Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
niedzielkowa

Kosmetyki pielęgnacyjne dla mężczyzn - naturalne?

Polecane posty

Poszukuję kosmetyków dla mężczyzny o bardzo delikatnej skórze, skłonnej do podrażnień. Zależy mi zwłaszcza przede wszystkim na kremie nawilżającym, łagodzącym, przeciwzmarszczkowym? No i skład, jak najbardziej naturalny poszukiwany :)? Co możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantina
Mogę polecić kosmetyki firmy Lavera, Logona czy Alva. Są to kosmetyki ekologiczne, które mają serię dla mężczyzn. Wszystkie posiadają certyfikaty, co zapewnia o naturalnych składnikach zawartych w produkcie. Lavera czy Logona mają swoje własne sklepy internetowe. Polecam także zajrzeć na www.zielonaczapla.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterek_w_serek
Możesz zerknąc na ten zestaw http://wyspakosmetykow.pl/product.php?id_product=60. W jego składzie są dwa podstawowe kosmetyki po codziennej pielęgnacji męskiej twarzy. Skład prosty, naturalny, aloes, witamina E, ekstrakt z zielonej herbaty. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za Wasze propozycje. Zerknę, skonsultuję ze zainteresowanym i coś zakupię :). A może jeszcze jakiś piling lub maseczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiełbasaaaaa
ja polecam serię flosleku przeznaczoną dla mężczyzn - duuuży wybór produktów, działanie przeciwzmarszczkowe i nawilżające. i przystępne ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farba dulux do lazienek
Polecam produkty: Weledy(100% organiczne),LabSeries (dobre produkty do golenia,po goleniu),Ahava, Dead Sea Premier/Premier. Podalam je w kolejnosci wzrastajacej ceny. Bardzo wydajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farba dulux do lazienek
Premier jest idealny do delikatnej skory, latwo ulegajacej podraznieniom, podobnie balsam po goleniu z LabSeries, z tym ze trzeba sie liczyc ze sporym wydatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thtrhtrhtrhr
Dead Sea Premier/Premier - to najgorszy szajs wsrod kosmetykow tego typu (czyli z blotem z morza martwego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaKasia
A ja polecam kosmetyki Dead Sea Premier. Stosuję od kilku miesięcy i efekty są rewelacyjne. Na co dzień stosuję Luxury Moisture Cream Multi Use, jest bardzo dobry dla skóry ze skłonnością do wysuszania, jak i do normalnej cery. Cena ok. 80 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila_mila
Ja kupuję dla męża kosmetyki Sante Naturkosmetik i AnneMarie Borlind bo mają fajne składy i są naprawdę dobre. Mąż miał zawsze jakieś problemy ze skórą i po goleniu podrażnioną skórę a teraz jak zaczęłam kupować naturalne ekologiczne kosmetyki jest dużo lepiej i nawet On to zauważył. Ostatnio kupiłam nawet krem przeciwzmarszczkowy http://biosna.pl/pl/sklep/produkt/krem-dla-mezczyzn-przeciwzmarszczkowy-for-men-annemarie-borlind-75-ml.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasmine84
Witajcie drogie Panie :) Jeśli chodzi o kosmetyki dla mężczyzn to mogę polecić jak poprzedniczki kosmetyki Alva. Kosmetyki z wyższej półki ale warte ceny bo są skuteczne.Przetestowane na skórze męża ! :) Nie zawierają chemii ! Polecam sklep gdzie dostepna jest Alva http://www.rosiegreen.pl/firm-pol-1381409441-ALVA.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie polecam kosmetyki Refinery z tego co wiem dostępne są w sklepie www.menq.pl, swietne składy oparte na naturalnych olejkach eterycznych. W tym sklepie juz wielokrotnie kupowalam dla faceta kosmetyki. Moge tez polecić markę Phytomer oraz Andree Zagozda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam kosmetyki z serii L’oreal Men Expert twarzy po kilkakrotnym użyciu kremu jest nawilżona oraz krem szybko się wchłaniają co dla mnie jest szczególnie ważne bowiem nie lubiłem używać kremów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Borys
Też słyszałem o tym biegu.Startują 22 czerwca w Warszawie.Tak się zastanawiam może się zgłoszę.Napewno dobry sprawdzian wytrzymałościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabba22
Mój facet się przymierza do startu w Poznaniu. Trzymajcie kciuki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agafi ma naturalną serie kosmetyków dla mężczyzn. Można kupić np. na Alezielonysklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artekkk
Niedawno kupiłem sobie dość drogi krem, który pozwoliłby mi się uporać z problemem bardzo suchej skóry. Marka to Laikou, a sklep to www.coletia.eu Przed nałożeniem kremu warto się, np. przetrzeć delikatnym tonikiem. To jest jedyny krem, a stosowałem dziesiątki dający uczucie bardzo głębokiego nawilżenia. Skóra mi się nie łuszczy mocno później, normalnie wyglądam, nie mam takich czerwonych plam. Składniki w kremie wydają się dobrane tak, aby nie podrażniać. Krem poza tym świetnie się wchłania. Jednak rynek kosmetyków azjatyckich jest bardzo ciekawy i moim zdaniem też skierowany z fajną ofertą do mężczyzn. Akurat sklep Coletia się w takich markach specjalizuje, stąd moje polecenie, bo taniej znaleźć się podobnych zestawów dla mężczyzn nie da. Zaznaczam, że marka Laikou jest w wielu kręgach uważana za luksusową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalnie, że naturalne. Jak sami nie potrafią o to zadbać by dobrać sobie odpowiednie kosmetyki, no to wszystko w naszych rękach. :) Czasem mam wrażenie, że im się po prostu nie chce, biorą pierwszy lepszy kosmetyk ze sklepu, aby miało zapach i z głowy, po zakupach. :P Ja jednak wole, by używał bio kosmetyków, bo jestem przekonana, że mimo że jest to stosowane jedynie na skórę, to jednak przenika to do naszego organizmu, a skoro przenika, to wolę żeby to było zdrowsze od tych napakowanych chemicznie specyfików. Fajny wybór kosmetyków dla panów jest w sklepie internetowym http://www.ilovebio.com.pl/42-kosmetyki-dla-mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci często zapominają o odpowiedniej pielęgnacji np włosów czy brody i to mnie czasem irytuje bo od nas wiele wymagają a z sobą nic nie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytta
Z moim facetem nie ma problemu, najczęściej używa jednego żelu uniwersalnego. Zwykle to ja mu coś kupuję z kosmetyków, ostatnio kupiłam krem nawilżająco łagodzący do twarzy bielendy, nawet chętnie go używa mimo że zwykle jest na nie jeśli chodzi o nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×