Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

za kilka dni mam urodziny i

Polecane posty

wiem, że nic nie dostanę ,nawet głupich życzeń, bo o mnie zawsze zapominają, albo mylą z dniem wcześniejszym, a moja siostra znowu naznosi prezentó od chłopaka, od teściow, od znajomych, koleżanek. a ja nic i bedę sie czuć jak osioł. a miło by było, jakbyś ktos SMS napisał. poza tym czuję się stara. chyba będę musiała jakiegoś bloga założyć, bo jęczenie na forum nie bardzo mi odpowiada:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pięknie:o chyba pojde gdzie indziej myślec nad swoim marnym żywotem. może tam niewidzialna nie będę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aasasadsd
a ile masz latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 21:O i od przyszłego roku tak zacznę mowic, odejdę z tego świata mając 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleeena
wszystkiego dobrego za kilka dni 🌻. Ja dzis mam wlasnie urodziny.Weszlam , by chwile sie zrelaksowac przed goscmi. Jestem tak urobiona, ze nogi mnie bola az. Urodziny wcale nie sa takie fajne. Prezenty -czy ja wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Cię to pocieszy to gdybym miała Twój numer telefonu to chętnie wysłałabym Ci smsa. Wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiem a gdzie twoj
facet podobno byl starszy i taki dojrzaly , big i w ogole :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a organizujesz jakas impreze? wtedy na pewno dostaniesz zyczenia i prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam,
żebyś mnie przeprosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleeena
dziekuje Ci Kochanie. Wlasciwie wszystko juz przygotowane , tylko podgrzewac w piekarniku, po kolei. Tort wyszedl , jak z bajki, sernik z masa smietanowa i rodzynka z alkoholu, az prosi sie o wyjadanie z talerzyka. Ty masz 21 lat, to jest wspanialy czas na tyle roznaych w zyciu przygod i doswiadczen. Pamietaj , Ty jestes najwazniejsza dla siebie i wazne , bys sie sama lubila i miala radosc w srodku. Inni sa waznie, ale Ty musisz odnalezc w zyciu radosc dla siebie.Nadmiar podarujesz innym.Szczesliwy czlowiek ma duzo osob kolo siebie. Przyciaga ich , jak pierwsze promyczki slonca na wiosne.Tego Ci Kochanie zycze z okazji zblizajacych sie urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem odnalazł sie twój piesek?. powinnaś kupic większe legowisko. masz 21 lat myślalam że jestes ode mnie starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×