Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrzemierzamPolaLasy

Będę ciocią!:)

Polecane posty

Długa historia, dość niefajna... Grunt, że od lipca nie mam kontaktu z siostrzenicą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Ciocia to brzmi dumnie. Ciocie jak pamiętam dawały zawsze najlepsze prezenty. No i można było zwrócić się do nich z każdym problemem. Nawet jeżeli były to ciężkie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra związała się z nieodpowiednim facetem, któremu nie podobało się cudze dziecko w domu. Wywieźli małą do rodziny tego frajera do Bułgarii. Niby na dwa tygodnie na wakacje pojechali. Sami wrócili, a Misia została tam u obcych ludzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurfaaaaaa zzz
bejbika :o a co to za twor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma zbanowany
prawictwo to cnota chociaż niektórym bije na mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lipcu wyjechali. Od tamtej pory u własnej córki nie była. Kurwa pierdolona.... Nie chce podać adresu maila, czy telefonu do niej. Jedyną formą kontaktu jest napisanie listu, który trzeba dać mojej siostrze, bo ona z rodzicami swojego gacha ustaliła, że tylko ona będzie cokolwiek małej wysyłać. Jak mi o tym powiedziała, to jej nawsadzałem troszkę, więc już ze mną nie rozmawia. Mój brat i moja mama napisali listy i dali je mojej siostrze, która je wysłała. Po jakimś czasie przyszły odpowiedzi. Tylko, że to nie pisała Misia. Kamila sama napisała te listy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no co Ty.... "Tam jej lepiej. Tam ma morze i góry. Tam się nauczy obcych języków. Tam wszyscy ją kochają." itd... Jakby tego wszystkiego tutaj nie miała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomu Ty Telefon miałeś kiedyś noworodka na rękach? no noworodka raczej nie ale miałem na rękach 1 mc dziecko...no mogłeś oddać w pysk siostrze za pozostawienie dziecka obcym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 lata. Zanim poznała tego frajera była wzorową matką. Sama wychowywała córkę.t Kiedy go poznała, zaczęła imprezować, chlać, ćpać i zaniedbywać córkę. Bywało, że przez 2, 3 tygodnie Misia mieszkała u mnie, lub u babci i nie widziała matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie możecie jej odebrać? Siostra się nie zgadza, żeby do Was przyjechała? Ona tam pewnie tęskni. Normalnie, myślałam, że takie historie to tylko w filmach:(. Eh, życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pozwala nawet z nią przez telefon porozmawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup.....
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×