Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Czkawka 1

Dzisiaj przyszły do mnie słuchawki z allegro kupione za zawrotną cenę 5 zł

Polecane posty

(łącznie z kosztem wysyłki :D ) ale brakuje basów :( miał ktoś z Was sluchawki bez basów? idzie sie przyzwyczaić? czy jednak lepiej zainwestować w lepsze żeby nie zwariować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio? :O a myslalam że zrobiłam deal stulecia :( ale chodziłam po całej wawie i nie było dokanalowych sluchawek szczegolnie we FLO w którym wystąpił badziew świąteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Realu kiedyś były słuchawki sony i philips z basami, za około 49 zł. Muszą mieć pasmo przenoszenia od max 16 hz do 20000 hz. Im niżej tym lepiej. Po słuchawkach widać, czy mają basy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie z gumkami? o widze, że sie znasz...ja jestem kompletnie zielona i nie wiem co znaczą te dB i Hz :o np. na starych słuchawkach było napisane : sensivity 105 dB s.p.l at 1KHz frequency response : 20 Hz - 20,000 Hz w sumie zgadzało by sie bo dobre były :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
400zł :o bez przesady nie szukam jakichs profesjonalnych Obsługiwana częstotliwość 6HZ - 22KHZ - kupiłam sobie takie i są troche lipne :O a zastanawiam sie nad kupnem takich: Częstotliwość 30Hz-15KHz Czułość 58dB -+ 3dB dobre będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie ufaj napisom na pudełkach bo nawet taniocha za parę groszy ma takie same napisy. Liczy się jakość komponentów, obudowy, przewodów, itp. W praktyce jakość to Sennheiser, Koch i może jeszcze 2-3 marki. Cała reszta to wyrzucone pieniądze i brak satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okej, wszystkie sugestie mi sie przydadza,a te niedouszne xczyli nauszne są tak samo dobre? pytam o takie w cenie do 20zł ostatnio miałam własnie takie i byłam bardzo zadowolona albo z tych które mogłabyś/mógłbyś mi polecic? http://allegro.pl/listing.php/showcat?id=66887&price_from=&price_to=20&postcode_enabled=0&state=0&distance=1&postcode=&city=&listing_sel=2&listing_interval=7&change_view=Poka%C5%BC%C2%A0%3E bo sie zastanawiałam nad tymi z gwiazdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie muszą kosztować 400zł, np. takie też będą super: http://allegro.pl/sluchawki-sennheiser-hd201-hd-201-nauszne-i1941476182.html Tym niemniej ja używam takich, choć kupionych za 350zł za granicą: http://allegro.pl/sluchawki-bezprzewodowe-sennheiser-rs-120-rs120-i1956534012.html Porównaj to ze swoimi za 5zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hertze to wysokość fali dźwiękowej (a właściwie długość). Dźwięki poniżej 16 hertzów są dla człowieka niesłyszalne i sa nazywane poddźwiękami. Wykorzystują je subwofery. Ludzka mowa oscyluje w okolicach 1 kilohertz. 20000 hertzów (20MHZ) to graniczna słyszalność wysokich dźwięków. Pomimo, ze nie słyszymy wyższych dźwięków, to wzbogacają one muzykę. Dlatego płyty CD mają pasmo do 44MHZ. Decybele, to natężenie dźwięku, czyli jak mocno dźwięk wali w uszy. NIe sugeruj się zakresem na tanich słuchawkach, bo jestr kłamliwy. Czasem piszą od 16 HZ, a w rzeczywistości nie ma basów. Wybieraj sprawdzone firmy, jak Sony i Philips.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto... dousznych NIE WOLNO używać. Słuchawki generują ciśnienie akustyczne które wywiera nacisk na skomplikowany mechanizm ucha. Gdy masz to ucho zatkane słuchawką to powstające podciśnienie rozpierdala ci narząd słuchu od środka... tracisz słuch stopniowo po prostu, przestajesz słyszeć określony zakres częstotliwości, itp. Tylko wieśniaki stosują słuchawki dokanałowe bo uważają, że to jest pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ma porównania...chociaż w sumie to tymczasowo kupiłam, bo już miałam dość jazdy ZTM-em bez słuchawek...ja tam nie wiem czy to jest pro, używam takich bo są małe, lekkie, wygodne, chociaż widzę że ostatnio coraz wiecej osob używa nausznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlachetna sraczka Nie wybieraj ani SONY ani Philipsa... te firmy nie produkują słuchawek, one je firmują. Firmują, czy produkują, słuchawki z ich logiem sa dobre. Przez lata miaqłam już chyba z 50 różnych, tych firm. Najbardziej odpowiada mi Philips.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak chyba podróby, wyczytałam na tym skąpcu taki komentarz "A ja lekko sprostuje wszystkie wypowiedzi. Jesli ktos kupil je na Allegro, to nie bedzie zadowolony i nie dziwie sie, ze daje niskie noty, poniewaz na Allegro sprzedawane sa same podroby tych sluchawek za okolo 20zl. Jesli ktos kupie je w sklepie w ktorym cena siega 50zl bedzie bardzo zadowolony. Niech was nie zwiedzie podejrzanie niskacena, firma Creative nie sprzedawala ani nie sprzedaje tych sluchawek w wersji OEM, ani zadnych innych, to zwykle chinskie podrobki. Ja kupilem w sklepie internetowym i jestem bardzo zadowolony, czysty dzwiek i nei samowity bass, tyle powiem, reszte juz powiedzieli powszednicy ktorzy kupili oryginalne sluchaweczki w sklepie :) Mam nadzieje, ze kogos przestrzege w ten sposob przed kupnem ich na Allegro :) Pzdr fajnie że to napisał bo już wlasnie patrzylam na takie na allegro ;P swoja drogą powinni zabronic takich złudnych podróbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no w sumie mi nic do tego... nie znam sie na prawie itp a za to teraz jaki fajny koment na allegro znalazlam do jednego sprzedawcy sluchawek "sprzedawca jest nieżytelny w opisie pisze że wysyła kurierem paczke .." nieżytelny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jakie to podróby skoro klient otrzymuje paragon i gwarancję od Creative-a. Takie komentarze piszą sklepy które lubią mieć 200% marży i przeszkadza im sprzedaż wysyłkowa. Niedawno oglądałem np. plazmę Panasonica 42" w Tesco - cena 2.499zł i wg. zapewnień sprzedawcy jedna z niższych w kraju. Ten sam model na allegro kosztuje 1890zł plus kurier 30zł. Czyli to podróbka tak? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ceneo i skąpcu są przeważnie najniższe ceny w necie i dużo taniej niż w sklepach. Jeśli różnica jest 4 krotna, to należy się zastanowić, co jest nie tak. Najlepiej zadać pytanie sprzedającemu i poprosić o gwarancję oryginalności na piśmie (e-mail). W razie czego się nie wywinie. Na Allegro jest masa podróbek, szczególnie drogich firm. Ponad 60% perfum na Allegro to podróbki. Przestrzegam, przed kupnem perfum tam po cenach znacznie odbiegających od sklepowych. Ja już kupiłam podrabiane perfumy i podrabiany pasek Gucci. Musiałam ostroi zareagować i podać przepisy prawne i porządnie postraszyć sprzedających, żeby mi zwrócili pieniądze. A jak ktoś nie rozpozna podróbki, to będzie stratny. Po co potem się szarpać? Lepiej kupić w sprawdzonym źródle i trochę drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten pierwszy link to mogą być podróbki bo mówimy o sprzedawcy który ma 250 komentarzy tylko, w dodatku ani słowem nie wspomina, że słuchawki pochodzą z polskiej dystrybucji. Wystarczy go zapytać czy otrzymasz paragon i polską gwarancję Creative-a. Brak odpowiedzi lub kręcenie = podróbka. I jeszcze raz powtarzam... nie kupuj dousznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×