Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TakaMALAjedna

chce mi sie siusiu a nie moge bo gadam z przystojniakiem takim że hej

Polecane posty

to trzeba miec niezle z glowa zeby cos takiego a maila wyslac w takiej sytuacji :o a pojde jutro z moim facetem jak prace skonczy, oczekuj na list.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz juz nie wiem czy jestes babeczkami czy tą laseczką blond czy jeszcze kimś innym :D ale nieważne i tak jestes fajna :) zrobiłaś niezłą zadymę :D a taka nuda tu była :) p.s jak zrobiłas ten temat? bo nie da sie normalnie dublować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierże na kłoniu
Ale kurwa dziwne że ledwo wspomnieli o babeczku to się nagle zjawił. Nie zagniecie mnie skurrrwysyny!! Możecie mi hasłować nick ile chcecie!!! I tak wymyśle następny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
02:07 [zgłoś do usunięcia] Pani Czkawka to teraz juz nie wiem czy jestes babeczkami czy tą laseczką blond czy jeszcze kimś innym ale nieważne i tak jestes fajna zrobiłaś niezłą zadymę a taka nuda tu była p.s jak zrobiłas ten temat? bo nie da sie normalnie dublować Da sie:) aLE TO baaardzo skomplikowane - dalam "kopiuj" i "wklej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to jestes o wiele glupsza niz przypuszczałam :O szkoda czasu i palców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej taka mała nie myśl że jestes bezkarna i możesz kopiować i wklejac topiki :D zaraz jutro pojde na polizei i wysle Ci paczke listów z zaprosheniami na komęde mogom byc russszofe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nox .. nie jestes z tym sama , ja moglabym wymienic pare nickow ktorych wyzywala , besztala straszyla podszywala sie.. jej koniec jest bliski .. Ja tez sie nie pochamuje jeszcze chwile poczekam mam takie dowody ze w glowie sie jej nie miesci z pozdrowieniami dla normalnych ludzi ... 🌼 IDE SPAC jutrooooo musze wczesnie wstac buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi wyslala na maile ze mnie zabije, zreszta wkleilam cytat. ona nie jest normalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Prawda. dobrze by bylo gdyby inni tez poszli, bo na pewno wieksze konsekwencje bedzie miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
02:13 [zgłoś do usunięcia] prawdazawszeciezaboli_24 Nox .. nie jestes z tym sama , ja moglabym wymienic pare nickow ktorych wyzywala , besztala straszyla podszywala sie.. jej koniec jest bliski .. Ja tez sie nie pochamuje jeszcze chwile poczekam mam takie dowody ze w glowie sie jej nie miesci i szo ty narobila? tela nie bedem mniec szpania:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc prawda i dobranoc Nox, czytalam wlasnie. w zalosny sposob chce zrobic furore na kafe. nic specjalnego i ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleilam juz , masz powyzej. Wiesz nie masz sie czegos smiac, kiedys napisalam mojemu wrogowi ze rzucam na niego klatwe a pare dni pozniej dostalam powiadomienie z komendy ze skarge wniosl :D tyle, ze mi nic nie zrobia ja jestem ponad tym. a ona... sie okaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdzium
beatka to projekt, mala to projekt, a te naiwniaczki sie goraczkuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedzem na kłoniu
Mały rumun woła -mamo mamo chce kupę!! -to idź do kuchni ukrój sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis po po poludniu jakas pomarancza zalozyla topikk . W ogle nie zwiazany z tym o czym pisali .Nijaka KatarzynaS1982 prosila o porade bo nie wie co ma zrobic z pewna uzytowniczka . Przy okazji wydalo sie ze chodzi jej o TakaMalaJedna . Tymczasem z kazdym nowym postem co chwile pojawial sie ktos kto powiedzial ze zyczy jej zeby za te jej chamstwo ponosla konsekwencje . Jutro Kobieta ta ma pojsc na policje . Poniewaz sprawa poszla tak daleko ze sama poszkodowana zostala dotknieta w czuly dla niej punkt , zapewnila wszystkich na topiku ze zajmie sie ta osoba . I nie spocznie dopoki jej stad nie usunie . To nie zart . Podobnych tematow i wypowiedzi w ciagu dwu ostatnich dni bylo az 4 . Bardziej sie przyjrzalam tej osobie. Jest pewien koles ktory od poczatku ja sledzi i zapewnil mnie ze w razie jak bym chcialby cos z nia zrobic .Pomoze Nox masz emaila mego w mojej stopce . Jesli zaczniesz cos z tym robic napisz . Vodka Nox dobranoc ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To suoper ze nie jestem sama, tym wiecej mam motywacji co do jutra. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak to no??
Nox rzuciłaś klątwę? to bardzo niebezpieczne nie powinno się tak I DUŻO KRZYWDY MOŻESZ KOMUŚ ZROBIĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedziem na kłoniu
Aniu czas na kolgejt! Mamo ja jeszcze morduje! Pomordujemy razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×