Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ELENI@1986

czym bawią się półroczne dzieci ???? pomóżcie wybrać prezent

Polecane posty

Gość ELENI@1986

cześć kobietki, mamusie sama nie jestem jeszcze matką. mam chrześnicę 6 miesięczną. zupełnie nie wiem czym dziecko jej wieku sie bawi, czym zaczyna interesować ? co kupuje sie takim małym dzieciom ? mam na myśli prezent pod choinkę kasy nie chce dać ,a jak się pytam matki dziecka to mówi , " nie trzeba , nie kupuj" zupełnie nie mam pojęcia co bedzie odpowiednie , nie chciałabym kupić rzeczy która bedzie na jej wiek zła. poradzicie coś ???????? moze z własnego doświadczenia napiszecie co kupowałyście lub co wasze dzieci dostawały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopae
kup jej balony wypełnione propanem i dorzuć zapałki. będą wystrzałowe święta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jak miał pól roku to wszystko do gryzienia:D lubił też taki stolik z dużymi kolorowymi przyciskami i melodyjkami itp. można go było powiesić też na łóżeczku. jak maluch siedzi fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, 6 misięczne dziecko na razie poznaje świat.Ja swojemu synowi jak mial pół roczku kupiłam pierwszy samochodzik taki obity miękkim materiałem dostosowany do wieku.Nakrecany sam jezdzil, radosc nie mala. Takie dziecko do konca za dobrze nie siedzi i musi miec bezpieczne zabawki zeby sie nie uderzyc. Nie moga byc to male elementy bo dzieci biora do buzi cwiczac zabki. Zobacz w sklepie, na zabawkach jest napisane od 6-12 miesięcy. Czasem jest to cos grające, czasem takie miekkie klocki materialowe duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/lamaze-lalka-emilka-amelka-super-cena-sklep-wwa-i1966284060.html wczoraj moja córeczka dostała taką lalę na mikołaja, uważam, ze jest to świetny prezent, lalka ma szeleszczące elementy, różną strukturę materiałów na sukience, znajdzie się coś do gryzienia, po prostu wszytsko czym się interesuje taki maluch, poza ty to naprawde taka pierwsza bezpieczna lala dla dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są fajne zabawki do nauki raczkowania. tzn. taka zabawka- dotknięta przez dziecko- ucieka. moze coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELENI@1986
finansowo mam na ten cel przeznaczone od 100-150 zł mam jeszcze rodzeństwo , rodziców itp. wiec za duzo kasy na jedno dziecko przeznaczyc nie mogę. cięzko kupić coś małej bo to dziewczynka , z tego względu ze ma juz starsz siostrę 4 letnia i dużo rzeczy w domu już mają a wolałabym aby sie nie powtórzyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia córeczki
zabawki do raczkowania, może chodzik-pchacz z funkcją zdejmowania panela do zabawy i rozkładania w stolik, ztymi talerzykami tez extra pomysł. Nie kupuj ciuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELENI@1986
tzn w weekend dokonam obserwacji co mają w domu z zabawek bo dzieci maja swoje pokoje wiec bedzie dosyc łatwo to ustalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj- chyba nie każde. moje dziecko ma jednego miśka którego lubi- resztę ma w nosie. zajmują mi pół szafy a mlody nie chce się tym bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoim siostrzenicom kupuje lalki szmacianki. Mila i Nela mają półroku więc interesują się misiami, lalkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×