Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Czkawka 1

Dlaczego kałmuki z południa nie uczą się języków?

Polecane posty

ja to nie wiem...nie chcę nikogo obrażać, ale te latynosy...no nie gadam z hiszpancem napisal mi hi ja mu hi potem how are you wszystko szlo dobrze ale jak rzucilam jakes slowko to czekam i czekam a on sie usmiecha po paru sekundach z takim zapłonem no to kurde żeby pogadac na poziomie przedszkola za pomocą google translate................ szlag mnie trafił portugal...mily ale tez jakis taki pustawy :( powiedzial że jestem ladna jak baby a on kocha babies no jakis pedofil?! :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxdcfvgb
te czkawka a na czym ty tak gadasz > na skejpiaka dzwonisz sobie czy jak>? bo to juz nie 1 twoj temat i tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole to koles rocznik 93 :o 4 lata mlodszy :D a wyglada na starszego ode mnie...wyglada jak typowy goguś na którego leca sucze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxdcfvgb
czkawka ale ty guwniara ło szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxdcfvgb
taka jedna a wiedziałam ze ty blondi,ladne foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gówniara, ale czemu? Austr.... eh... chyba wyjechał w srode albo czwratek temu na tydzien pozostaje mi czekac...w miedzyczasie nie próżnowałam :D nie chce go narazie pokazywac żeby nie zapeszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten brazyl chyba zrobil mnie w konia bo powiedzial że jest 20;30 u niego... 3 godziny wczesniej niz w Polsce? w Brazylii? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITALIANNKAAAAAAAA
A ZNASZ CIOTO JEZYK FRANCUZKI? ONI PEWNIE ZNAJA. WIESZ LDACZEGO TEMPA STRZALO? BO MIELI GO W SZKOLE..TAK JAK TY MIALAS ANGIELSKI LUB HISZPANSKI...TO SAMO Z WLOCHAMI,MALO KTORTY ZNA ANGIELSKI!!!!!!!!!! POZA TYM DOBRA RADA..ZACZNIJ UCZYC SIE CHINSKIEGO..PRZYDAA CI SIE GOWNIARO NA PRZYSZLOSC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxdcfvgb
czkawka no mloda siksa jestes no ide spac, ale wez napisz gdzie ty ich znajduszjesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy jeszcze myslenie o nim ma sens :o ale w koncu tyle godzin przegadalismy :( 😭 pewnie z 24 łącznie...zostawiłby mnie tak z dnia na dzień? :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiedzialam...
dlatego, ze hiszpania jest jednym z tych krajow, do ktorych inni jezdza, bo tam czuja sie dobrze, i najchetniej mieszkaliby tam na stale. Wiec ci hiszpanie nie maja ochoty wyjezdzac nigdzie z kraju, w ktorym wszystkim, w tym im samym jest tak fajnie, dlatego nie musza uczyc sie jezykow obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa żeby znali francuski albo coś... ale nie wszyscy z poludnia - Gruzin np. zna gruzinski, rosyjski, angielski (na wlasna reke sie uczy) i czeski... kłamią no ok ale w innych sprawach ale która godzina? to taki problem powiedzieć?:D w ogole to troche polaków dzisiaj było :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITALIANNKAAAAAAAA
CHISZPANIA GRCJA........OGLADACIE TV DZIECI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja odpowiem
Czkaweczko spróbuj znaleźć Greka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mloda...szkoda, że metryka mówi co innego :( na czatach ich wynajduje... w realu? na zywo nikt do mnie na ulicy nie podchodzi i nie zagaduje, a poza tym Polacy są dziwni..albo chamowaci albo zarozumiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam że jak widze faceta o typie urody latynos-arab to od razu uciekam...zagadałam sie z tymi bo chciałam im screena ytylko zrobic :D grek? nie kojarze żadnego, a co mają fajnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie źle ujęłam temat, chodziło mi o to,że dlaczego oni sie nie uczą ANGIELSKIEGO. no bo bryjczyki też nie znają jezykow zwykle, ale wiadomo znają ten najważniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem, moj bardzo dobrze mowi po angielsku, byl korepetytorem pozatym uwazam ze wielu mlodych i starych ludzi potrafi sie po angielsku tutaj dogadac - to my polacy wypadamy bardzo slabo i ten nasz masakryczny akcent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde teraz mam problem! napisał do mnie na fejsie kolega ze szkoły ale on jest ukraincem i pisze ze mna po angielsku :| co robic?! po jakiemu pisac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Love - ten Twój to jakis szczegolny przypadek w koncu zna polski :D a kto normalny sie uczy tego języka :P akcent......fakt :o moj angielski jest super dopóki sie nie odezwę :o dlatego z obcokrajowcami tylko pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale klops on nie zna polskiego...wiecie nie lubie pisać z Polakami i innymi ludzmi ktorych znam po angielsku bo czuje że beda sie ze mnie śmiac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty ja poznalam ostatnio 4 portugalczykow ktorzy mowia tez po polsku :D i to calkiem niezle, wielu innych rowniez cos powie bo np pracowali w porcie w gdansku albo gdzies tam kogo bym nie poznala z tych starszych rocznikow to chyba kazdy w Polsce byl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde to nieźle :D pojadą pozniej Polki do Portugalii beda obhadywac myslac że nikt nie rozumie a tam sie jacys odezwa do nich po polsku :D ale to nie wiedziałam...w porcie robią? myslalam że w Portugalii jest lepiej niz tu...i co mówią o polskim? łatwy jezyk dla nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×