Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
niedzielkowa

Pędzle do makijażu z naturalnego wlosia?

Polecane posty

które lepsze pędzle syntetyczne czy te z naturalnym włosiem? jakie są Wasze opinie, jak z trwałością, praniem, aplikację i ceną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweterek_w_serek
ja używam i takich i takich. jednak z moich doswiadczeń zauwazyłam, że te syntetyczne są mniej trwałe, z ich jakością także różnie bywa. Chociaż zdarza się że pędzelek za 10zł będzie dużo lepszy niż 40zł. Z naturalnych wypadaja włoski ale za to są delikatniejsze. Ja piorę wszystkie moje pędzle w delikatnym żelu albo mydle w płynie i nie dzieje się z nimi nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ulubione pędzle to Eco Tools, polecam szczególnie ich pędzelek do rozcierania cieni i pędzelek do różu. Mięciutkie, świetnie nakładają cienie, włoski nie wypadają. Natomiast ulubiencem naturalnym jest kabuki LASplash, włosie z sobola, mięciutki, fajnie puchaty, rewelacyjnie sprawdza się przy pudrach sypkich :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie rodzaje pędzli w/g zastosowania powinny się znaleźć w podstawowym zestawie, takim dla początkującej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaMaz.
alez oczywiscie ze z naturalnego wlosia sa lepsze. Zdecydowanie lepiej nakłada się nimi makijaż. Syntetyczne są nic nie warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgb
tralalalala zależy co i do czego- a są jeszzce pędzle mieszane, do podkładów np. Syntetyki płaskie do podkładu, syntetyki do produtków sypkich. ITD. Nie możmna powiedzieć, ze z naturalnego sa lepsze - na pewno są lepsze do makijażu oka, rozcierania cieni, pudru, różu, ale nie do wszystkiego. Do kresek - syntetyk. Płaskie syntetyki do kosmetyków w kremie, sypkich itp. No i dla osób uczulonych na sierść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgb
ja używam Bobbi Brown i Mac ale za te trzeba sporo zapłacić. Dla początkjącej osoby polecam te ecotools oraz pędzle Everyday Minerals.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123gocha
ja kupiłam niedawno zestaw pędzli z naturalnego miękkiego włosia - zamówiłam na MIMARI. Super rozprowadzają kosmetyki i blendują. Wygodne w użyciu, łatwe w utrzymaniu, włoski nie wypadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montego
ja wszystko nakładałam dłońmi? Ja Ci powiem, że makijaż nałożony pędzlem czy gąbeczką do makijażu wygląda zupełnie inaczej. Ja mam te pędzle https://pl.oriflame.com/makeup/beauty-tools-brushes/makeup-brushes jestem z nim bardzo zadowolona, nie są twarde, są delikatne i świetnie rozprowadzają kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blugaria87
Używałam wielu pędzli ale najbardziej przypadły mi do gustu pędzle do makijażu z Annabelle Minerals. Zwłaszcza pędzel do cieni. Mają bardzo solidną rączkę i mimo wielokrotnego mycia dalej wyglądają jak nowe. https://www.eshopannabelle.com/pl/12-akcesoria-do-makijazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiaobok
Ja osobiście preferuję pędzle do makijażu z Annabelle Minerals. Nawet po wielokrotnym myciu wyglądają jak nowe. Zwłaszcza pędzel do podkładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde już czytałam o tych z hakuro ale nie są najtańsze... może wyproszę taki zestawik na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×