Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiniu28

Co dla narzeczonej na święta?

Polecane posty

Gość kiniu28

Mam problem, bo nie wiem co kupić narzeczonej na święta. Interesuję mnie prezenty do 100 zł. Ma 19 lat interesuje się muzyką. Płyty ją ie interesuję, takie gadżety typu brelok, ramka na zdjęcia, pluszak czy kubek też odpadają. Portfel ma. Kosmetyków nie chcę kupować, bo nie znam się na takich rzeczach. Dezodoranty też odpadają, bo może pomyśleć, że coś jest z nią nie tak. Perfumy też nie, bo ma ich cały kufer. Łańcuszek z pierwszą literą mojego imienia dostała w ubiegłym roku na gwiazdkę. Kurcze już nie mam pojęcia. Tak myślałem nad pierścionkiem jakimś, ale nie wiem czy zmieszczę się w stówie, a poza tym nie pamiętam jaki ma rozmiar, a innych pierścionków poza zaręczynowym nie nosi i nawet go nie zdejmuje także nie wiem jak go podwędzić jeśli już... Pomóżcie, proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooolciagam
CZeść:) Dla kobiety może coś dla urody?? jakiś pon podarunkowy albo karte rabatową do jakiś salonów kosmetycznych?? kobiety to lubią więc myśle że fajny byłby taki prezent Zobacz sobie na stronke i myśle że napewno coś wybierzesz właściwego bhclub.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniu28
Dzięki wielkie na pewno looknę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Bransoletka Lilou, bardzo modna ostatnimi czasy http://new.lilou.pl/pl/ 2. Karta podarunkowa np. Sephora, H&M, Reserved - zalezy co lubi 3. Komplet ładnej uroczej poscieli:) Ja bym sie bardzo cieszyla 4. Idzcie razerm na jakies zakupy, udajac np. ze chcesz kupic sobie cos i patrz gdzie jej wzrok pędzi - torebki, rekawiczki, bielizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soczyscie.pl
Od 6.12.2011 do 11.12.2011 w Soczyscie.pl promocja swiąteczna ,cały asortyment sklepu - 60 % , przy skladaniu zamowienia w komentarzach nalezy wpisac ze korzysta sie z promocji a na email otrzyma sie kwote do zaplaty o 60 % niższą ! Świetne pomysły dla bliskich ! polecamy na swieta wlasnie rowniez kupony rabatowe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donicestalowe.pl
Może coś z dodatków do domu,zobacz na stronie www.Donicestalowe.pl dziewczyna napewno będzie bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze ,ze w sklepach panie sprzedajace dporadza Ci jaki kosmetyk bedzie dobry dla Twojej narzeczonej...moze jakis zestaw kosmetykow??:D Ja bym chciala dostac bransoletke ale wiem,ze nie dostane bo mam od groma blyskotek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maszynę do waty cukrowej :) Książkę, dobre pędzle do makijażu, zestaw do fondue, ciepły puchaty szlafrok, kulki do kąpieli, dzbanek z podgrzewaczem, kuferek na biżuterię... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniu28
Takie rękawiczki odpadają - nie lubi piór. To z zakupami to całkiem niezły pomysł ;) Ubrania odpadaj, bo ciężko z rozmiarem Donice też odpadają, bo ma tego od groma A no już narzeczona ;) Podkład? No nie bardzo, bo rzadko się maluje. Już pisałem na początku... Właśnie zastanawiam się nad bransoletką 666figofago napisałem przecież co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniu28
Za poważna jest na takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniu28
Bez przesady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myslales nad czyms oryginalnym czego na pewno nie ma? Cos zarazem praktycznym, jak i ladnym i oryginalnym? Jakis czas temu na kiermaszu przedswiatecznym natknelam sie na urocze stoisko Pracowni Plastycznej Inkluz, pozniej znalazlam ich sklep takze w Internecie. Maja mnostwo uroczych rzeczy na prezent, mnie glownie urzekly toaletki, filizanki, drewniane skrzyneczki i lustra. Podsylam link sklepu - www.sklep.inkluz.com.pl Mysle, ze wybierzesz tam cos ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniu28
duszyczkowa niezły pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeenergia--26lata
ja uważam idz do Kruka lub Apart, powiedz ze szukasz upominku za ok 100zł, zasugeruj branzoletke lub kolczyki, pani Ci da wiele propozycji do wyboru. Dodatkowo dostaniesz to w ładnym pudełeczku.... Wszystkie kobitki lubią takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkiki fkiki
najlepiej jesli założysz jej konto na chomikuj i kipisz kilka Gb za kilka złotych, to doskonały prezent, bedzie sobie mogła ściągac filmy, książki i muzykę Tu można założyć konto: http://chomikuj.pl/?page=468553

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arekkks
Zerknij tutaj http://podobnestrony.pl/podglad/groupon.pl i na inne podobne serwisy z tej listy. Z pewnością znajdziesz coś fajnego i taniego. Nie zapomnij tylko przed zakupem się dowiedzieć, czy otrzymasz prezent przed świętami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania ania
kup jej super bizuterie albo kalendarz z Wami albo tak jak ja Miskowi nasza karykature (zamawialam na www.piatkowscy.eu i wyslalam im nasza fote) albo czapke szla i rekawiczki jakies fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliagres
Szybki i wygodnym sposobem są zakupy przez internet. Warto znaleźć ciekawy sklep z wyjątkowymi przedmiotami. Mogę polecić Tobie biżuterię, bo to zadowala najbardziej wybredną kobietę :) Moim ulubionym sklepem z biżuterią jest markizasklep.eu . Znajdziesz tam przepiękne bransoletki i zegarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiniu28
Już kupiłem! ;) Komplet srebrnej biżuterii. Myślę, że się jej spodoba :) A czy myślicie, że srebro może być? Czy może następnym razem szarpnąć się na białe złoto? Wiem, że niczego złotego nie nosi to myślałem o białym złocie. A czym to tak naprawdę się różni wizualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylllaa
jeśli narzeczona nie sprecyzowała swojego wymarzonego prezentu to ja też jestem za tym żeby podarować jej albo biżuterią albo za bielizną :) Myślę, że większość kobiet byłaby zachwycona takim kompletem - http://nipplex.pl/Michelle_roz.php (ja z pewnością ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedźmak
Duży wibrator i anal plug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich. I zaczął się okres przedświąteczny. I jak co roku, chcemy być wyjątkowi przy robieniu prezentów dla najbliższych. Mam świetny sposób, aby prezent okazał się jeszcze większą niespodzianką. Biżuteria ze sklepu anka-bizuteria-sklep.pl . Jest elegancka, klasyczna i pasuje do wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może bransoletkę do kompletu :D na stronie www.kuzniasrebra.pl jest wiele ciekawych inspiracji. Na pewno z takiego prezentu będzie zadowolona. .. Zawsze możesz też się zapytać, czy jest coś co chciałaby dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cb hcbhb hdb hb hjjjjjjjjjjjj
- ręcznie malowana filiżanka, - portfel, - książka, - album na zdjęcia, - pióro wieczne z wygrawerowaną dedykacją w etui, - jakaś zawieszka lub coś innego z biżuterii,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slaff
Ale tu jest spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to jest temat z 2011 roku a wy mu jeszcze doradzacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×