Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

NICK..........WIEK......MIASTO/WOJ......TP.................. ....KTÓRE DZIECKO letnia_mama.....30.......W-wa............02.08........... .......2 (będzie syn) .A.N.I.A......... .31.......S-ce............01.07 -02.08........synek 5.5r - bliźniaczki taka tam aga....29........E-g..............02.08..................... ........2 Aneta_21.........23.......Pruszcz Gd.....06.08............................2 Quore1988.......24...Sandomierz....10.08................. ................1 Gosiaaa ........ 32 .... .St. Wola .......11.08/18.08 ........ 2 (22m córka) Basia2410........25..........Olkusz.............12.08.......................1 KasiulaUK.........?.......Londyn............12.08........ .....................1 Miss.M............17.........Łódź..........15.08 ......................(1,5 syn) 30juz30...........?.............?...............17.08.... ........................? goja27.10........30............Wrocław...........17. 08 .....................2 qwerty28.......28.....mazowieckie........20.08........... .................1 Oliwia27l .............. Dzierżoniów......... 22.08 ..........................2 sieprnióweczka2012.....27.....Wł-ek......24.0 8..........................1 supernudziara..24........Kalisz..............26.08....... ....................1 Susełek1..........36.......Olsztyn............26.08..... ......................1 JoannaUK1987...24......Raszkow/UK......26.08. ..........................1 Pafi86.............26........Gliwice............26.08.... .......................1 Marti884.........28........Śląskie............27.08.... ........................1 malutka3110.....32........Kraków..........30.08..(1 -bliźniaki)........... sikorka1988.........24.....Mazury..........23.08......... ...................1 Limetka_87.........25......lubelskie.........05.09....... .....................1 No dopisałam się wreszcie:)termin zostawiłam na 12 sierpnia ale chyba wcześniej będzie;)wiecie?chciałabym żebyśmy nawet po porodzie miały czasem czas popisać jeszcze:)żeby się kontakt nie urwał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MIASTO/WOJ......TP.................. ....KTÓRE DZIECKO letnia_mama.....30.......W-wa............02.08........... .......2 (będzie syn) .A.N.I.A......... .31.......S-ce............01.07 -02.08........synek 5.5r - bliźniaczki taka tam aga....29........E-g..............02.08..................... ........2 Aneta_21.........23.......Pruszcz Gd.....06.08............................2 Quore1988.......24...Sandomierz....10.08................. ................1 Gosiaaa ........ 32 .... .St. Wola .......11.08/18.08 ........ 2 (22m córka) Basia2410........25..........Olkusz.............12.08.... ...................1 KasiulaUK.........?.......Londyn............12.08........ .....................1 Miss.M............17.........Łódź..........15.08 ......................(1,5 syn) 30juz30...........?.............?...............17.08.... ........................? goja27.10........30............Wrocław...........17. 08 .....................2 qwerty28.......28.....mazowieckie........20.08........... .................1 Oliwia27l .............. Dzierżoniów......... 22.08 ..........................2 sieprnióweczka2012.....27.....Wł-ek......24.0 8..........................1 supernudziara..24........Kalisz..............26.08....... ....................1 Susełek1..........36.......Olsztyn............26.08..... ......................1 JoannaUK1987...24......Raszkow/UK......26.08. ..........................1 Pafi86.............26........Gliwice............26.08.... .......................1 Marti884.........28........Śląskie............27.08.... ........................1 malutka3110.....32........Kraków..........30.08..(1 -bliźniaki)........... sikorka1988.........24.....Mazury..........23.08......... ...................1 Limetka_87.........25......lubelskie.........05.09....... .....................1 Ita3-8428..Toruń.........05.09..1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MIASTO/WOJ......TP.................. ....KTÓRE DZIECKO letnia_mama.....30.......W-wa............02.08..............2 (będzie syn) .A.N.I.A........31......S-ce.....01.07 -02.08.......synek 5.5r - bliźniaczki taka tam aga....29........E-g..............02.08..................... ........2 Aneta_21.........23.......Pruszcz Gd.....06.08.............................2 Quore1988.......24...Sandomierz....10.08................. ................1 Gosiaaa ........ 32 .... .St. Wola .......11.08/18.08 ........ 2 (22m córka) Basia2410........25..........Olkusz.............12.08.... ....................1 KasiulaUK.........?.......Londyn............12.08........ .....................1 Miss.M............17.........Łódź..........15.08 ......................(1,5 syn) 30juz30...........?.............?...............17.08.... ........................? goja27.10........30............Wrocław... .17. 08 ...........................2 qwerty28.......28.....mazowieckie........20.08........... .................1 Oliwia27l .............. Dzierżoniów......... 22.08 ...........................2 sieprnióweczka2012.....27.....Wł-ek......24.0 8...........................1 supernudziara..24........Kalisz..............26.08....... ....................1 Susełek1..........36.......Olsztyn............26.08..... ......................1 JoannaUK1987...24......Raszkow/UK......26.08. ..........................1 Pafi86.............26........Gliwice............26.08.... .......................1 Marti884.........28........Śląskie............27.08.... ........................1 malutka3110.....32........Kraków..........30.08...............(1 -bliźniaki) sikorka1988.........24.....Mazury..........23.08......... ...................1 Limetka_87.........25......lubelskie.........05.09....... .....................1 Ita3-84..............28......Toruń.............05.09............................1 Ita pomogłam troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Basiu ja jeszcze 15 min i koniec pracy, chyba zajrzę na lumpki bo dziś wszystko po 4 zł i pewnie znowu się nie opanuję z ciuchami dla malucha Ja jak byłam 3 tyg temu na badaniu to na plusie 1,5 kg było teraz pewnie więcej, ale to widzę, ze się trzymamy dziewczyny, moja sąsiadka w piątym miesiącu to już 10 kg na plusie była. Jednak mój mąż wraca dziś cieszę się!!! Miłego weekendu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja dolaczam do kiepskiego samopoczucia chyba mnie wczoraj przewialo bo boli mnie gardlo i ucho:(:( Goja to sie kuruj w domku teraz:) Gratuluje mamusiom poznania plci:):):) Mi w sprawie ceny usg3d kolezanka ma dac znac w tygodniu:) Gosia na sama mysl o sniegu robi mi sie zimno brrr.... Ita to udanych lowow zycze:P letnia mama ja to stwierdzilam ze chyba powinnam pieluche zakladac jak z domu wychodze:P:P bo uciskanie na pecherz to ulubiona zabawa mojego dziecka:):):) Trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przestańcie dziewczyny z tą wagą bo popadam w kompleksy. czuję jakbyście się licytowały kto mniej przytył... Ja mam 7 kilo na plusie i git. Zdrówka dla cierpiących! w nocy siusiam 2-3 razy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamusie;* gratuluje córeczek i syneczków;) ja tez mam problemy z pecherzem w nocy ale to podobno dlatego że dziecko się ułożyło na pecherzu;) gardło i ucho tez mnie boli;( na zewnątrz ciepło a mi zimno. co do porodu to mój maz chce byc przy;) i chce odcinac pępowine;) ciekawe czy da rade;) a z wyprawka to u mnie jest tak ze śpioszki i body jakieś juz mam. o i pampersy bo były na dobrej romocji i maz kupił;) ale musz zaczać juz kompletowac reszte w każdym miesiącu coś, bo potem przy kasie zemdleje;) ale czekam do 10 kwietnia na usg i wtedy bede wiedziec czy mój Franiu bedzie miał duza dłówką jak tak to duza czpke po porodzie bede musiał kupić. obracam to w żarty i staram się o tym nie myśleć bo bym zgłupiała a dzidziusia i tak bede kochać czy z mała główka czy duza;) ale może to tez rodzinne bo maz ma dość kańciasta głowe i teści tez tak miał. w rzeszowie usg w 4d z wizyta kosztuje 250zł. to i tak nie dużo bo za same wizyte płaciłam po 100zł czasami po 150. a tu wydatków pełno. mąz ma w maju komunie chrześniaka i musi lecięc do pl na 2 dni.był temat prezentów na chrzest a co na komunie???? pytałam koleżanki to powiedziała kup skutera albo kłada!!!! i powinno być!!! to praiwe 5 tys zł!! jak naprawde jest z tymi prezentami że az takie dla dzieciaków??? chce cos kupic bo wiem ze dzieciak nie zobaczy kasy na oczy. rodzinna bardzo biedna i zastanawiałam sie nad rowerem ale nie wiem czy sie nie wygłupie. u nas tez się nie przewala bo chcieliśmy w tym roku zaczac budowe domu w pl, ale ze jestem w ciazy to przesunie sie to na przyszły rok. a chce budowac bez kredytów. eehh cieżko to widze. u mnie mąż tez pracuś zaczyna o 7:30 i do 7:30, 6 dni w tyg. mi z dnia na dzień tez niechce się wtawać do pracy juz chyba zmęczona jestem;( u mnie sloneczko i 20 stopni;) buziaki mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MIASTO/WOJ......TP.................. ....KTÓRE DZIECKO letnia_mama.....30.......W-wa............02.08........... ...2 (będzie syn) .A.N.I.A........31......S-ce.....01.07 -02.08.......synek 5.5r - bliźniaczki taka tam aga....29........E-g..............02.08..................... ........2 Aneta_21.........23.......Pruszcz Gd.....06.08.............................2 Quore1988.......24...Sandomierz....10.08................. ................1 Gosiaaa ........ 32 .... .St. Wola .......11.08/18.08 ........ 2 (22m córka) Basia2410........25..........Olkusz.............12.08.... ....................1 KasiulaUK.........?.......Londyn............12.08........ .....................1 Miss.M............17.........Łódź..........15.08 ......................(1,5 syn) 30juz30...........31........lubelskie........17.08.... ................(synek,4 latka). goja27.10........30............Wrocław... .17. 08 ...........................2 qwerty28.......28.....mazowieckie........20.08........... .................1 Oliwia27l .............. Dzierżoniów......... 22.08 ...........................2 sieprnióweczka2012.....27.....Wł-ek......24.0 8...........................1 supernudziara..24........Kalisz..............26.08....... ....................1 Susełek1..........36.......Olsztyn............26.08..... ......................1 JoannaUK1987...24......Raszkow/UK......26.08. ..........................1 Pafi86.............26........Gliwice............26.08.... .......................1 Marti884.........28........Śląskie............27.08.... ........................1 malutka3110.....32........Kraków..........30.08......... ......(1 -bliźniaki) sikorka1988.........24.....Mazury..........23.08......... ...................1 Limetka_87.........25......lubelskie.........05.09....... .....................1 Ita3-84..............28......Toruń.............05.09.... ........................1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dopisałam się ja przytyłam też już 5 kg, ale co tam, w pierwszej ciąży w tym samym tc miałam identycznie a skończyłam na 17 kg :) ojjjj bedziemy sie potem martwic terazmi egal bede miec drugiego chlopaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! u mnie dziś też pogoda okropna, deszcz ze śniegiem padał..a ja w pracy od trzech dni nieprzytomna chodziłam :) miałam ochotę się położyć na biurku i usnąć...a z tym pęcherzem to powiem wam, że w sumie przestało tak cisnąć, gorzej właśnie było na początku, teraz już nawet nie zawsze wstaję w nocy, tylko budzę się i mam poczucie, jakby mi miał pęcherz eksplodować :) no i w dzień też szybko lecę do toalety. Co do wagi, to powiem szczerze, że ja to znowu mam takiego lekarza, który napomina jak się za dużo przytyje heh mi jeszcze nic nie mówił, ale szwagierce kazał zapijać wodą głód :) tak więc czekam, jak mi coś powie..idę w poniedziałek do niego a jutro robię znowu badania na tą nieszczęsną krew i hemoglobinę..no zobaczymy, czy coś wzrosło...przynajmniej trochę mam nadzieje! a jak tam u was ogólne samopoczucie? U mnie zauważyłam lepiej, mam jakoś tak więcej energii, no i koniec tych okropnych mdłości nastał na szczęście :) no i libido wzrasta hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko co za lekarz, żeby kazać się głodzić w ciąży.... bez komentarza... tak samo jak powalił mnie tekst, że w Oświecimiu kobiety rodziły zdrowe dzieci.... jakiś absurd. przecież jemy też dla swojego zdrowia bo dziecko z nas zabiera co mu potrzebne a to potem nam będą wypadać włosy, czy psuć się zęby (jak za mało będziemy jadły wapnia). No oczywiście, ze niedobrze jest się opychać słodzyczami i innymi pustymi kaloriami ale żeby zapijać głód wodą??? Bez obrazy ale jakiś dziwny ten lekarz. Czytałam, ze w ciąży powinno się jeść o 400-500 kalorii więcej a przy karmieniu piersią nawet i 800 kalorii więcej bo takie jest zapotrzebowanie organizmu. Nie wariujmy - będziemy się odchudzać biegając z wózeczkami, teraz zdrowie dzieci i nasze najważniejsze i ważniejsze niż jakiś kilogram czy parę więcej. Co do porodu to mój mąż nie chce bo boi się, że nie da rady. Ja bym chciała no ale przecież na siłę nie zmuszę ;-). Pocieszam się, że w szpitalu gdzie chcę rodzić jest wspaniała obsługa, położne przemiłe więc na pewno nie będę sama. ja wczoraj byłam na badaniu (18t5d) ale niestety bez usg więc jeszcze nie wiem co tam mam w środku. Fajnie wszystkim mamusiom co to już wiedzą :-) i fajnie że czujecie już ruchy. Ja niestety jeszcze nie - ale słyszałam wczoraj serduszko więc jestem spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lekarz to młody facet i on ma chyba takie przewrażliwienie lekkie, znaczy zwraca uwagę, żeby sobie tak przesadnie nie folgować i właśnie się nie opychać.. mówił, że w pierwszych miesiącach kobieta powinna przytyć średnio kg/miesiąc,potem jakoś 2-2,5 kg ale wiadome, że w sumie każdy ma inny organizm, a szwagierka przytyła w sumie 18 kg w ciąży to tak normalnie, tylko na początku tak wystartowała, że szybko tyła i kazał jej więcej pić a nie jeść lody, chipsy itp. Ja na niego nie narzekam, bo w sumie z tą wagą zwraca uwagę ale ogólnie jest bardzo dobry i dużo znajomych, nawet u mnie w pracy do niego chodzi, on jest z resztą na bieżąco, bo też mu się dziecko niedawno urodziło :) Ja po prostu jem na co mam ochotę, nie głodzę się, ale w miesiąc przytyłam 2 kg więc spodziewam się, że mi zwróci uwagę, ale jak coś to jeszcze dam znać, czy coś mówił :) ja też nie bardzo jeszcze czuję ruchy, tak mi się wydaje, że już coś, ale nie jest pewna tak do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...powiem Wam, że mojej siostry lekarz to pozwalał sobie na śmielsze komentarze. Stary facet a mówił że najgorsze wyglądać jak mymłon hehe tłuste włosy dres i pryszcze. Niby racja, ale tak bez ogródek wytykał konkretne rzeczy z tego co jej znajome mówiły:)Zwracał uwagę pacjentkom jak były niewydepilowane itp itd. Ja mam lekarkę i nic nigdy nie mówiła mi heh:)Ale ja się staram dbać o siebie:)Może to głupie bo siedzę w domu na L4 ale ja codziennie jak wstanę po kąpieli nakładam make up lekki ale zawsze i układam włosy:)i chodzę po domu ubrana wygodnie ale tak jak bym np do pracy chodziła:)heh Mąż się smieje ale co tam:)Zobaczymy czy po porodzie jak mnie Maluch zaabsorbuje całkowicie taka mądra będę:)Ale ja się zawsze wyglądem przejmowałam, Mąż to mówi ze się na porodówkę wymaluję nawet i włosy ułożę heh:)Siedzę Mamusie sama:)Mąż poszedł na piwo i mecz, chociaż fanem nie jest, ciągnął mnie na siłę, ale się nie dałam na takie zimno:)Zresztą mam jakieś lekkie skurcze takie na brzuchu to chyba te braxtona hicksa tak myślę zapytam lekarki. Twardnienie danego miejsca taki skurcz właśnie i po kilkunastu sekundach mija:)Ale nie martwię się:)A co do wagi myślę że nie licytujemy się bo nie o to chodzi:)Każda pisze ile przytyła, bo dla każdej wiadomo priorytetem jest zdrowie dziecka ale podświadomie każda z nas nie chce chyba strasznie dużo przytyć,żeby potem nie mieć problemów bardzo dużych ze zrzuceniem:)Limetko to na pewno lada dzień mocniejszy kopniak będzie:)Susełek ja też nie wiem jeszcze kto mieszka u mnie:)Mój by chętnie przy porodzie pewnie był ale ja tam wolę go wpuścić po wszystkim:)Narazie nie pytam go nawet heh co on na to;)Ja libido chyba mam niskie niestety:(mdłości faktycznie już nie mam a naprawdę dawały mi w kość:)W nocy też 3 może 4 razy sikam:)ale wcześniej faktycznie jakoś częściej latałam:)30 już 30 gratuluję chłopaczka;)kurczę też bym chciała już wiedzieć na 100% czy moja intuicja co do chłopczyka się sprawdziła:)Co do komunii i prezentów to skuter i kład hehe aż się zaśmiałam bez przesady eh ludzie powariowali. Hm..rower fajna rzecz myślę, tylko trzeba się skonsultować czy ktoś tam już nie kupuje:)Eh to miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suselek lekarz mi wspomnial o tym Oswiecimiu (wiem ze to akurat bardzo skrajny przyklad) gdyz ja sie martiwlam ze za malo przybralam bo to tylko 5 kg bylo.Jadlam normalnie jak zawsze na szczescie anI wlosy ani zeby nie polecialy. Ale uwazam ze zle wygladalam wtedy. Fakt puste kalorie nie sa dobre dla nikogo ale czasem taka zachcianka jest silniejsza od nas:) Moj obecny lekarz tez potrafi wyrazic opinie na temat wagi.Uwazam ze kazda z nas chce dostarczyc sobie i malenstwu odpowiednich skladnikow i zadbac przy tym aby po porodzie czuc sie dobrze w swoim ciele. Basia he he niewydepilowane powiadasz:P chyba istnieja gorsze rzeczy:P:P Jesli chodzi o komunie to uwazam ze bez przesady skuter laptop czy quad a co to bedzie pozniej:? w ogole to niektorzy przechodza samych siebie z tymi prezentami az wlos sie jezy na glowie i nie tylko:P Moja corka to ucieszyla by sie najbardziej ze zwyklego pet shopa tak lubi te male zabaweczki:) ale moze ona jakas dziwna jest a moze to ze mna cos nie halo skoro nie wymyslam w tak waznym dniu:P W zeszlym roku ogladalam z nia wiadomosci i tam byla informacja ze rodzice sponsoruja swoim dzieciom operacje plastyczne by ladnie wygladaly w tym dniu to moje dziecie takie oczy na mnie i czy ja jej czasem tez nie wysle bo ona przeciez ma ladny nosek:) hihihi Kasiula podpytajcie po prostu zeby sie nie zdublowac. 30juz30 gratuluje:) testosteron rzadzi u ciebie w domu:):):) Kobietki zobaczycie niedlugo czy intuicja w sprawie plci zadzialala:) Ide sie wygrzac po prysznicem.Mam nadzieje ze z moim uchem jutro lepiej bedzie. BUZKA ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga jak zwykle sie z Toba zgodze ;) mi strasznie zapadlo w pamiec jak nie moglam pogodzic sie ze swoim wygladem a szczegolnie kg po porodzie, katowanie sie dietami cwiczenia a to tylko dlatego,ze sie obzeralam, tak doslownie sie obzeralam. i zaluje, teraz jem normalnie rano z mlodym sniadanie,drugie, obiad owoce i kolacje o normalnej porze, nie chce powtorki z "rozrywki" wiec odzywam sie rozsadnie nie tak jak poprzednio libido u mnie tez kiepskie, kompletnie inaczej jak w pierwszej ciazy wtedy mi sie chcialo dla meza nie a teraz na odwrot hehe 30juz30 gratuluje synka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie za to codziennie plecy bola w czesci krzyzowej, masaz pomaga na chwile, jak bylam u lekarki wzielam ksiazeczke z cwiczeniami na wzmocnienie plecow mam nadzieje,ze cos pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30już30- gratuluję synka:) Ja mam przeczucia, że u nas też będzie drugi chłopczyk:P Co do wagi to ja przez nią w pierwszej ciązy nabawiłam się nadciśnienia i wtedy lekarz kazał mi przejść na dietę. Byłam spuchnięta jak balon i musiałam jeść wszystko gotowane, bez soli. Ale nie wiem czy ta waga wynikała z obżarstwa czy z tego puchnięcia. Po porodzie prawie wszystko zlecialo bez problemu, a sikałam kilkanaście razy na dobę! Teraz mimo że staram się jeśc bardzo zdrowo to i tak waga idzie w górę:( Martwi mnie to trochę. Jejku wieje, zimno a ja musze na zajęcia mimio że chora jestem:( No ale nie mam wyjścia, już jeden zjazd opuściłam. Buźka i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja27.10 wiem co to znaczy, ja w pierwszej ciąży jeździłam 70 km na kurs rachunkowości, taki fajny, profesjonalny, prowadzony przez biegłych rewidentów etc. warty 4000,- a fundowwany przez UE, wiec obecnosc byla obowiązkowa pod groźbą zwrotu kosztów...wiec jezdziłam/....:)w różnym stanie ale generalnie wiesz niewiele z niego wtedy wyniosłam, maluszek sie mocno tam wiercił, myślałam tylko o wizytach u mego lekarza które też wtedy odbywałam w lublinie w tym terminie.. a najgorsze byl zjazd zaraz po urodzeniu, piersi opuchnięte i cieknące, dziecko zostawiłam na cały dzien, (i tak byl dokarmiany butlą od początku) echhh :) ale fajnie było ogólnie, nie straciło sie tego czasu niejako,bo wtedy od 6-stego m-ca byłam tez na L-4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do płci : u mego męża w rodzinie są sami chłopcy-on miał 1 brata, jego tata miał 1 brata, jego dziadek miał samych braci, brat stryjeczny męża ma dwóch synków ....:)a poza tym to dzieci nie ma, jak już są to chłopaki:) to chyba jednak genetyczne-wiedzieliśmy z góry ze nie mamy szans na córeczkę...:) w duchu moze i bym chciała ale nie ma to znczenia,chyba tylko my w ciąży sie pod tym względem rozumiemy ze płec nie ma znaczenia tylko zdrowie i szczesliwy finał, bo wqszyscy myslą ze się żałuje tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w pochmurny sobotni poranek , szkoda ze sloneczka dzisiaj nie ma ale to normalne bo mam wolne. co do wagi ja koncze 19tydzien przed ciaza mialam 60kg teraz mam 67 czego wogole po mnie nie widac chyba wszystko wchodzi w brzuszek chpciaz wielkiego nie mam. co do plci dzidziusia za 2 tyg idziemy na usg i dowiemy sie co bedzie wiadomo ze najwazniejsze jest zeby malentwo bylo zdrowe ale i tak kazdy szczela co bedzie. ja obstawiam chlopaczka za to moj partner dziewczynke :) oprocz niegoi tez chyba wszyscy stawiaja na chlopca bo niby sie wogole nie zmieniam w ciazy a wrecz przeciewnie niby wygladam ladnie (osobiscie nie wierze w takie zabobony)no ale zobaczymy.co do wyprawki udalo mi sie kupic sterylizator do butelek z Aventa za 8.99 normalnie w polsce kosztuje ok 250 zl wiec udalo mi sie zlapac promocje.w zestawie byly tez dwie butelki jedna mniejsza druga wieksza i smoczki. wiec juz ta jedna rzecz mam z glowy,chociaz nastawiam sie na karmienie piersia przynajmniej przez pierwsze 3 miesiace ale nigdy nic nie wiadomo jak to bedzie. z cala reszta czekam do czerwca . ja osobiscie wole pojechac na jedne wielkie zakupy i pokupic wszytsko a pozniej jakby cos fajnego sie trafilo to dfopieor dokupic. wozek i lozeczko zostrawiam na ostatni miesiac. zmykam sie szykowac bo za chwilke wyjezdzamy do rodziny 4 godzi y jazsy w 1 strone mam nadzieje ze nie bede musiala stawac znowu co 20minut do toalety. chociaz watpie bo ostatnio dolegliwosci pecherzowe mi sie pogorszyly i czesto wychodze w nocy3-4razy nie wspominajac ile razy w dzien az sopodni z tylka nie chce mi sie sciagac hehe. Pozdrawiam cieplutko i zycze wszystkim mamuskom udanego weekendu :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dawno sie nie odzywalam ale konczylam pewien projekt do pracy, który mimo ze jestem juz na L4 obiecałam kolezankom z zespołu razem z nimi dokonczyc. I niestety sa to takie bzdury i bezsensowne pierdoły, ze zabrało mi to wszelka chec do czgokolwiek. Dobrze ze juz przez to przebrnelam bo juz myslałam ze oszaleje. Gratuluje mamusia które znaja juz płec swoich bobasów. Ja ide do gina we wtorek i wtedy okaze sie czy jest dziewczynka czy moze cos wyrosło od ostatniego USG. Basia - dobrze ze zdecydowałas sie jednak na leczenie zebów bo stan zapalny tez jest niebezpieczny w ciazy. Ja w pierwszej ciazy tez miałam leczenie kanałowe i miałam znieczulenie bo moj gin i dentystka poweidzieli ze jest to lepsze niz stres zwiazany z bólem i ze nie zaszkodzi. Co do USG 3D to robiłam w pierwszej ciazy i teraz tez zrobie tylko pójde troche wczesniej bo ostatnio synek był juz bardzo duzy i musiałam podziwiac go na raty, ale i tak warto było. Co do szpiala to ja mam tylko jeden w miescie wiec nie mam wiekszego wyboru i mimo ze przy pierwszym porodzie fanfarów nie było a piguły takie sobie to jakos to przezyje jeszcze raz. Ja ostatnio zrobiłam sobie przyjemnosc wizyta u fryzjera. Zafundowałam sobie nowa fryzure, ale włosów nie farbowałm, bo stwierdziłam, ze nie bede jednak w ciazy farbowac na wszelki wypadek. pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MIASTO/WOJ......TP.................. ....KTÓRE DZIECKO letnia_mama.....30.......W-wa............02.08........... ...2 (będzie syn) .A.N.I.A........31......S-ce.....01.07 -02.08.......synek 5.5r - bliźniaczki taka tam aga....29........E-g..............02.08..................... ........2 Aneta_21.........23.......Pruszcz Gd.....06.08.............................2 Quore1988.......24...Sandomierz....10.08................. ................1 Gosiaaa ........ 32 .... .St. Wola .......11.08/18.08 ........ 2 (22m córka) Basia2410........25..........Olkusz.............12.08.... ....................1 KasiulaUK........26.......Londyn............12.08........ .....................1 Miss.M............17.........Łódź..........15.08 ......................(1,5 syn) 30juz30...........31........lubelskie........17.08.... ................(synek,4 latka). goja27.10........30............Wrocław... .17. 08 ...........................2 qwerty28.......28.....mazowieckie........20.08........... .................1 Oliwia27l .............. Dzierżoniów......... 22.08 ...........................2 sieprnióweczka2012.....27.....Wł-ek......24.0 8...........................1 supernudziara..24........Kalisz..............26.08....... ....................1 Susełek1..........36.......Olsztyn............26.08..... ......................1 JoannaUK1987...24......Raszkow/UK......26.08. ..........................1 Pafi86.............26........Gliwice............26.08.... .......................1 Marti884.........28........Śląskie............27.08.... ........................1 malutka3110.....32........Kraków..........30.08......... ......(1 -bliźniaki) sikorka1988.........24.....Mazury..........23.08......... ...................1 Limetka_87.........25......lubelskie.........05.09....... .....................1 Ita3-84..............28......Toruń.............05.09.... ........................1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wrociłam już do domu. Wychodziłam to było 15 stopni a teraz 2 i śnieg pada!!! Masakrycznie zmarzłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:)ja już po urodzinach chrześniaka, eh oprócz chrześniaka był drugi chłopczyk też 3latek:)wymęczyli mnie, że hej:)współczuje mamom takich urwisków:)Goju to grzej się grzej:)Lilium ja ostatnio pytałam mojej lekarki o farbowanie, bo mam już odrosty na pół głowy hehe ona na to: a farbuj ile chcesz:)tak że chyba w tygodniu umówię się do mojej fryzjerki na balejaż:)zrobię więcej ciemniejszych pasm to nie będzie widać tak odrostów i dopiero po porodzie znów pójdę:)Zawsze możesz w jakiejś niedalekiej odległości od Twojego miasta szpital znaleźć:)chyba, że masz daleko wszędzie:)ja mieszkam w Olkuszu do Krakowa mam jakieś 30 minut jak szybko się jedzie:)i na poród Kraków wybieram:)jakoś mąż mnie dowiezie;)A ja chyba kanałowe bez znieczulenia będę robić:)już kilkakrotnie robiłam bez znieczulenia kanałowe da się przeżyć:)Joanna ja nie mam nic z wyprawki teraz w kwietniu chyba się wybiorę po przewijak komodę i łóżeczko a potem te kosmetyczno higieniczne rzeczy:)na końcu samym wózek:)bo z allegro szybko przyjdzie i tak:)30 juz 30 tak jak mówisz ważne żeby zdrowe było i wszystko się pomyślnie potoczyło:)Ja jakoś się wkurzam zauważyłam jak ktoś pisze do mnie albo dzwoni albo spotyka nawet i pierwsze co to od razu pytanie chłopiec czy dziewczynka?odpowiadam że dziecko:)eh jakoś się mocno irytuje sama nie rozumiem czemu ale tak mam:)wkurzające i tyle:) Dobrej nocki:)buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia - mnie tez wkurza ciągłe pytanie o płeć!! A z farbowaniem to ja farbuję od poczatku. Mój lekarz nie ma nic przeciwko. Tym bardziej, że te domowe farby nie są bardzo mocne. Wyspaliśmy sie z młodym dzisiaj do 9.30:) Wreszcie! Na zajęcia nie jechałam, bo mąż do pracy pojechał i nie miałam z kim Wiktora zostawić. Kupiłam już łóżeczko, ale używane od znajomych. Jeszcze muszę kupić komodę i przewijak. Tylko że nie mam dużo miejsca w sypialni, więc musimy dobrze wymierzyć jak komodę zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *kinia*123
Witam kobietki:) pisalam na poczatku, pozniej jakos nie mialam czasu, teraz chcialam sie pochwalić ze dotarłam do 19 tyg i wiem juz ze bedzie dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u nas wczoraj caly dzien sypalo! ;/ dzisiaj za to ladnie ale mam takiego lenia ze hej ja musze kupic lozeczko i jakas komode/szafe generalnie jakis mebel bo nie umiescimy nigdzie rzeczy mlodej ;-) wozek mam, lezaczek mam, mate mam fotelik samochodowy tez wiec zostana pieluchy i kosmetyki, pieluchy tetrowe bo po malym wyrzucilam bo to sie jednak niszczy pokoj juz pomalowalismy wczoraj na fioletowo, przyjedzie do nas tesc na swieta i troche zostanie to przeniosa z mezem meble, sypialnie oddajemy dla malego bo jest wieksza a my bierzemy jego pokoj i wiadomo mala na poczatku bedzie z nami a pozniej zycie zweryfikuje czy bedziemy musieli oddac sypialnie i spac w duzym czy beda sie dogadywac i razem beda mieli pokoj dopoki nie pojdzie maly do szkoly badz zerowki ja malowalam w pierwszej ciazy wlosy normalnie, a teraz jakos wrocilam do swojego koloru i tak zostalo mam naturalny ciemny braz Kinia witaj i witamy kolejna mloda dame ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mnie od wczoraj ledzwia strasznie bola nie moglam spac a dzis nie lepiej nie moge siedziec lezec i chodzic ;( dzidzia mi chyba na jakiegos nerwa uciska:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×