Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

A to fajnie,ze doszedl..widocznie przeoczyłam. Ja zakladalam na gore ta wezsza czescia,mam taki jeszcze jeden tylko troche mniejszy i nosi sie dobrze,teraz wpadlam na pomysl,zeby przed zalozeniem nasmarowac brzuch zelem wyszczuplajacym,robie tak juz tydzien i widac efekty.I ta falda po cc juz nie odstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA mialam 2karuzele z tych tanszych,obie popsute..teraz chcialabym jakas lepsza kupic ale boje sie ,ze starszy popsuje... Moj maluch spi juz 3cia godzine,jak go delikatnie budzilam to sie usmiechal przez sen i spi dalej,z jednej strony ciesze sie ze jest taki spokojny bo z wariujaca 2jka sama bym sobie nie poradzila,ale tez martwie sie,ze moze byc cos nie tak. POgadam jutro po szczepieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miss- z jakiej firmy masz żel wyszczuplający? Ja chcę sobie kupic ale jest taki wybór ze nie wiem na jaki się zdecydowac żeby był dobry i w rozsądnej cenie :( a my karuzelkę mamy taką http://allegro.pl/karuzela-z-projektorem-i-pozytywka-wys-kurier-i2644211026.html i służy już drugiemu dziecku, bo była kupiona dla córci 3 lata temu :) Fajna jest i nie droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej iNie zaszczepili mi malej, pediatra nie wyrazila zgody dala mi skierowanie do kardiologa dzieciecego w celu wykluczenia wady serca bo oddech ma za szybki i sie szybko meczy i woli zeby to sprawdzili, mam skierownie w trybie pilnym dzwonie mowie co i jak, ze.ma 6 tyg i termin wizyty na grudzien!!! Na moje szczescie akurat ktos zrezygnowal i wyskoczyl jej ze 2 pazdz jest wolna wizyta wiec jedziemy, wazy 5090 i jest na75 centylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicodin dziękuję za instrukcje, tralala a Tobie za zdjęcia- obydwu sposobów spróbuję, bo już się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia - ja mam tę duża matę kwadratową. Igor mi wytrzymuje ok 15 minut, ale to normalne, on ma dopiero 3,5 tygodnia:) Ale polecam, bo potem naprawdę potrafi na długo zająć dziecko. tralala - fajna karuzela i za super cenę! My byliśmy wózkiem w przedszkolu i na zakupach bo nie padało:) Mlody mi dzisiaj tylko je i śpi, chyba przez tę pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja karuzelkę odkupiłam od koleżanki za 100 zł taką: http://www.tinylove.com.pl/index.php?p1053,karuzela-wyspa-marzen plus taki że ma pilota i mogę wyłączyć zdalnie lub właczyć i że można właczyć samo swiatełko i ruch bez dziweku bo się okazało że Pola za dzwiekiem nie przepada a matę kupiłam taką: http://allegro.pl/canpol-wesola-farma-mata-edukacyjna-kocyk-za-0-i2610664663.html bo zależało mi by można było spiąc boki zeby mała nie wyleciała gdzieś na tym początkowym etapie bo potem myslę ze dziecko sobie poradzi z tymi bokami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti nie ma za co:) tym rzem dobrze przeczytałam;) KLKLKLKLKLHJHJHJHJ my mamy taką matę http://www.mamasandpapas-polska.pl/produkt/opis/247/mata_quot_swiatlo_i_dzwiek_quot_stargaze_kol_magic jest o tyle fajna, że maluszek nóżkami może zmieniać melodyjki no i te wystające zabawki podwieszone przy daszku przy poruszeniu również zmieniają melodyjkę... no i światła współgrające na daszku - mata świetna... droga, ale zakupiłam ją na dużej promocji:) KLKLKLKLKLKHJHJHHJ a co do karuzelki czy bujaczka... chciałabym 2w1 ale musi zajmować mało miejsca z racji naszego ciągłego przemieszczania się... wszystko jest albo duże albo nie spełnia oczekiwań:( jest faworyt ale drogi i się namyślamy z mężem czy warto:/ http://www.matama.pl/produkt/opis/1184/mamasamppapas_interaktywna_hustawka_star_lite_kolekcja_once_upon_a_time dlatego tak sobie zaglądam do Waszych wyborów...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anet współczuje ale nie Martw sie tylko na zapas! A u nas terminy na bioderka dopiero na grudzień chyba będę musiała iść prywatnie. A to nie było tak ze podalyscie adres maila forum i ja na ten adres wysyłam maila a wy mi hasło? Ja karuzela dostałam od przyjaciółki ale mały narazie nie korzysta bo mało co w łóżeczku leży. A mate mam dostać od ludzi z pracy :-) lezaczek mam taki zwykły bez bajerow w po 9 letnim siostrzencu ale tez jeszcze nie uzywalam. Jutro mija 2 tyg od porodu ja mam wagę już jak z przed ciąży. Może dojade do wymarzonej 5 z przodu czyli jeszcze 6 kg w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie chcieliśmy czopek aplikować kiedy pojawiła się cudowna, duża kupa:):) nigdy tak sie z kupy nie cieszyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nie robił znów kupy 4czy 5dni. Zaaplikowałam mu pół czopka,po 10minutach wydalił sam czopek i nic więcej,a jaki zadowolony był;/ Ten żel to mam wyszczuplający ,,perfekta slim,, Myślę,że są efekty,przy używaniu razem z pasem. Chłopaki już śpią a my z mężem robimy zakupy na allegro przez skypa..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tak się smaruję kremem na rozstępy i nakładam pas:) Nie wierze w efekty, ale może choć ciut sie zmniejszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Goju no to ja też zakupię tą kwadratową dla małej tylko później ciut:)Vicodin super mata:)leżaczek też hm...no niby cena wyższa a do 9 kg maluch w niej może być więc zależy jak Ci będzie synek rósł szybko bo jak szybko to na długo nie posłuży. Hm..no sami zdecydujecie najlepiej:)Ale leżaczek faktycznie świetny:)A ja nie noszę pasa bandażuję się czasem ale brzuszek trochę mam, większy niż po porodzie. Mi rozstępy zbielały juz i zostaną takie na pewno nawet ich nie widać bardzo:)zmykam niedługo do spania chociaż mała marudzi że hej eh.dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!!! Pola spala 5h a potem oproznila mi piers!!!! owszem dojadla z butli (bo mialam przygotowane i nie chcialam zmarnowac) ale gdybym dala druga to pewnie butla bylaby niepotrzebna!! moze te butle medeli dzialaja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia - mi niestety zostało dużo rozstępów, ale to po dwóch ciążach:( no ale smaruję się 2-3 razy dziennie, może cos pomoze... Brzuch mam nawet nie bardzo duży, ale taki flakowaty. Czekam aż minie 6 tyg. i zapisuję sie na siłownię, bo otworzyli u nas za super cene i z fajnym sprzetem. No i instruktor bardzo pomocny i sympatyczny:) U nas nocka kiepska. Zjadłam wczoraj takiego małego serowego pączka i chyba przez niego Igor miał problemy z brzuszkiem. Prężył się przy kazdym karmieniu, a było ich 5! asiulka - no to robicie ładne postępy:) Może Pola juz załapała o co chodzi z tym ssaniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Asiulka no to super oby tak dalej Goja u mnie tez noc masakryczna jak sie obudził przed 24 to zasnął przed 3 karmiłam 50 min niby sie jakoś specjalnie nie prezyl, nie wiem może przez katar( co dajecie na katar temperatury nie ma mierzylam i nawet kupa poszła:-)) Jak już niby lepiej z brzuszkiem to dalej dajecie zapobiegawczo espumisan czy odstawiacie? Ja jak tak dalej pójdzie to z waga będę cień człowieka. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak dobrze ze jej nie przystawiałam z tydzień bo mowili ze jak źle ssie to nie przystawiać i moze zapomniała to złe ssanie...tylko teraz umierają mi cycki a ona śpi..i mam dylemat sciągać, czy wycierpieć i poczekać az wstanie i dać jej obydwa - bo do butli ściągam z dwóch i ona to zjada wiec muszę dać dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia właśnie te dylematy... dużo kasy do 9 kg:/ a mój ma 6 tyg. i już dobre 5 kg waży, ze szpitala z wagą 3200 wychodziliśmy... ale plus taki,że się fajnie składa i do auta bez problemu wejdzie:) chyba poszukamy czegoś tańszego... szkoda pieniędzy... KLKLKHJJHJH Goja Instruktor pomocny i sympatyczny?? :D żartuję sobie:) KLKLKLKHJHJHJ nasza noc nieźle... młody pierwszy raz spał 4 h, potem 3,5... a od 4 tylko 2,5... ale to naprawdę niezła noc... ja się kładę razem z nim o 20:) KLKLKLKLKHJHJHJ wiecie mam szczęście bo mi się nie zrobił w ciąży 1 rozstęp... a się bałam, bo w okresie dojrzewania zrobiły mi się na udach, łydkach i biodrach... HJHJHKLKKLK Ita ja podaję dalej... daj o 1 kropelkę mniej co 2gi dzień przy każdym podaniu i zobaczysz jak zareaguje przy zejściu z dawki:) może będzie ok przy 1 kropelce a potem wcale:) KLKLKLKLHJHJHJH Asiulka medela i calma i haberman są rewelacyjnymi butelkami... niestety ja je zakupiłam i póki co młody nie chce spojrzeć, choć przy pierwszym nawale w 4tej dobie zjadł z habermana moje mleko, potem przyzwyczaił się do cyca i koniec:) a chciałam do butli ściągać jak na spacer czy do miasta się idzie....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam dzisiaj masakryczną noc pierwszy raz od urodzenia małego.. Od 22 do 3 w nocy tak się darł że jak w końcu zasnął to byłam na pół głucha!! Nic nie słyszałam, powaga. Nie mam pojęcia co mu było- jeść nie chciał, possał dosłownie 20sekund i pluł i płakał, ale brzuszek miał miękki i nóżek nie podkurczał.. Chciał tylko aby go nosić i to w pionowej pozycji.. A jak mu chciałam dać smoczek to taka histeria że jakby mógł to by mi w pysk strzelił ;) Ale jak w końcu zasnął to spał do 9! Ita to wyślij meila z prośbą o hasło sierpnioweczki2012@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i guzik ze ssania...wrrrrrr....ona dobrze ssa jak ja mam pełne cycki, jak juz troszke cycek zmieknie to zaczyna ciagnac, zsuwac sie na sutka .... nie wiem juz o co chodzi...dałam drugiego cycka to juz była zmeczona ssaniem...dostała 50 ml z butli to zjadła i dalej chce jesc....wrrrr nic nie kumam o co chodzi jej... p.s. w co ubieracie dziecko jak jest 10 stopni? i witrzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSIE A NIE SSA!!!!!
SSIE się mówi a nie SSA naucz się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia, ja mam karuzelę i mate kwadratową z serii rainforest i przy córce byłam zadowolona, mam nadzieję, że przy synku będzie to samo. na razie korzystam tylko z karuzeli a właściwie nawet z opcji samej muzyczki bo za bardzo jeszcze na tych zwierzątkach nie skupia się, chyba jeszcze za słabo widzi. Karuzelę i matę kupiłam na allegro ... takie malutkie dziecko nie zniszczy karuzeli, a i maty też nie zniszczy ... jak dostałam Ją to wszystko co się dało wrzuciłam do pralki i było świeżutkie i czyściutkie :-) no i dzięki allegro zaoszczędziłam kupę kasy :-) a i córka z tej karuzeli z samej muzyczki korzystała do 1,5roku do usypiania, włączała sobie sama muzyczkę i usypiała przy niej :-) super sprawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej:)heh aż nie wierzę co czytam:)tralala jak bym czytała o sobie:)moja mała po kąpieli i jedzeniu od 22 do 3 rano tak marudziła że brak słów i sił. Jeść już nie chciała brzuszek ok ryczała i zanosiła się jak nie wiem eh...lekarka mówiła ze po tygodniu od szczepienia na rotawirusy może być rozdrażniona. I pod to podpisałam te jej fochy eh. Spała mi od tej 3 do 6 i potem od 7 do 10. Teraz za to ja padam a ona w leżaczku śpi i chrapie eh. Dobrze że obiad mam z wczoraj bo by mi się gotować nie chciało na pewno:)Asiulka ja w pajaca kurteczkę z polarka albo taką grubszą z bawełny z podszewką z pluszu ale ja to tylko do wozka więc dochodzi cieply grubszy kocyk i osłonka. Polarkowy kombinezon na pajaca też ubieram. Ale jak pisałam ja opatulam w wózku mocno to tak mega grubo nie ubieram:)Asiulka masz z tą Polą przeboje:)Goja heh instruktor mówisz?pomocny?zaśmiałam się jak czytałam:)żarcik:)Vicodin poszperałam trochę i faktycznie w tych wymiarach tej huśtawki nad którą myślisz nie ma żadnej huśtawki, żeby po złożeniu zajmowała tak mało miejsca. Hm..no jest dylemat faktycznie:)Eh mąż w domu coraz bardziej chory nie chce antybiotyku muszę iść do apteki po maseczki na twarz dla niego zawsze to jakaś mała ochrona, eh żeby małej nie zaraził:(miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gosiu to tym bardziej mnie upewniłaś w słuszności zakupu:)już kupiłam dla małej tą karuzelkę czekam tylko aż przyjdzie może zrewolucjonizuje szybkość zasypiania córuni heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaszczepili mi dziecka bo ma lekki katar-kurde,w domu nie mial a w przychodni dostal. JA tam kataru nie widze,powiedziala jeszcze,ze lepiej zaszczepic jak ja bede calkiem zdrowa,bo moge malego zarazic i beda komplikacje. Umowilam sie na wtorek. Juz wiecej straszego nie wezme ze soba,nie pozwolil brata zbadac,darl sie jak opetany. Juz sobie z nim nie radze. Dzis sam sobie przyzadzal sniadanie,parowka z dzemem,keczupem,mleko wszedzie porozlewane i rozmazane po podlodze moja nowa bluzka. Wlaczylam mu dzis bajki i niech oglada nawet do wieczora-byle juz nic nie niszczy. Wczoraj naszykowalam mlodszemu kapiel,a w tym czasie jak go rozbieralam straszy wpadl mi do wanienki...Darli sie obaj bo zimno..nie wiedzialam,ktorego najpierw ratowac... ;) Karuzele kupilam wczoraj taka jak tralallll....Chcialam jakas lepsza fp ale jak ma mu brat popsuc to niech lepiej tansza rozwala. Do niego nie dociera ,,zostaw,nie ruszaj,, Pani doktor powiedziala,ze jeszcze jakies pol roku bedzie takie jazdy urzadzal a potem z gorki No mam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Ja właśnie z mała wróciłam ze spaceru,ale dzisiaj zimno brrr.. Moja dzisiaj taka troszkę nie spokojna.Chcę zakupić nową butelkę antykolkową ,pamiętam ,że któraś z was pisała,że kupiła butelkę ,ale nie wiem jakie firmy ona była...Ja mam z Lovi,ale chyba musze zmienić na jakąś lepszą .. Jak wasze dzieci się zachowują jak mają kolki?ile to trwa? Moja po jedzeniu ,lub w trakcie jedzenia,słyszę bulgot w brzuszku i zaczyna płakać ,a raczej krzyczeć i wypluwa butlę..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×