Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość robogirl

Robot sprzątający - warto kupić?

Polecane posty

Gość Kamila

Gość 341 Saubera kupiłam na ich stronie internetowej, ale jeśli chcesz obejrzeć to widziałam na ich stronie, ze można wypróbować za darmo przez kilka dni🙂

Gość nazwa wyświetlana, jako użytkowniczka  Saubera od kilku miesięcy, mogę Ci go gorąco polecić, nie mam porównania z xiaomi, ale ten mój świetnie sobie radzi także z dywanami, a dodatkowo ma funkcję myjąca, to już w ogóle mega udogodnienie, polecam teraz każdemu, jak tylko mam okazję, bo warto!!! 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedra

irobot to świetny odkurzacz polecam szczególnie do domu gdzie brudzą dzieci i zwierzęta wtedy jego pomoc jest nieoceniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarenkaa

odkurzacz automatyczny to mega wygoda, kto nie miał może być na początku sceptycznie nastawiony ale wg mnie nie ma lepszego ułatwienia codziennych porządków. u mnie śmiga roomba 980 i jest naprawdę przydatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka

Nawet się nie zastanawiaj, bo to niesamowita oszczędność czasu! Na 10 rocznicę ślubu zażyczyłam sobie irobota i7 to już wyższa półka i powiem ci szczerze że nie pamiętam kiedy ostatnio miałam tak dokładnie wyczyszczoną podłogę w mieszkaniu. Ostatnio byliśmy na 2 tygodniowych wakacjach, zaplanowałam na telefonie sprzątanie i wróciłam do czystego domu. Absolutnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geromi

o xiaomi i ja złe rzeczy słyszałem, zresztą, czego się spodziewać jak to z chin idzie. co jak co ale do takich sprzętów nie mam zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daminii

nie kupuje sie na alie, joomie czy wish po co sobie nerwy szarpać? już wolę dołożyć kasy, iść i kupić roombę, czy zamówić online na stronie irobota czy w jakimś sklepie i mieć spokojną głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwanek

jasne że warto. warto tylko kupić coś porządnego. ja mam roombę 980 i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam od 2 tyg coś takiego co nazywa sie Irobot i nie polecam, to praktycznie nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black
Dnia 22.07.2019 o 16:12, wesner napisał:

mam od 2 tyg coś takiego co nazywa sie Irobot i nie polecam, to praktycznie nie działa

a jaki masz model? ja mam drugiego irobota już w swoim yciu i dla mnie to najlepsza marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sindi

Nie miałam nigdy. Za to u nas w domu zawsze były electrolux i tak zostało. Aktualnie mamy pure c9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sindi

Nie miałam nigdy. Za to u nas w domu zawsze były electrolux i tak zostało. Aktualnie mamy pure c9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patricck
Dnia 22.07.2019 o 16:12, wesner napisał:

mam od 2 tyg coś takiego co nazywa sie Irobot i nie polecam, to praktycznie nie działa

też jestem ciekawy dlaczego jesteś na nie odnoścnie roomby. z tego co widzę, to raczej pozytywnie przechpdzi różne testy na yt czy innych portalach. sam się zastanawiam nad którymś modelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka

A ja kupiłam Electrluxa pure i9, sprawdza się fajnie póki co, dokładnie sprząta, wykrywa przeszkody, z sierścią kota również sobie radzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka

My kupiliśmy robota e5, jestem bardzo zachwycona jego pracą, jesli masz możliwości nie wachałabym sie nawet przez chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumił

Ja posiadam i jestem zadowolony. Zważywszy na problem typu czas, częste wyjazdy w delegacje, przyjeżdżam zero kurzu :) wystarczy przelecieć mopem i już czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłos568

polecam roombę. dobra i sprawdzona marka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociarka

a taki irobot roomba dobrze sobie radzi z sierścią? ewentualnie na jaki model zwrócić uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liiila
Dnia 24.08.2019 o 13:32, Gość kociarka napisał:

a taki irobot roomba dobrze sobie radzi z sierścią? ewentualnie na jaki model zwrócić uwagę?

pewnie ze dobrze sobie poradzi, iroboty są stworzone do zbierania sierści, mają do tego specjalne wałki, które zbierają sierść a i pojemnik na brud będzie sierścia wypełniony. co do modelu to ja mam 606 ale są lepsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modę doradzić

ja tego elektroluksa odradzam dużo kosztuje a sprząta wybiórczo, jest dywan którego nie odkurzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozalina

 roomba s9+??? ten najnowszy model. ma ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konjac

nie ale chciałbym 🙂 ja moja E5 kupiłem gdy staniała o 500 zł jakies więc na s9 też trochę liczę, że da sie upolować taniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Ja sobie swój całkiem chwalę (własnie IRobot z Media Expert), chociaż fakt, tani nie był. Ale od zawsze o nim marzyłam w sumie. To jak trochę pieniędzy odłożyłam, jeszcze skorzystałam z cashbacku na Tipli.pl (też sobie chwale swoja drogą) to jakoś nie odczułam specjalnie tego wydatku. A jest niezwykle praktyczny, szczególnie jak się nie lubi zbytnio sprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołajka
Dnia 29.08.2019 o 12:06, Gość rozalina napisał:

 roomba s9+??? ten najnowszy model. ma ktoś?

właśnie się nad nim zastanawiam, ale chyba poczekam do gwiazdki i zrobię sobie taki mikołajowy prezent, bo mam roombę ale z serii 600 i jeszcze jeździ więc chwila czekania mnie nie zbawi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozali876

ja mam s9+ Ok, może nie jest to odkurzacz na każdą kieszeń, ale jak ktoś ma duży dom i zwierzaki w nim to wart zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena
Dnia ‎2018‎-‎07‎-‎14 o 15:37, Gość gość napisał:

Hejka byłam kiedyś na pokazie domowym robota Sauber i zrobił na mnie wrażenie. Fajny sprzęt do ułatwienia sobie codziennego życia. Jeśli ktoś nie lubi odkurzać lub tracić na to czas to zachęcam do sprawdzenia produktu tej marki.

Ja kupiłam na stronie https://sauber.pl robota Sauber TH7 i jestem bardzo zadowolona  zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 39
Dnia ‎2018‎-‎09‎-‎15 o 13:56, Gość gość napisał:

nigdy nie wiadomo na kogo trafi kontrola celna dlatego takich drogich rzeczy nie kupuję na aliexpress, bo chyba powyżej 25$ są opłaty celne ale nie jestem pewna, tak to tylko pierdoły się opłacają

Opłaty celne są od każdej ceny, nie na zasadzie 25%, bardzo duże znaczenie maja dwie inne kwestie, co kupujesz (chodzi mi tu o kwestie na zasadzie dany przedmiot podlega ocleniu) i druga sprawa, jak często kupujesz. Podam ci przykład, znajoma kupiła w Polsce w sklepie robota kuchennego Sauber, znalazłam coś podobnego na Alli o 30% tańszego. Skusiłam się. Pierwszy poroblem czekanie na paczkę - szła prawie miesiąc, podczas gdy ona na swoim Sauberze przygotowywała potrawy, jak klikałam w link śledzący przesyłkę. Później okazało się, ze mam do zapłacenia cło, a na końcu po rozpakowaniu, robot okazał się uszkodzony (pęknięty wyświetlacz) i tyle miałam zysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzesiekSt

Ja osobiście nie polecam, progi dla niego SA nie do przejścia, więc po co. Chyba , że interesuje nas tylko i wyłącznie dość w miarę posprzątany salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzesiekSt

Ja osobiście nie polecam, progi dla niego SA nie do przejścia, więc po co. Chyba , że interesuje nas tylko i wyłącznie dość w miarę posprzątany salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzesiekSt

Ja osobiście nie polecam, progi dla niego SA nie do przejścia, więc po co. Chyba , że interesuje nas tylko i wyłącznie dość w miarę posprzątany salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrys

moim zdaniem warto ale... porządną markę, tzn ja osobiście nie jestem przekonany do zakupu elektroniki z aliexpress, wolałem dopłacić do irobota, bo tu i ewentualny serwis na miejscu i normalna gwarancja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×