Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę o pomoc MAMUSIE

ZASIŁEK WYCHOWAWCZY!!!! CO NAPISAĆ DO ZUSU?????

Polecane posty

Gość proszę o pomoc MAMUSIE

w gminie kazali mi wysłać jakieś podanie do zusu, nic więcej nie wytłumaczyli, bo te babki co tam siedzą to nic nie wytłumaczą jak się im nic nie zaniesie:/ I jestem w czarnej kropce. czy musze wyslac pismo do zusu z prośbą o moje składki czy co? bo nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ro to
a co ma Zus do zasiłku? Chyba im raczej chodziło o zaświadczenie o dochodach za poprzedni rok ale to się bierze nie z Zusu tylko z Urzędu Skarbowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
ubiegasz sie o dodatek z tytulu przebywania na urlopie wychowawczym tak? w gminei czy w ops i panie kazałay ci przynieśc zaświadczenie że jesteś zglosozna przez pracodawce do ubezpieczeń spoełcznych na pewo takie zasiwadczenie ci kazały przynieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
no ma zus do zasiłku ma bo jesli ktos np nieuczciwy pracodawca nie zgłosił do ubezpieczenia pani to pani sie dodatek nie nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja.....
ja mam kartkę z mopsu i jest napisane dokładnie tak: " zaśw. z ZUS potwierdzające zgłoszenie przez pracodawcę do ubezp. emerytalno-rentowego" Ja poszłam do ZUS i powiedziałam, że chcę zaśw. do mopsu, bo jestem na wychowawczym a Pani już wiedziała, o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja.....
i nie wiem, czy wystarczy napisać do ZUS, bo musiałam pokazać dowód w celu weryfikacji. Na zaśw. będą wszystkie Twoje dane osobowe, więc nie wiem, czy w ciemno wyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ro to
no ja się tam na tym nie znam ale wygląda na to że w opiece też mają marne pojęcie skoro nawet nie potrafią dokładnie wytłumaczyć czego właściwie trzeba. Żenada jakaś z tych urzedniczek. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apaulina
a ja myśle ze jej dobrze panie powiedziały tylko po prostu autroka zanim wyszła zapomniałą co jej móiły i stąd to nieporozumienie nie uwierzę ze jej nie pwoiedziały jakie dokłądnie zaświadczenie jest potrzebne na drugi raz niech auroka poprosi aby jej na karteczce pani napisała co jej potrzebne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×