Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Czkawka 1

Dzisiaj przyszły do mnie słuchawki z allegro kupione za zawrotną cenę 5 zł

Polecane posty

Tak, ten drugi link to zwykły chińczyk z logiem Creative-a, ale sprzedawca przynajmniej nie czaruje ludzi i nie wmawia, że to markowy oryginał. Tamten pierwszy link to zapewne to samo właśnie. Douszne gówna składające się z paru prostych elementów faktycznie można łatwo podrobić więc nie jestem zaskoczony. Ale bywa i tak, że ta sama fabryka w Chinach trzepie po nocach "na lewo" i produkt niczym się nie różni. Nawet laptopy tak się produkuje i w Chinach można kupić Asusa bez logo i kartona za pół ceny tego samego sprzętu z logiem. Trzeba zachować zdrowy rozsądek przede wszystkim. A jak kupujesz coś co ma ci służyć lata i prawie codziennie to nie oszczędzaj. Ale i nie przepłacaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, czyli bez dousznych, a jak nauszne to takie z gąbeczką? chociaż te nauszne nie zawsze pod czapkę sie zmieszczą :( te z gwiazdą moga być dobre? na co zwracać uwagę? bo kiedys miałam tylko douszne (głównie własnie philips i sehnseiner za okolo 30-50zl ale po paru miesiacach w kazdych cos sie psuło :O ) co do podrób, ktos kiedys tu na kafe ogłaszał też jakies spodnie Gucci na sprzedaż, ale inny użytkownik zauwazył, że tam widnieje na metce napis: 6ucci :D czasem ciezko zobaczyc taki "szczegoł"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są składane nauszne nawet, na płasko - do torebki. Poza tym dużo z nich ma specjalnie niski profil żeby wchodziły pod czapeczkę. I uwierz mi, zrobisz wrażenie w ten sposób większe niż korkami za 5zł. Choć w zasadzie nie zależy ci na tym ale jednak - ambitniej wygląda ktoś taki, sprawia wrażenie osoby zorientowanej w temacie, niezależnej, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt, do teraz myślałam że nauszne noszą osoby którym to pasuje po prostu do stylu, albo muzykofile (w sumie ja też nie moge życ bez muzyki ale nie potrzebuje niewiadomo jakiej jakosci dzwieku) może faktycznie osoby w sluchawkach nausznych są mądrzejsze skoro dbają o swój słuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pani Czkawka takie z gumkami? o widze, że sie znasz...ja jestem kompletnie zielona i nie wiem co znaczą te dB i Hz np. na starych słuchawkach było napisane : sensivity 105 dB s.p.l at 1KHz frequency response : 20 Hz - 20,000 Hz w sumie zgadzało by sie bo dobre były " To ja wyjaśnię-jeżeli podaje że ze słuchawki wychodzi dźwiek 140 dB to znaczy że są dobre:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arystokracja z butów wystaje
Klaun nikt nie produkuje słuchawek 140 db. Takie natężenie ma startujący odrzutowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku słuchawek chodzi o tzw. sprawność. Ale w określonym paśmie... i dlatego nawet te za parę groszy mają często napisane 100dB, choć nie jest podane w jakim zakresie częstotliwości... to nie to samo co 100dB w modelu za 400zł. Czy nawet za 90zł w porównaniu do takich za 15zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te mogą byc chociaż wygladają troche zbyt męsko, dobra musze lecieć, wróce tu jutro i bede dalej rozkminiac, dzieki wielkie za opinie , szczególnie Tobie - szlachetna sraczko za poświęcony czas i uwage :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rozczarowania, w sumie sprzedający opisał uczciwie, że słuchawki są dość słabe i nie pisał nic o basie więc jakos bardzo rozczarowana nie jestem, grunt że da sie słuchać, nawet przyzwyczaić sie można, ale faktycznie głowa boli po dłuższym czasie...chyba kupie se te nauszne i bede chodzić bez czapki ;) a te z gwiazdką mogą mieć bass?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tej cenie to zapomnij o basie... zrozum, że dobry dźwięk musi kosztować. Te z gwiazdką wyglądają poza tym wyjątkowo tandetnie i nie sugeruj się bajeranckim zdjęciem bo w realu będzie ci wstyd to założyć w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, wiem słuchawki za 5zł to była głupota, rozleciały się po 2 tygodniach :O goowno aż miło :O na swieta (2011) tata kupil mi jednak "wypasione" sluchawki nauszne, za ponad 100zl, maja super jakosc ale wady a) - za dlugi kabel (na co mi 10m?) b) są czarne i mało kobiece c) są zbyt duże i widoczne, lepsze są małe douszne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyyyyyyyyyyy
wez flamastry i je pokoloruj, albo oklej naklejkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętacie tutsi ta dziwk3?
5zl? Co tak rozrzutnie? Ja Kupilem za 2,50 w kiosku kiedyś pierwsze wytrzymały mi tydzień drugie 1,5 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj mokry bolek
chcesz dobre i tanie sluchawki? kup se Panasoniki RP-HJE 120 sa naprawde dobre za ta cene ,maja naprawde dobry wspolczynnik jakosci do ceny ,maja dobry bas sa dokanalowe i ogolnie za ta kase dobry zakup, kosztuja niecale 30 zeta🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Arystokracja z butów wystaje Klaun nikt nie produkuje słuchawek 140 db. Takie natężenie ma startujący odrzutowiec." Bzdura:P.Odrzutowiec ma dźwięk około 10 razy cichszy:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×