Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Poczatkująca123

otworzyłam sklep-gdzie się reklamować

Polecane posty

Gość Poczatkująca123

Wiem ze reklama jest dzwignią handlu. Mam sklep odziezowy w centrum miasta ( nie C,handlowe). Ulotki -rozdaje na ulcy, plakaty no własnie gdzie można za darmo rozwieszać ? Mam strone internetową, ogłaszam się w na portalu regionalnym. Co jescze można zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miasto jakiej
wielkości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kASIA DOBRZE DORADZI CI
ulotki??ej no bez przesady zeby sklep ulotkami reklamowac. Zrób porządna reklamę powieś gdzies na miescie i czekaj az się rozniesie wieśc o twoim sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z jaką odzież a sklep otworzyłaś przymierzam do otwarcia się sklepu z odzieża męską ( nie garnitury tylko jeans i t-shirty , bluzy itp) ale się zastanawiam nad rentownoscią...i szukam hyrtowni i producentów ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałaś zareklamować się przez odkryjfirme.pl? Jeśli nie to koniecznie spróbuj. Szybciej dotrzesz do klientów niż przy wykorzystaniu tradycyjnej reklamy. Nie będziesz musiała dodawać masy ogłoszeń na różnych stronach, żeby ktoś Cię zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo jest teraz pomysłów na ogłaszanie swojej firmy, ja ostatnio kupiłam nawet ramki do tablicy rejestracyjnej samochodu, którym rozwoże towar klientom – fajny,ciekawy gadzet a rzuca się w oczy większości kierowcom. Ramki zamowiłam przez http://www.ramki3d.pl/ ,ale z tego co wiem jest teraz mnóstwo firm które proponują tego typu produktu. Pomysl nad tym bo dla mnie to fajna i ciekawa reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To podobnie jak ja:) tez prowadze odzieżówkę. Najbardziej liczyłam na rozgłos sklepu przez Internet i ulotki – to pomogło, pozniej zaczełam dbać o inne detale,które też trafiają do nowych klientów, jak np.: reklamówki z logo firmy itp. Znalazłam sobie firmę u której drukuje kilkaset sztuk http://www.elzet-opakowania.pl/ - logo firmy ładnie się prezentuje, a przez takie szczegóły klienci zauważają komfort oraz jakość sklepu :) więc to też fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potykacz tzw przed sklepem lub w poblizu,zeby bylo wiadomo gdzie jest sklep i co oferuje.a takze manekiny z niskimi cenami przed sklepem to przyciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim zadbaj o wygląd swojego sklepu, o szyld itp, sprawdź ofertę np http://www.balanda.pl/ może coś Ciebie zainspiruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto byłoby się też reklamować w internecie, może spot internetowy zrób, nie tak drogo można to zrobić u http://www.imperiafilm.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulotki jak najbardziej, ale nie rozdawaj ich na ulicy! Przecież wiadomo, że to ląduje od razu w koszu. Lepiej jest zanosić ulotki do skrzynek albo pokusić się o takie broszury www.abc-dc.pl/klienci.html .Poza tym możesz zadbać, żeby w weekendy coś się działo w twoim sklepie - jakieś pokazy, konkursy etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jest w centrum miasta, to najwięcej klientów będziesz miała takich, którzy wchodzą z ulicy pod wpływem impulsu. Dlatego sklep musi przyciągać uwagę atrakcyjną wystawą, powinien mieć duży szyld, który przyciąga wzrok. Nie musi być krzykliwy, np. niektóre z tych są bardzo eleganckie www.rodland.pl/kasetony.html .A ulotki i inne formy promocji oczywiście swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję: fanpage na facebook-u, roznoszenie ulotek po miejscowości, mieć własną stronę na facebook-u i tam wklejać zdjęcia i informacje o sklepie. Jedną z najlepszych reklam sklepu jest jego wystawa. Ekspozycja na niej musi być przemyślana i dobrze zaaranżowana, Karta rabatowa dla stałych klientów, kupony promocyjne Może jakiś artykuł sponsorowany w lokalnej prasie. Ulotki możesz też poroznosić po skrzynkach w mieście, może pozwolą Ci też je rozłożyć w jakimś punkcie np. Informacji Turystycznej. Ty jesteś żywą reklamą sklepu, więc zapraszaj do niego swoich znajomych, krewnych, a nawet ludzi, których ledwie znasz. Możesz też na jakieś lokalnej stronie internetowej dać informację o sklepie np. w ogłoszeniach. Możesz też sam stworzyć stronę internetową własnego sklepu, nie mówiąc już o płatnej reklamie na lokalnej stronie www. Możesz także wydrukować plakaty i gdzieś powiesić. Jeśli to jest sklep odzieżowy może w sklepach z innej branży np. spożywczych pozwolą Ci zostawić ulotki i klient będzie mógł sobie wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z wypowiedzią gościa 2014.07.15 . Myślę, że to powinno wystarczyć. Ciekawe gadżety reklamowe przyciągają klientów. Może każdemu klientowi dawaj gratis długopis albo breloczek z logiem firmy? W tej agencji reklamowej znajdziesz fajne gadżety http://www.vizionstudio.pl/ . Ja zamawiałam od nich kubki i breloczki na otwarcie mojej firmy - wykonanie świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajko3
Nie tylko gadżety przyciągają klientów ,ulotki reklamowe też słabo zaczynają się sprawdzać ,zazwyczaj każdy który otrzyma taka ulotkę po prostu ją wyrzuca.Obecnie najlepszym sposobem jest pozycjonowanie .Słyszałem że ta firma http://www-pozycjonowanie.eu/pozycjonowanie.html bardzo profesjonalnie podchodzi do sprawy i klienci sobie ich chwalą ,przeciez jak by nie patrzeć internet jest teraz na pierwszym miejscu , każdy z nas jak chce coś kupić to tam zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_NN
Cześć, wg mnie powinnaś inwestowć w internet... ja prówowałam wydawac sporo na gadżety reklamowe itd ale klienci zaraz to wyżucali no i 0 pożytku... Polecam pozycjnowanie, u mnie świetnie się sprawdziło. Od dawna współpracuję z firmą Webpozycja i wyniki są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fanpage na facebook, wszelkie fora społecznościowe, darmowe ogłoszenia w sieci regionalne i ogólnokrajowe, jeżeli możecie wejdźcie i oceńcie moją stronę internetową wykonaną samodzielnie generalnie chodzi mi o wygląd sklepu, kolorystykę i czy się podoba czy też nie, wszelkie komentarze mile widziane www.alkapask.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia06
Witaj, myślę, że możesz jeszcze zastosować Mobilny Marketing. Jest to masowa wysyłka SMS-ów do potencjalnych klientów. Bardzo tania usługa, już od 0,03 zł za SMS-a :) Możesz informować o promocjach czy nowościach, tekst SMS-a dowolny. W firmie serwersms. pl mają promocje na darmowy nr ShortCode. Stały dostęp do danych, raportowanie. Myślę, że się opłaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale najpierw trzeba mieć dostęp do numerów komórkowych użytkowników. A można go uzyskać tylko za ich zgodą. Pracuję w agencji reklamowej- jeśli chcesz chętnie udzielę Ci kilku porad na priv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem odpowiedni szyld i dobra lokalizacja to polowa sukcesu. Sklep musi wyglądać dobrze zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Ja korzystałam z pomocy http://brandgood.com robili dla mnie reklamę wizualną. Warto wesprzeć się też dobrze wypozycjonowaną stroną internetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć myślę że najlepszą formą reklamy jest pozycjonowanie stron WWW można dzieki temu duży rozgłos sobie zrobić w docelowej grupie ludzi . Mam fajną firmę która właśnie siętym zajmuję www.olmedia.com.pl/index.pozycjonowanie.html . Korzystałem z ich usług i dzięki nim rozgłosiłem swojąfirmę w sieci a obroty wzrosły o ok30%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję dobrą agencję marketingową, taką jak Biztarget.pl. Zajmą się promocją i reklamą w sieci profesjonalnie, a budżet minimalny to już 100 pln, także myślę, że warto powierzyć to ludziom, którzy się na tym znają. Sama pracowałam kiedyś w agencji marketingowej, ale teraz przy prowadzeniu własnej działalności, nie mam czasu na takie działania, więc powierzam je właśnie tej agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda braniec
Jeśli to ma być sklep na mieście to głównie reklama wystawiennicza, ale nie klasyczne grafiki, to nic nie daje. Powinna to być reklama w 3d, na głównej stronie http://3dprint.com.pl/ macie przykłady. To przyciąga uwagę, nie jest nudne, a przeciwnie - potrafi zainteresować. Tylko kwestia taka czy posiadasz pod to budżet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrym sposobem na reklamę jest zrobienie gadżetów reklamowych, promocyjnych. Firma http://www.grawerowanie-piaseczno.pl/ oferuje gadżety reklamowe w tym długopisy, kalendarze, pendrivy. Można wygrawerować w metalu, w plexi, plastiku, drewnie, futerałach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaM87
Ja sama osobiście lubię gadżety reklamowe, chociażby smycze: http://www.extrema.com.pl/o,4,34,smycze-reklamowe-opaski.html :) do tego można zamówić jeszcze kubki, długopisy i wiele wiele innych rzeczy, które będą świetną reklamą. Plakaty i ulotki wg. mnie to dobry pomysł, pomimo, że przez wielu tak krytykowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważna jest pozycja w wyszukiwarce internetowej. Jeśli szukacie profesjonalnej agencji marketingu internetowego, która zajmie się profesjonalnym i kompleksowym pozycjonowaniem waszej strony zapraszam do kontaktu z labinteractive.pl. Metody stosowane przez nas są w 100% bezpieczne dla firmy i nie są zagrożone karami ze strony Google. Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą marketingową w internecie. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na utrzymywanie się w ścisłej czołówce firm pozycjonerskich w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delliatrophlekt1977kqvzi
fanpage na facebook, wszelkie fora społecznościowe, darmowe ogłoszenia w sieci regionalne i ogólnokrajowe, jeżeli możecie wejdźcie i oceńcie moją stronę internetową wykonaną samodzielnie generalnie chodzi mi o wygląd sklepu, kolorystykę i czy się podoba czy też nie, wszelkie komentarze mile widzianewww.alkapask.pl Jasne http://isthat.info/r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×