Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jolka 31kjsdngj

zwolnienie z pracy

Polecane posty

Gość jolka 31kjsdngj

Sluchajcie mam taki problem i o nsie nasila coraz bardziej, mianowicie bardzo boje sie wylania z pracy...To jest moja 4 praca juz i ze wszystkich poprzedich mie zwolniono:((( po jakims czasie( najdluzej pracowalam 2 lata). Na obecnej pracy bardzo mi zalezy, nie chce jej stracic.. Ale w poprzednich pracach wciaz ktos pode mna kopal dolki, czułam sie nie lubiana, choc chyba w miare dobrze wykonywalam swoje obowiazki...mimo wszystko to mnie zwaliano poradzcie cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sama dalas soba pomiatac?jestes niesmiala a inni to wykorzystywali, albo jestes niemiła,niekoleżeńska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka 31kjsdngj
Sluchajcie prosze o powazne rady, ja naprawde mam problem.. Wydaje mi sie, ze moze faktycznie jestem nie mila, nie kolezenska....jak to zmienic?? Ale ja nie umiem byc fałszywa i smiac sie do kogos a zaraz mu obrabiac tylek W zyciu wiele przeszlam co na pewno odciselo sie na moim stosunku do inych ludzi....moze to dlatego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka 31kjsdngj
halo, halo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy chce bys w porzadku ze swoim sumieniem,wartosciami itd.ale niestety takie czasy ze trzeba schowac dume do kieszeni i trzymac sie pracy rekami i nogami i niestety nie zawsze ten co gra fair dobrze na tym wychodzi.najczesciej wlasnie jest takim firmowym h000jem do lania.ja pracuje w mojej firmie juz 3 lata i uwierz mi inaczej sie nie da.kazdy orze jak moze bo o prace ciezko,albo ty ich albo oni ciebie jak to mowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty nie wiesz ,że w pracy nie ma kolegów przyjaciół i szczerości , śa tylko znajome twarze , którym trzeba mówić to co chcą usłyszeć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy wrzodach zoladka
juliusz wspolczuje pracy :D ja moze za swoja nie przepadam, ale ludzi mam swietnych w pracy, nie ma kopania pod soba dolkow (zreszta specyfika pracy to praktycznie uniemozliwia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka 31kjsdngj
czyli nikomu sie asolutnie ie zwierzac???? absolutnie??? nawet jesli ktos mi takze sie zwierza??? ja staram sie zawsze byc z boku, nie lubie byc w centrum zainteresowania...nie potrzebuje tego... tak bardzo boje sie o ta prace, ze ja strace.....:((( jest to ogromny lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×