Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dfbhfgchgfvbhnbgjnhkg

jakie macie efekty po 3 miesiącach siłowni/fitnessu

Polecane posty

Gość gość
- 6kg - ciuchy dwa rozmiary mniejsze - ładnie podniesiony tyłek, szczuplejsze uda (moja zmora) - ładnie zaczynają mi się kształtować mieśnie ramion i brzucha - bardziej sprężysta sylwetka i jędrniejsza skóra, mniejszy cellulit na minus Piersi też mniejsze o dwa rozmiary :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Efekty są zależne od Twojego zacięcia i diety. Dobór ćwiczeń też ma duże znaczenie. Ja ćwiczę prawie 4 miesiące i schudłam 8 kg i -9 cm w pasie. Ćwiczę na siłowni http://enjoyfitnessandgym.pl/ w Gdańsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam redukcje zakończoną , chodzę na siłownie http://papajgym.com/ i chwale sobie efekty. Widać zarys 6sciopaka tak jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrazynaKowal
Chodziłam na siłownie głownie aby zrzucić zbędne kilogramy. Udało mi się schudnąć ale stosowałam dietę i przede wszystkim piłam dużo wody, prawie 3l dziennie. Nie lubiłam wody, ale przekonałam się dopiero jak zaczęłam poć Veroni Hydration. Nie ma kalorii i jest woda oczyszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo lepiej trenuje się z kims, jak sie chodzi na silownie z kims, umawiasz sie na godzine i masz presje, bo musisz byc odpowiedzialna, wiec chodzisz nawet jak masz spadek motywacji. Ja tak zaczynalem w Saturn Fitness na Bielanach, po jakims miesiacu mialem spadek motywacji, ale zaczalem sie udzialac ja dodatkowych zajeciach typu trx, tbc, crossfit i powiem, że dużo to dało, wiecej poznalo sie ludzi, bylo z kim pogadac, zajecia rozbudowane, duzo ciekawsze niz sama silownia no i mozna sie czegos wiecej nauczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować przy wykonywaniu intensywnych treningów oraz chęci zwiększenia masy mięśniowej w suplement Largomass, który wspomaga dany proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi udało się dzięki regularnym treningom i stosowanie suplementu largomass uzyskać wymarzoną rzeźbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie ćwiczeń, dla osób, którym zależy na przyroście masy mięśniowej polecam suplement Largomass. W moim przypadku się sprawdził!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami trenerzy i fitness mamy, a ja mam inny temat a mianowice że pewien stop miedzy, którym pokryte są sprzety jak np hantle mają miej bakterii niż nie pokryty http://branzaczystosci.pl/utrzymanie-czystosci-silownie-miedz/ przeczytajcie i pytajcie na swoich siłowniach czym pokryty jest Wasz sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majgad
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena Więch
U mnie efekty całkiem spoko... ale ja mam siłownię w domu i ćwiczę znacznie więcej niż gdzieś tam godzinkę dziennie na siłowni. Kupiłam kilka rzeczy w https://www.k-sport.com.pl/pl/ i teraz ćwiczę sobie kiedy tylko zechcę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Gravitanie ćwiczę ponad 2 miesiące. Schudłam 5 kg, dużo jędrniejsze ciało, lepiej się czuję sama ze sobą. Według mnie kluczem jest trafienie na dobrego trenera i mieć silną wolę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×