Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Juliettaaa

uczucie zimna i dreszcze w ciąży.

Polecane posty

Gość Juliettaaa

Witam, jestem w 11tygodniu ciąży i od samego początku odczuwam straszne zimno czasami miewam dreszcze. Czy jest to normalne i któraś z was tez tak miała? Dodam, że w pierwszej ciąży nie miałam takiej dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mialam od samego poczatku ciazy mialam dreszcze ale nie takie typowe tylko takie hm jakby to okreslic w srodku ciala byly niewidoczne z zew i tez bylo mi ciagle zimno.Nie wiem czy to normalne czy nie..u mnie niestety ciaza zakonczyla sie poronieniem...a przyczyna nadal mi jest nie znana ...mysle ze moze dobrze by bylo zapytac sie gina ja takiej mozliwosci nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mieszkam w UK i jak ja o tym wspomnialam dla midwife to powiedziala ze to wszystko normalne...choc dla mnie to normalne nie bylo temperatury podwyzszonej nie mialam wiec zadne przeziebienie... oby wszystko bylo dobrze a jak sie dowiesz czy to faktycznie normalne czy nie a moze zleca Ci jakies badania ( w co watpie ) daj mi znac tak dla mojej swiadomosci.topic sobie dodam wiec bede zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdjhghdl
Zaszłam w lipcu Zdjęcia z początków ciąży mam w ciepłych włnianych swetrach a zdjęcia z drugiej połowy w cienutkich bluzkach Było mi gorąco w środku zimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdjhghdl
Może ci to minie-mnie to ciąża grzała jak piec kaflowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabelka jak dawno?? ja calkiem nie dawno poronilam bo 4.10 po pierwszej @ zanowu zaczelam starania a teraz czekam na @ jeszcze pare dni ale mam nadzieje ze nie przyjdzie i zobacze dwie kreseczki...i tym razem sie uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama dwojeczki30
Moze to niedoczynnosc tarczycy? Stale uczucie zimna to jedno z objawow tej choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poroniłam 25.01 br dopiero niedawno rozpoczęłam kolejne starania, bo bardzo bałam się powtórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co Ci powiedziec a wiem rowniez ze porady od lekarza tutaj nie dostaniesz zadnej..ja na poczatku zanim nie wiedzialam o ciazy to tez myslalam ze moze jestem przeziebiona...wzielam rutinoskorbin po czym po paru dniach test byl pozytywny..tez sie zamartwialam ze moze to przez to ...nie wiem...teraz staram sie na nowo i oby tym razem wszystko bylo ok czego i Tobie zycze x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliettaaa
Oj dziewczyny zaczynam się obawiać. Dziś byłam u lekarza dostałam tydzień zwolnienia bo się źle czuję trochę a pracuje fizycznie po 7 czasem 8,5h. Ale specjalnie sobie nie odpocznę to wynajmuje mieszkanie i od 2 dni całe malują a jutro wchodza robotnicy kuchnie całą remontowac. Troche obawiam się tego zapachu farby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliettaaa
Cinamoonka oj życzę Ci 2 kreseczek. Ja poroniłam 13.06 a najprawdopodobniej 4.10 doszło do zapłodnienia. Więc bardzo długo nie czekałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama dwojeczki ...nie mialam badanej tarczycy bo niestety jestem w Uk a tu paracetamol na wszystko a dopchac sie do specjalisty graniczy z cudem...chociaz tak jak czytalam o tej tarczycy to mogloby mi to pasowac gdyz jakis czas temu mierzylam temp i caly czas mialam ledwo 35,8 a czytalam ze to tarczyca tez ma wplyw na cieplote ciala...dzisiaj mam 36,8 i sama juz nie wiem..ostatnia @ 10.11 i teraz nie wiem czy ta wyzsza temp moze o czyms swiadczyc czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliettaaa
izabelka masz rację, gdzieś wyczytałam że jest to spowodowane wzrostem progesteronu i tego będę się trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliettaaa
Mama dwojeczki30 swięta prawda ja jak pojechałam do szpitala z obfitym krwawieniem to lekarz tylko zrobił mi test z moczu i powiedział nie jest pani w ciąży do widzenia ani USG ani nic. Miałam już jedno USG w tej ciąży w 5 tygodniu bo nazmyślałam że krwawię itd. ale też z niechęcią je dostałam. Ale muszę przyznać, że dzis pierwszy raz trafiłam na kompetentną lekarkę w GP zbadała mnie, wysłuchała nawet sama wypisała zwolnienie lekarskie na tydzień. Więc zdarzają się wyjątki w tutejszej służbie zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama dwojeczki to pomoz mi jak moge wyolbrzymic zeby moj gp sierowal mnie na badanie tarczycy? :) bylabym wdzieczna bo ja z tym koniowalem juz probowalam wszystkiego a on silnie twierdzi ze takie oto badanie mi nie jest potrzebne a tu mam recepte :) na PARACETAMOL myslalby kto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliettaaa
cinamoonka to i tak dobrze że receptę dostałaś :) Ja jak poszłam z moim 4 letnim synkiem do GP to lekarka stwierdziła że wszystko jest w normie i należy podawać dziecku ciepłą herbatkę i to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na moim GP musialam dodatkowo wymusic test ciazowy zeby potwierdzic test ktory zrobilam sama w domu..bo on uwierzylby mi na slowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliettaaa
Cieszę się że nie tylko ja tak mam :) oj liczę że niedługo mi przejdzie. Wolałabym żeby było mi gorąco niż tak strasznie zimno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliettaaa
No mi uwierzył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D jak juz masz 11tc to niedlugo scan :) fajnie Ci i tak pozytywnie zazdroszcze jako "staraczka" i gratuluje oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama dwojeczki30
cinamoonka idz do GP i nazmyslaj roznosci :) poczytaj o objawach np.niedoczynnosci tarczycy,a jeszcze lepiej powiedz jemu,ze jak bylas mala to przez jakis czas bylas leczona na niedoczynnosc,ale zostala ona zaleczona,a teraz obawiasz sie ze choroba mogla wrocic.Niestety tu tak trzeba,zobaczysz ze wyjdziesz z gabinetu ze skierowaniem w reku :) A ja Wam, powiem,ze jak juz u mnie ta cukrzyce i niedoczynnosc tarczycy stwierdzili to zostalam objeta naprawde fachowa opieka,bylam do ciazy przez pol roku przygotowyana.Gdy zaszlam w ciaze rowniez mialam opieke super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliettaaa
cinamoonka dziękuję bardzo i mocno trzymam kciuki za Ciebie. Na pewno niedługo się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama dwojeczki a powiedz mi jeszcze moze sie orientujesz czy niedoczynnosc tarczycy powoduje poronienia czy raczej bardziej nie pozwala zajsc w ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julietaaa polskim zwyczajem nie dziekuje...ale mam nadzieje ze tym razem jak i poprzednim w pierwszym cyklu zaskocze z tym ze u mnie ciezko wyczuc kiedy mam dni plodne kiedy owu bo to tak mi sie pomieszalo ze sluz plodny mialam tylko jeden dzien wiec przestalam liczyc i poprostu pelen luz jak ma byc to bedzie..chociaz od paru dobrych dni pobolewa mi podbrzusze ale mysle ze to psychika plata mi figla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliettaaa
Ja też z tym miała problem za drugim razem się udało, po poronieniu mój organizm zbzikował całkiem raz okres dostałam po 30 dniach nastepny po 37 gdzie zawsze było jak w zegarku 29 :) Zamówiłam z Ebay-a testy owulacyjne, niby raz pokazały się dwie kreski ale jedna bardzo jasna a na ulotce pisało że ma być ciemniejsza niż ta testowa. Po prostu mieliśmy szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te testy tez zamowilam ale tylko strata kasy jak ja mam nieregularnie ;/ no nic czekam do swiat i jak @ nie przyjdzie robie test co ma byc to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Boryska
Na początku ciąży było mi zimno.. miałam dreszcze..zawroty głowy.. A później .. ostatnie 3 m-ce było mi gorąco..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Boryska
Testy owulacyjne można kupić w Rossmannie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×