Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Asiulka pod nosem u mojego jakby lepiej nie wiem czy to te kropelki czy ta maśc :-) Własnie pozegnalam sie z moim nie będziemy sie widzieć do piątku ciężkie takie rozstanie po tych 2 tyg. Ale jeszcze tylko kilka tygodni dam radę. Jednak przyjaciółka nie przyjechała wiec pierwsza noc sama z maluchem i psem :-) Teraz karmie i mały chyba usypia. Aaa dziś pierwsze karmienie butla za nami, wypił wszystko do dna. Sąsiadka była akurat przy tym i mówi ze złoty dzieciak bo jej ani smoka ani butli nie chciały. Wiec jeżeli teściowa będzie chciała w sb zostać z małym to my na kolacje na pewno a jak będzie nam sie chciało to może na trochę na imprezę albo do kina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto cos dzisiaj na forum:) u nas noc spokojna, cztery karmienia ale bez ekscesów:) Teraz młody zasypia, ja piorę, mąż śpi po nocce. Głowa mi znowu pęka:( po drzemce idziemy do mnie do pracy i do gopsu pozałatwiac świadczenia, bo wreszcie mamy akt urodzenia Igora. A tak poaz tym to kolki nam chyba na dobre odpuściły, mlody jest grzeczny i nie narzekam. A maść majerankową smaruje się pod nosem, nie wolno jej dawac do noska. Polecam też na rozgrzanie maśc pulmex baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noce u nas zimne,dobrze,ze teraz jestem u rodzicow bo nie dalabym rady palic w piecu,ale i tak ciagle sama bo wszyscy w pracy,ale tu moj 2latek ma wieksze pole do popisu. Ciesze sie,ze dzis grzeczny,kupilam mu znow tej plasteliny i farby plakatowe,od 8smej tak siedzi i tworzy.Prosi mnie tylko od czasu do czasu,zebym mu ,,buke,,rysowala i ja maluje. Buka to taki potwor z muminkow,mlody jest nia zafascynowany ;) Mniejszy jak zwykle spi,wczoraj zostawilam go z moja mama i pojechalam na zakupy,przyszla pora karmienia,dostal 60ml bebiko i wyl pol godziny,pierdzial,prezyl sie;( Jak on ssie to mleko plynie ciagle,a latkatorem tylko 50 dalo rade;(mam reczny. Wczoraj w c.h.wydalam tyle za duzo na ciuchy i teraz zaluje,sobie nakupilam wielka torbe a chlopaka,tylko rajstopy,skarpetki i po spodniach. Dobrze,ze moj maz nigdy wyciagu nie sprawdza i nie wie ile mamy pieniedzy;) On jest taki gula,ze nawet nie wiedzial,ze istnieje becikowe i kasa na macierzynskim...ale moze to i lepiej,faceci nie musza wszystkiego wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co nie znaczy,ze notorycznie oklamuje malzonka;) Po prostu,co nie wie to na kobiece wydatki zostaje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss - dobre, dobre:) Ale popieram, w końcu coś się kobietom od życia nalezy:) Ja to na zakupy wybiorę się moze na Boże Narodzenie, bo teraz bym załapała doła patrząc na swój rozmiar:( Mój mały buczy mi od godziny i usnąc nie może. Nie płacze ale stęka, kwęka a oczy ma zamknięte. Potem cholera będzie mi spała pół dnia i będę musiała go na śpiocha karmić i ubierac do wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss - dobre, dobre:) Ale popieram, w końcu coś się kobietom od życia nalezy:) Ja to na zakupy wybiorę się moze na Boże Narodzenie, bo teraz bym załapała doła patrząc na swój rozmiar:( Mój mały buczy mi od godziny i usnąc nie może. Nie płacze ale stęka, kwęka a oczy ma zamknięte. Potem cholera będzie mi spała pół dnia i będę musiała go na śpiocha karmić i ubierac do wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja, a nasze maluszki nie za małe są na mąść pulmex baby? ja nią smaruję córkę ... zaczęłam jak miała pół roku ... małego się boję trochę. ale maść jak dla mnie rewelacyjna przy katarze, no i kropelki ephorbium czy jak się to pisze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miss az sie usmialam jak cie czytalam przypomnialas mi moja tesciowa :) w dobrym sensie znaczy :) ona tez zawsze nakupuje a pozniej tesciowi wpiera ze przeciez ona to to sto lat juz ma tylko on taki tepy nic nie widzi :D:D:D a tak czytam o tym bebiko i juz glupia jestem ja kombinuje z mlekiem bo moj maly tak dziwnie zawsze od 5 problem z baczkami mial przy nan pozniej kupka normalnie no to kupilam bebiko i niby ok ale baczki nadal stwarzaja problem i zaczelysie tezw ciagu dnia nie wiem mam jeszcze jedno op mleka wiec zobaczymy jak dalej pojdzie jutro mam szczepienie cholernie sie boje no ale zobaczymy zapytam tez pediatry o to mleko i poobserwuje go troszke bo tak jak pisze jak robi kupke to ona normalna taka miekka i problemu nie ma tylko sie prezy jak baczki puszcza dziwnie tak jakos :) wzielam sie za mojego 4latka ze sprzataniem pokoj bo tak to ja zawsze go wyreczalam a teraz czasu brak przed wczoraj wieczor spedzilam wlasnie na sprzataniu pokoju normalnie jakby tam jakis tajfun przeszedl wiec wczoraj jak sie bawil to pilnowalam zeby na miejsce odkladal zabawki i wieczorem mowi mu zeby pozbieral swoje rzeczy z naszego pokoju i ulozyl w swoim ale nie tak byle jak tylko na miejsce na to moj synus " mama spoko błyszczeć będzie " normalnie sie prawie posikalam :D co do karuzeli ja mam po starszym taka zwykla nakrecana i jak tamtemu ona sie nie podobala tak Gabrys zachwycony nic tylko do lozeczka wlaczamy co chwile nakrecam (jedyny minus :( ) i po 15 min dzieckospi :) tak to mi pasuje :) ale na szczesce moj m to taka zlota raczka i zeby nie kupowac nowej to obiecal ze przerobi na baterie zebym ciagle krecic nie musiala :) no nc zmykam cos porobic milegodzionka kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Goja ja się jutro wybieram na zakupy, co najgorsze, muszę kupić spodnie sobie... To będzie masakra, chyba odwiedzę sklep dla puszystych :/ Waga jak stanęła tak stoi na 13 na plusie. Muszę zacząć ćwiczyć, bo mimo tego że naprawdę mało jem to żadnych efektów:/ U nas też zimno, wczoraj cały dzień paliłam w piecu już. Ale dziś słonko wyszło to idę z Małą na spacer, bo ostatnio była w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poslalam zdjecie maluchow moich na poczte mam pyt do mam karmiacych butla jak czesto i ile powinnam dopajac malego ??? bo raz dziennie dostaje herbatke ale wypije gora 30ml a tak to daje mu wode ale on nie chce krzywi sie strasznie ja to sie nawet smije ze on po wodzie ma taka mine jak mamusia na imprezie ja wodeczke sie pilo :) no w kazdym razie tej wody to on masakrycznie malo wypija i tak sobie teraz pomyslalm ze moze problemem nie jest mleko tylko on z tymi baczkami tak bo za malo wody?? jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia dobre :) no to jakby w to wierzyc to ja w pierwszej i drugiej ciazy non stop brzuch mokry przy zmywaniu wiec moich chlopako nie za ciekawy los czeka :D::D:D normalnie czasami to rece opadaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinkaa, szczególnie w końcówce ciąży trudno podczas zmywania mieć suchy brzuch ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My własnie z 2,5h spacerku wróciliśmy. Rano była Polozna, mały w tydz przybrał 360 g zarlok, zmartwila mnie bo powiedziała ze stas robi wytrzeszcz oczu co jakiś czas i ona pierwszy raz to widzi, jutro mam zapytać lekarza. Nocka u nas spoko. Ale mały śpi ze mną w łóżku potem będę miała problem :-( A propos zakupów ja to na lumpkach sie oblawiam. Dziś kupiłam świetna modna bluzeczke angielskiej marki za 8 zł :-) Rano teściowa była, z psem wyszła poprasowala, nakarmila butla przebrała i przewinela wiec sobotni wieczór mamy zaplanowany ;-) Teraz młody jeszcze śpi po spacerze zaraz budze i karmie, bo popołudniu teściowa bierze na spacer a ja może sie przespie. Gosia ja tez mam te kropelki do nosa na e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My własnie z 2,5h spacerku wróciliśmy. Rano była Polozna, mały w tydz przybrał 360 g zarlok, zmartwila mnie bo powiedziała ze stas robi wytrzeszcz oczu co jakiś czas i ona pierwszy raz to widzi, jutro mam zapytać lekarza. Nocka u nas spoko. Ale mały śpi ze mną w łóżku potem będę miała problem :-( A propos zakupów ja to na lumpkach sie oblawiam. Dziś kupiłam świetna modna bluzeczke angielskiej marki za 8 zł :-) Rano teściowa była, z psem wyszła poprasowala, nakarmila butla przebrała i przewinela wiec sobotni wieczór mamy zaplanowany ;-) Teraz młody jeszcze śpi po spacerze zaraz budze i karmie, bo popołudniu teściowa bierze na spacer a ja może sie przespie. Gosia ja tez mam te kropelki do nosa na e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tez si prezy przy bakach i kupce a karmie naturalnie :-) może espumisan spróbuj u mnie jakby trochę pomogło. Teściowa sie nakręciła, mówiłam jej rano ze drugi spacer po 15 koło 16 ze zadzwonie po nią a ona po 13 dzwoni czy już ma przyjść toc niech mi da odsapnac kobita :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka jak bedziesz wiedzala jak z ta butla to mi napisz...bo dalam w.sobote o 23 mieszanki dziecku to jeszcze dzis geste kupy sadzi :( a ja pije raz dziennie herbatke z kopru ponoc wnika do mleka Pola dzis.ma.mesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss m ty jestes
jakas dziwna... jak mozna tak oszukiwac meza?? masz racje ciesz sie ze naiwny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaa - a wiesz ze nie wiem, czy tą maść już można! Stosowłam u starszego, ale nie pamietam od jakiego wieku. Euphorbium tez jest super:0 sikorka - u mnie tak samo - 12 kg spadlo i 12 pozostało:( Skonczy mi się połóg i zapisuję się na siłownię, obym tylko miała sily tam chodzić. My też wróciliśmy z dworu - 3 h spaceru i 2 h siedzenia na ogrodzie. Mam dość! Okazało się, ze Igor nie ma jeszcze peselu i na darmo szłam do gopsu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaa - a wiesz ze nie wiem, czy tą maść już można! Stosowłam u starszego, ale nie pamietam od jakiego wieku. Euphorbium tez jest super:0 sikorka - u mnie tak samo - 12 kg spadlo i 12 pozostało:( Skonczy mi się połóg i zapisuję się na siłownię, obym tylko miała sily tam chodzić. My też wróciliśmy z dworu - 3 h spaceru i 2 h siedzenia na ogrodzie. Mam dość! Okazało się, ze Igor nie ma jeszcze peselu i na darmo szłam do gopsu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandora to straszne co piszesz jak bardzo się wcinają Ci teściowie ale jak im teraz powiesz to będxzie lepiej, niż jak zaczną kłaść jakieś głupoty dziecku do głowy jak będzie rozumiało ja mam sytuację taką ze mam tesciów na miejscu a rodziców daleko i ostatnio pierwszy raz w zyciu mnie wkurzyła tesciowa bo ewidentnie działa tak by dziecko było przegrzane a ja jestem zwolennikiem raczej nie przegrzewania, owszem jak nie jestem pewna pogody czy ją dobrze odczuwam to wolę cieplej ubrac ale ona np. Polę non stop przykrywa a ta nie zasnie dopóki się nie rozkopie i nie odkryje, i też sie zastanawiałam jak zareaguje czy się nie obrazi i tyle bedzie z jej pomocy wiec raz jak to zrobiła a Pola zaczeła dostawać szału jej powiedziałam ze to rpzez to ze została przykryta zanim zasnęła i zmarzła...i skończyło się...dlatego wiem że warto powiedzieć a jak nie dziala delikatnie to z grubej rury...pytanie tylko czy są Wam pomocowy czy materialnie potrzebni bo wtedy jest problem...co do czasu na pisanie tu to ja to robię zazwyczaj jak sciagam mleko i tak jestem wtedy uziemniona wiec zostaje forum i pudelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Miss.M-Ja też byłam na zakupach w sobotę i też po podliczeniu w domu okazało się ,że wydałam dużo więcej niż miałam... Kupiłam w końcu tą butelkę. dr.brownsa (40zł.)i jestem zadowolona.Może to zbieg okoliczności,ale od soboty kiedy pije z tej butli mała już kolek nie ma.Miała takie lekkie kolki ,ale miała. Kupiłam również herbetkę z HIPP z kopru włoskiego.Chociaż chciałam PLANTEX DUO.ale nie było.Ja ją piję i podaję małej. Bierzecie witaminy jakieś?Bo ja kupiłam sobie takie jak brałam w ciąży Prenatal i biorę dalej bo karmię ją piersią,a dokarmiam butlą (mlekiem Nan) Jutro mamy szczepienie,już się boję ,jak to będzie... Mała już śpi 3 godziny idę zaraz budzić ją .O 19.30 kąpię .Mamy taką stałą porę na kąpanie :) Narazie mam zepsuty aparat ,ale już dałam do naprawy i będą zdjęcia już nie długo myślę..Podeślę Wam na maile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pandora- podziwiam za cierpliwosc, ja bym wybuchla, zwlaszcza jakby mi budzila dziecko i maczała mu smoczka w cukrze! goja- niestety pulmex baby jest od 6mies :( ja ostatnio tez studiowałam ulotke jak maly zaczal chorowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pandora - cały dzien na dworze za to teraz jestem flak nie do życia:( Niestety dzieci dużo ucza się od dziadków. Zgadzam sie z toba w 100%, też nie podobałoby mi się takie zachowanie teściowej! Wiem jak trudno jest powiedzieć kilka słów takiej osobie i bardzo ci współczuję, bo na pewno się przez to denerwujesz. Aneta - ja biorę falvit mama, bo już mi zaczęły wlosy lecieć:( Zmęczona jestem okropnie:( Chyba zaraz pójdę spać. Tylko chłopaków trzeba jeszcze uśpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandora wiesz, że dziś pomyślałam o Tobie, że nic nie piszesz... wiesz, co? ja z teściową miałam fatalne stosunki... właśnie dlatego, że mi się do życia wpieprzała i próbowała narzucić prowadzenie mojego domu... ja nie wytrzymałam, pokłóciłam się z nią tak, że w ogóle się do niej nie odzywałam... mąż się odchudzał to naopowiadała po rodzinie, że nie potrafię gotować i jej synek chudnie biedny (mój mąż zacnie waży hehe) :) :) nie lubię smaku pieprzu, więc go nie używam, zrobiła krokiety z taką ilością pieprzu, że szkoda gadać i mówię, że nie chcę próbować bo nie jem pieprzu... wcisnęła mi, powiedziałam,że za dużo pieprzu... dała całej rodzinie do spróbowania i oczywiście ja wymyślam bo krokiety rewelacyjne...:) :) :) ja smażę na oleju, ona na smalcu (jak zostanie na patelni to na kolejne smażenie jak znalazł), więc jak zaprosiłam na obiad i zjadła to jej się 3 dni odbijało po tym moim oleju...:) :) :) :) mogłabym tak godzinami.... (teraz mieszkamy 350 km dalej i nasze relacje od tego czasu się zdecydowanie poprawiły na plus... teraz ją nawet lubię...) pomógł też mąż ... postawił sprawę jasno albo ona się zmieni albo on wybierze mnie i nie pozna wnuka... sprawa postawiona na ostrzu noża przyniosła efekty...:) KLKLKLKLKLKHJHJHJH jakby mi budziła dziecko zrobiłabym awanturę ... jakby maczała smoczek w cukrze i nie dawała mi dziecka ... no cóż... po pierwsze umoczyłabym łyżkę w cukrze i kazała (wybaczcie) wpierdolić jakby była głodna (wyczekałabym moment) a potem spakowałabym się i choćbym miała pod most pójść dałabym radę... ale ja raptus jestem ;) KLKLKLKKHJHJHJH to jest minus bycia uzależnionym i utrzymywanym przez kogoś... jak w reklamie ING banku... tragedia... KLKLKLLKKLKHJHJHJJ Pandora musisz się w sobie zebrać... dasz sobie radę z maluszkiem... obroń swoje dziecko.... to Twój maluszek... jak zasypia zabieraj na spacer by się wyspał... może to jakieś rozwiązanie... a co do smoka :(( i pogadaj z mężem medycynę studiuje... niech ją przyłapie na tym i zrobi wykład jakie to szkodliwe, niech kłamię, że dziecko cukrzycę może od tego dostać itd... idźcie z nią też do lekarza i wcześniej naświetlijcie problem, może pomoże... a i pamiętaj, że przerywając sen dziecka - ono mniej rośnie..... - postraszcie ją tym - zwłaszcza mąż... KLKLKLHJHJHJ powodzenia Pandora... walcz z tym od małego inaczej, jak poczuje swoją siłę, przesrane na maksa....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trall..a ja mam 15kg kaszy manny;) rozmawialm wczoraj ze starym znajomym,okazalo sie,ze jest wlascicielem mlynu,mowilam,ze moj syn lubi i dzis mi przywiozl. ja jablecznik robie zawsze inny,wklepuje w google i co wyskoczy to tak pieke a jeszcze co do jablek,jem co noc po kilka...budze sie czesto ostatnio,zeby sprawdzic co u dzieci i musze wtedy cos przekasic,wiec lepiej jakis owoc niz slodycze.. do pomaranczy;) ja nie chowam przed mezem pieniedzy pod dywanami czy w innych dziwnych miejscach,po prostu mam swoje o ktorych on nie wie i wiedziec nie musi,odkad jestem w domu z dziecmi i tylko czasem mam okazje dorobic korzystam ze wspolnego konta a swojego nie ruszam..a tak na wszelki wypadek..wiem,ze to moze i dziwne..ale lubie miec jakies zabezpieczenie.... pandora,moje tesciowa nie jest lepsza,ale zawsze powtarzam,,to moje dziecko,,i jest po sprawie,jakbym miala jej sluchac to wychowalabym dziwadla. nie wiem czy oplaca mi sie klasc spac,maly nie wypil calego cyca-czuje ze jak go odloze to za pol godziny znow bedzie sie domagal..wiec tak sobie jeszcze razem posiedzimy;) spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×