Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polaroid***

Nie zaszczepiłam swoich dzieci przeciwko odrze, swince, różyczce. nadal się boje

Polecane posty

: P :P : P : P : P...NAPISALAS TAK "KAŻDE DZIAŁANIE MEDYCZNE MOŻE NIEŚĆ ZE SOBĄ SKUTKI UBOCZNE I POWIKŁANIA!!!!!! poczytaj sobie ulotkę jakiegokolwiek leku to działań niepożądanych tyle że głowa mała a małopłytkowość hmmmm jak dobrze pamiętam to nawet po witaminie c może wystąpić " MASZ RACJE!!!! i na kazde dzialanie medyczne musissz wyrazic zgode ,nikt cie zmusic nie moze, ani odgórnym nakazem, schematem itp...leki tez bierzesz te ktore stwierdzisz za stosowne brac, nikt ich ci na sile do gardla nie wpycha..wiec do cholery dlaczego ze szczepienaimi ma byc inaczej??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO JASMINOWEJ
żeby mieć pojęcie o świecie, geografii i klimatach wystarczy podstawówkę skończyć:D no chyba ze ktos tak ograniczony że nie wie nic o świecie! ale wy musicie koniecznie stomatoloszce wcisnąć że jesteście "mądrzejsze" mimo że ona medycyne skończyła i juz wam tyle o szcepionkach powiedziała że jesteście żałosne jak wasze wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest nad lekami też sie długo zastanawiam i nie biorę jak leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skoro tobie wystarczyla podstawowka to winszuje:O a teraz spadaj przypomniec sobie alfabet, policzyc od 10 i isc wstawic mezowi obiad...nara:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro od asimt oczekiwalyscie jakos skanow, dowodow i bog wie jeszcze czego to ja poprosze skan dyplomu stomatoloszki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjopfjop
Helenka,współczuję dziecku, które chowasz,jak masz takie poglądy.Jak Ci dziecko zachoruje z gorączką i nie może go zapalenie opuścisz, rozumiem,że leczysz je na własną rękę, a lekarz Ci tylko "czasem" pomaga ?????? Ty, laska, to idąc Twoją teorią to w ogóle medycyna nie jest potrzebna, studia medyczne i przychodnie, LUDZIE, LECZTA SIĘ SAMI !!!!!HAHAHAHHA!!!Co za debile piszą na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przed cesarką też nikt o moje zdrowie nie pytał, dobre co? dopiero po zabiegu, wypełniał lekarz ankiete dot. tego, czy na coś jestem uczulona, choroby moje i w rodzinie kurde, ludzie i to ma być specjalista? przykładów można mnożyć i mnożyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjopfjop
Ja już pomijam fakt obowiązku lub fakultatywności szczepień, ale podejście, że ja leczę sama, a lekarzowi wara zakrawa już o nieodpowiedzialne rodzicielstwo i ja bym tu proponowała rozważyć kwestię, że ta matka nieodpowiedzialnie wychowuje swe dziecko i mu szkodzi - nie lecząc go w potrzebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fjopfjop, mieszasz wątki i pojecia, mieszasz tak ze az sie odechciewa wszelkiej dyskusji:O dla ciebie nie szczepie=nie lecze...puknij sie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjopfjop
wIESZ CO PUSTA GŁOWO, od zlecania badań są lekarze, nie Ty - laiku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjopfjop
jaśminowa, Ty czytać za to nie umiesz,nie umiesz rozumować logicznie, cofnij się do powyższych postów i zobacz, do kogo je kieruję, do helenki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od zlecania badan sa lekarze...no cos ty, a nie robilas nigdy zadnego badania prywatnie? bo ja polowe dziecku robilam prywatnie wedlug wlasnego uznania i potrzeb...i dopiero wyniki konsultowalam z lekarzem:O skoro wychodzisz z zalozenia ze lakarz jest bogiem, moze i wie wszystko to wspolczuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjopfjop
Widząc tak skrajny brak rozumowania u Was, nie dziwię się, czemu zasilacie grono przeciwników szczepień czy leczenia jakiegokolwiek.Ale jak wybuchnie kiedyś epidemia chorób, na które nie szczepicie, zaleciłabym przyznanie Wam obowiązkowych kar w wysokości conajmniej kilkuset tysięcy na poczet Państwa, za to,że do tego dopuściłyście,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy ktore tu piszecie. czy chocby raz lekarz skierowal dziecko na badania krwi np. morfologie, np kontrolnie?? czy badal czy alergia nie jest spowodowana pasozytami lub grzybami? czy w ogole w czasie przeziebienia badal czy to bakterie czy wisus?? cokolwiek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa lekarze, gdybym na kontrolo w szpitalu sama nie zauważyła, ze moje dziecko ma tylko 11 tysiecy płytek, to nie dostał był płytek, bo leczyli w tym czasie anemię, ale na inne paranetry to już nie ma co patzreć, zwłaszcza, ze doskonale o tym wiedzieli przepraszaniom końca nie było i chyba im był strasznie głupio przez cały pobyt w szpitalu jak sobie sam człowieku nie popatrzysz to na lekarzy nie ma co za bardzo liczyć jakieś jeszcze przykłady wam podać co do profesjonalizmu dochtorków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrajny brak rozumowania? kazda osoba majaca inny poglad niz twoj to skrajny brak rozumowania...jezuuu, litosci!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO JASMINOWEJ
Stomatooszka - wiesz co, skończłas medycynę, próbujesz tym tłukom coś wytłumaczyć, to te cały czas jak przekupy na targu, byle klepać, guzik wiedzą ale próbują z ciebie zrobić głupka, noo poprostu żal a juz Jaśminowa i helenka to poprostu szczyt absurdu i poziom próby wyższości ich wiedzy nad twoją to guruje na wyżynach głupoty, serio :O widac po tym topiku jaki mamy przekrój społeczeństwa i ich poziom absurdu gurowania wiedzą nad lekarzem, taaak świetną masz stopke adekwatna do tych gęsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo.....oooooooooooooo
stomatoloszka nie wiesz loszko, że jesteś wytresowana przez tych panów do wciskania kitu ludziom, że trzeba ludzi szczepic itd. Tacy sami jak ty wciskali kity ludziom , że trzeba się zaszczepić przeciwko świnskiej grypie. ZOBACZ SOBIE IDIOTKO TEMAT Z TEJ "ŚMIESZNEJ" WEDŁUG CIEBIE STRONY . NAJPIERW ZAPOZNAJ SIĘ Z TYM TEMATEM I PROFESOR MAJEWSKĄ KTOREJ MOZESZ LIZAC STOPY A DOPIERO POZNIEJ WYPOWIADAJ SIĘ. tak to jest jak się ocenia książkę po okladce. weszla zobaczyla syjononistow i uciekla :D głupie babsko http://poznajprawde.net/15-medycyna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×