://perfektsport.pl, bo tam są duże obniżki, ale zawsze mam gwarancję, zresztą buty nike, które często kupuję, same z siebie się nigdy nie uszkadzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×