Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polaroid***

Nie zaszczepiłam swoich dzieci przeciwko odrze, swince, różyczce. nadal się boje

Polecane posty

Gość fjopfjop
Słuchaj, badania się zleca, jak jest potrzeba, a o tym, czy jest potrzeba, decyduje lekarz - nie Ty. Po co mam iść robić badania, dla widzimisię ? Przecież jak dziecko jest zdrowe, nie potrzebuje badań. Potrzeba badań pojawia się, jak pojawia się jakaś przypadłość czy choroba, a wtedy logicznie rzecz biorąc idziesz do lekarza i on zleca badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO JASMINOWEJ
helenka - tak mój pediatra robił mojemu dziecku morfologię kilka razy, baaaa nawet posiew moczu, pozatym wykrył alergię. Nie wszyscy lekarze są zgoła źli jak sugerujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I JESZCZE JEDNO...dziwnie posty stomatoloszki uzupelniaja sie z postami pomaranczowych nickow..a ten sam poziom, chamstwo kaze przypuszczac ze wiekszosc postw pomaranczowych to wlasnie nikt inny jak stomatoloszka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjopfjop
Jak dziecko jest przeziębione, nie potrzeba robić serii badań, tylko szybko zapisać lek,żeby infekcja znikła.Wyobrażasz sobie z chorym na gardło dzieckiem iść najpierw na badania , czekać do następnego dnia na wynik i dopiero wtedy dać lek ? Nie lepiej od razu dać w tym samym dniu lek, żeby na drugi dzień dziecko czuło się już lepiej Mmorfologię kontrolujesz, jak coś Cię niepokoi , zdrowe dziecko nie potrzebuje wciąż kontrolować morfologii. No osłabiacie mnie - kompletny idiotyzm i brak logiki u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stomatoloszka ma jedno wcielenie. Tylko i wyłącznie. Po drugie profesor Majewska... ile ta kobieta zła narobiła, to się nawet opisać nie da. Antylekarzem roku nie zostaje się bez przyczyny Ktoś mi zarzucił ze czerpię korzyści materialne ze szczepionek? LUUUDZIE! Skąd stomatolog ma czerpać korzyści finansowe z wakcynologii?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjopfjop
Jaśminowa,o medycynie pojęcia nie masz, ale widzę o informatyce też nie. Jak byś sprawdzala ID, to byś wiedziała, że pomarańczowa ja nie mogę być stomatoloszką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO JASMINOWEJ
tak teraz sobie jeszcze wkręćcie że jestem stomaloszką, nie mam tu nawet czarnego nicka i mieć nie zamierzam. Grunt że wy macie habilitację:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak też myslę, ze do jaśminowej to stomatoloszka, bo są zaraz po sobie poza tym fjopfjop Słuchaj, badania się zleca, jak jest potrzeba, a o tym, czy jest potrzeba, decyduje lekarz - nie Ty. Po co mam iść robić badania, dla widzimisię ? Przecież jak dziecko jest zdrowe, nie potrzebuje badań. Potrzeba badań pojawia się, jak pojawia się jakaś przypadłość czy choroba, a wtedy logicznie rzecz biorąc idziesz do lekarza i on zleca badania. potrzeba? żartujesz chyba, czasem latami lekarz potrzeby nie widzi, żeby zrobic kontrolnie morfologie, a białaczka rozija sie do 90% blastów we krwi jak ta lala PO TO ROBI SIĘ KONTROLNIE BADANIA KRWI BEZ PRZYCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak dziecko jest przeziebione to sie z nim po lekarzach nie lata, chyba masz pojecie jak wyleczyc dziecko z infekcji wirusowej......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze piszcie na temat bo z dyskusji nic nie wynika - !!!!! i MOŻE W AFEKCIE -złosci rozpisania sie i kłótni----- KTÓRAŚ Z PAŃ ODPISZE MI NA ZADANE NA STR 16 PYTANIE - KTÓRE PONAWIAM !!!! i innych które nie zaszczepiły, bo ja tez boje sie okrutnie zaszczepic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak to zrobiłyście ze udało wam SIE NIE ZASZCZEPIĆ DZIECKA ???? bo niektóre piszą moje dziecko ma 2-3 lata i teraz dopiero zaszczepiłam a szczepi sie w wielku 13 miesiecy wiec jak sie wykręciłyście ??????????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjopfjop
no tak,ale jak rozwija się białaczka, to też pojawiają się jakieś objawy i wtedy idziesz do lekarza i zleca Ci badanie... Sądzisz, że można przejść poważne schorzenie,nie zauważając go w ogóle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melly możesz napisac oświadczenie w gabinecie u lekarza, ze do czasu .... odmawiasz zaszczepienia dziecka, bez podania przyczyny a czemu tak się boisz zaszczepić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjopfjop
Zanim zaczniesz sugerować komuś, że się pod kogoś podszywa, najpietrw spradź dokładnie te dane, bo insynuujesz komuś coś, czego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melly, ja po prostu to szczepienie przelozylam..poszlam do przychodni, powiedzialam ze ma MMR nie mam zamiaru w najblizszej przyszlosci dziecka szcczepic i tyle...poszlam za to na szczepienie 4 dawka DTP..i nikt o nic nie robi do tej pory problemu, moze dlatego ze gadalam z nimi dosc stanowczo i konkretnie, nie prosilam o odroczenie, tylko sama im to zakomunikowalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO JASMINOWEJ
Jaśminowa to Jagoda 369, ten sam poziom :D uwielbiam teorie spiskowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, bo, często objawy sa niespecyficzne, podobne do zwykłej infekcji, czasem gorączka ale dopiero obraz krwi oddaje to co tam sie dzieje niewiele wiesz na ten temat jak widzę czasem mozna szybciutko poprzez morfologie z rozmazem lub bez wychwycić 1 objawy, bez objawów na zewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fjopfjop, jak sie rozwija bialaczka.......a ty myslisz, ze jak sie rozwija to dziecko ma na czole to napisane i idziesz do lekarza a on ochoczo daje ci skierowanie na tysiac badan...kobieto!! ogarnij sie bo jak sie jakas straszna choroba twojemu dziekcu przytrafi to sie obudzisz z reka w nocniku!!! naiwna jestes tak strasznie, ze az mi trudno w to uwierzyc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objawy widoczne to już porządnie zaawansowana białaczka moja droga sinaki na ciele, ogólne zmęczenie u pewnego 3 latka, a w rozmazie 90% blastów, ciekawe, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stomatoloszka, ja moge wszystko robic prywatnie, z reszta i tak robie...ale nie chce zeby NFZ z mojej kasy sponsorowal takie byle co jak ty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjopfjop
A Ty Jaśminowa jesteś hipohondrykiem.Wszędzie chorobę widzisz. Owszem, są przyoadki,że ludzie budzą się z ręką w nocniku, ale Ty mam wrażenie wszędzie tylko sprawdzasz, kontrolujesz, czy oby choroby nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stomatoloszka, ja moge wszystko robic prywatnie, z reszta i tak robie...ale nie chce zeby NFZ z mojej kasy sponsorowal takie byle co jak ty.... W jaki sposób mnie fundusz finansuje? tak z ciekości pytam bo chyba o czymś nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjopfjop
zajmijcie się lepiej swoimi zawodami, zamiast bawić się w lekarzy, którymi nie jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjopfjop
grzebią w tym necie i myślą, że mądrzejsze od doktorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×