Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Gość
Ja szczepiłam 6 w 1 Hexą, ale sprawdziłam i tak numery serii w książeczce zdrowia. Heh te nasze dzieciaki, jak tak jadły będą to pulpety niezłe będą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, wyjęłaś mi posta z klawiatury, że tak sparafrazuję bo miałam pisać, że też szczepiliśmy Hexą ale na wszelki wypadek wzięłam książeczkę zdrowia i sprawdziłam nr serii. Może to nic strasznego tylko wycofują tak na wszelki wypadek. Tyle się opisałam i mi wcięło niedawno posta. Niki, ile waży i mierzy Twoja Ala? Pieluchy 4 widzę, że już takie sobie ma. Brzusio rzeczywiście ma że hohoho. Sikorka, aż żałuję, że nie mam córci, miałabym kogo tak stroić jak Ty swoją Gabrysię w tą sukieneczkę dżinsową i pantofelki. Ślicznie. Amelka na zimowym tle cudne zdjęcie. Tych dużych nie otwieram, bo mi się strasznie laptop wtedy wiesza. Tralala, ale Brajanek dupkę podnosi - jak mój. Ale do takiego siedzenia to mu jeszcze brakuje. Ja też podesłałam tam parę najnowszych Kacpra. A Pola Asiuli oczy ma hipnotyzujące. Będą się chłopaki oglądać kiedyś. ;) U nas ksiądz był ale taki fajny młody co lubi dzieci i fajnie zagadywał małego. Lubię tego księdza. Życzył Kacperkowi wszystkiego najlepszego, bo przecież w Trzech Króli ma imieniny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Demagogia Kacperek ma usteczka jak malinki:)Rzęski przy oczkach długie, że nic tylko wachlować:) Zuzia dostała ostatnio chyba takiego samego misia, jak ma Kacperek na ostatnim zdjęciu, on ma taki plastikowy brzuszek a resztę pluszową?Wygrywa melodyjki i mówi różne rzeczy?Wszystkie maluchy na mailu tak super wyglądają, a rosną, jak na drożdzach:)Dostałam ostatnio pampersy 3, bo ja używam już od miesiąca chyba 4 i te 3 już maławe są na Zuzię, ale już kończę to opakowanie. Dzisiaj ważyłam małą, było 7 kg, ale w ubranku więc coś tam odjąć muszę, ale i tak rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Basiu, rzęsy to nieskromnie powiem, że ma po mamusi i swojej mamie chrzestnej czyli mojej siostrze, bo nas natura hojnie pod tym względem obdarzyła. I tyle ma ze mnie, bo reszta to cały tata. A Ty będziesz podsyłać jakieś fotki Zuzi czy już nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wstyd, miało być hojnie. Uwsteczniam się chyba a nigdy w życiu nie miałam problemów z ortografią. To mówię ja, niedoszła polonistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szlag mnie trafi. Chyba jednak dobrze napisałam za pierwszym razem a coś się dzieje na kafe. Bo piszę przez samo 'h' a pokazuje przez 'ch'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hehe Demagogiu ja też jestem niedoszłą polonistką heh, a byki robię takie, że aż wstyd:)Tłumaczmy to roztargnieniem heheh:)Zuzię podeślę nawet zaraz:)Nie zrzucałam jeszcze fotek, które robiłam w tym tygodniu, ale mam z tamtego tygodnia:)Już coś podeślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A co do rzęs jeszcze, super sprawa, bo chłopiec jak malowany jest:)Super, że Ciebie i Siostrę tak natura obdarzyła, mi się moje zawsze krótkie wydawały, ale jak wytuszuję to mam długie bardzo, ale to chyba technika malowania i tusze są zasługą heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demagogia - hojnie chyba:P Ale to te hormony:P xx A ja o 21 poszłam wziąć prysznic. Dzieci spały. Wychodze a w sypialni siedzą sobie dwaj braciszkowie i urządzają pogaduchy! To znaczy mniejszy lezy w poprzek łóżeczka i śpiewa a starszy na moim łóżku mu coś opowiada! Mysłałam, że padnę... Teraz starszy dawno śpi a ten młodszy dalej spiewa... Zaraz go uduszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, tzn. ja się tylko zastanawiałam czy nie iść na polonistykę ale wybrałam zupełne przeciwieństwo studiów humanistycznych i jestem bardzo zadowolona. Za to moja siostra została polonistką. Idę myć zęby, bo mąż mnie pogania do spania. Jeszcze sprawdzę maila za chwilę a jak nic nie będzie to obejrzę Zuzię rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Już wysłane:)Heh no to ja poszłam na filologię polską i studiowałam rok heh:)Przerwałam studia, nawet chciałam wrócić, ale jakoś inaczej się wszystko potoczyło:)Ja zaraz też zmykam spać, mąż na nocce w pracy, mała śpi to i ja muszę się położyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Goja dzięki :) może też odeślesz fotki Igorka? :) hahaha jak przeczytałam to o pogaduchach maluchów to aż się zaśmiałam do komputera :P hehehe słodziaki ;) mój mały niespokojny po szczepieniu i sobie teraz czkawke ma ;) i nie chce nic pić żeby mu przeszło ;) Dziś jadł znowu ziemniaczki ze szpinakiem ;) Dostaliśmy dziś paczuszke z Hippa, jabłuszka, herbatke i łyżeczke i dużo zniżek na Hippa do rossmana, i jeszcze jedną paczuszke do odebrania z próbkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bo to brzydkie słowo jest na samo h i dlatego odgórnie zmienia na ch :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, cudna. Oczy ma śliczne, takie duże niebieskie. Też tatuś będzie miał kiedyś co robić przy poganianiu absztyfikantów. ;) A języczek wystawia jak i mój czasem przy uśmiechu. Goju no widzisz :D Dobra, zbieram się do spania. Wivi, jak nas czytasz to wiedz, że trzymamy tu kciuki. Ja się teraz co wieczór modlę o zdrowie dla mojego synusia, wspomnę i o Twoim Wojtusiu. Spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zuzia jest kochana taka drobniutka :) Śliczna dziewczynka po prostu taki bobas jak z gazety! :) Śliczna, a kacperek ajny, chłopak, na tej fotce z tymi nózkami do góry wygląda jak mój Brajanek troche hehe :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hehe no tak widać, że się nie znam na przekleństwach hehe:)Dziękujęmy Demagogiu za komplementy:)No tak mąż już jej zapowiada, że będzie gonił adoratorów:)Tralala heh też dziękujemy:)Posyłamy buziaczki za te miłe słówka:)Super, że Brajanek już siada, Zuzia dupką też tak wierzga i też sie dzwiga do siadania więc może niedługo dogoni Brajanka:)A buzkę jak z gazety to ma Brajanek Twój właśnie:)Jak nic do reklamy się nadaje:)Dobrej nocki dla wszystkich:)Wivi trzymamy za Ciebie i Wojtusia:)Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demagogia.przypomnil mi.ktorego.sie.Twoj.synus.urodzil?Brajan to moj ulubieniec mormalnie takie.pozy fika... Basiu.coreczka.super...ma takie widze delikatne wloski jak.moja Polcia superowe...oczy piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola jest leniwa...nogi trzyma.jak sie jej da...i ogolnie jakos tak.ostatnio lubi.tylko.spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralala - wiesz, po tym zamiszaniu jakoś nie mialam ochoty prosić o nowe hasło do maila i stąd moja nieobecność na skrzynce. A potem już głupio mi było prosić, bo ciągle były jakies chore podejrzenia. Ale wyślę zdjęcia na pewno, jutro sobie zgram jakieś ze świąt:) No i jak mi któraś podeśle hasło to sobie wasze maluchy pooglądam:) A śpiewak własnie usnął, ufff i ja tez idę:) xx Miłej nocki!!! xx Basia - bo to chyba własnie zmienia na brzydkie słowo! Automatycznie chce się wpisac chuj! Eh, niegrzeczna kafeteria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
asiula dzieki :)) zniżki dostalam :) dostalam paczuszke Hippa, i jest próbka herbatki jabłkowej, łyżeczka i słoiczek z jabłuszkami :) i poradnik o karmieniu od a do z i 12zniżek na 20% (tylko na mleko jest 15%) i kupon na jeszcze jedną paczuszke z próbkami :) próbki na słoiczki i herbatki i soczki i mleko wykorzystam ale na kosmetyki pewnie nie, bo mam sporo :) a 4 zniżki są na kosmetyki. Myślałam że każdy to dostaje bo ja nie zamawiałam, jak Nikolka miała 4-5miesiecy to też to dostaliśmy, chyba ze szpitala... ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jakby ktoś chciał zniżki 20% na kosmetyki Hippa to chętnie oddam :) I poradnik żywieniowy też, bo 3lata temu dostałam ten sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dawno mnie nie było. Szczęśliwego Nowego Roku! Przede wszystkim zdrówka dla dzieciaczków :) Dziewczyny, mam pytanie. Czy któraś z Was dawała już maluszkom kaszki z glutenem? Ja za namową położnej dałam małemu 2 dni po 3 łyżeczki kaszki manny z bobovity i nie wiem czy to od tego, czy ja coś zjadłam ale mały się męczy z bólami brzucha, kupy jakieś ciemnozielone i popłakuje mi cały czas przez sen :( Oprócz mojego mleka nic nie dostawał i teraz się denerwuję, że mu tym zaszkodziłam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem niewyspana. Nie dość, że nie mogłam zasnąć, dopiero gdzieś przed północą usnęłam, to ten brzdąc budził się nad ranem co godzinę, wiercił się jak nie wiem i popłakiwał. Chyba wielka kupa dziś będzie. Po 5 obudził się na dobre, poszłam do męża, żeby się zamienił łóżkiem i z nim poleżał, bo mąż potem jeszcze zaśnie, ja już o tej porze raczej nie. Ale nic na tym jego łóżku nie pospałam, bo mały marudził, mąż kichał i nos wycierał, mały się bał i płakał, więc po 40 min. znowu się zamieniliśmy. Wsadziłam gada do bujaka, włączyłam wibrację i w 10 min. zasnął. Śpią obaj. Dokładnie Tralala, Zuzia od Basi ma taką delikatną urodę, już to kiedyś pisałam. A Twój Brajanek to naprawdę jak z okładki. Asiulka, mój jest z 7. sierpnia. Basia, zapomniałam, tak tak, to właśnie taki miś, co brzuszek ma twardy, resztę miękkie i mówi. Sama mu go kupiłam na Allegro i był to dobry zakup, bo Kacper go bardzo lubi, co rano jak się obudzi i widzi go na stoliku to się śmieje do misia. Teraz to już celowo tam go kładę, bo wiem, że będzie rogal jak go zobaczy po przebudzeniu. Mamo Kostka, z tego co ja wiem to gluten powinno zacząć się dawać nie wcześniej jak po 5. i nie później jak po 6. m-cu i w małych ilościach - po pół łyżeczki. Tyle mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, podczytuje Was na biezaco ale.cos pisanie mi nie idzie;-) Wivi tez jestem myslami z Wami jak tylko mozesz dawaj znac co u Was! dokladnie te brzydkie slowo pisze sie na ch heh a wiem.stad jak polonistka mojego najstarszego brata kiedys nie wytrzymala.napisala.wielkimi literami na tablicy poprawnie bo "jak juz piszecie to wszedzie to robcie to chociaz poprawnie":-P Musze na.poczte zajrzec widze koniecznie i tez sama cos podesle ;-) Goja super to.musialo wygladac! u mnie olek tez mala zabawia zagaduje po swojemu jak tylko zaczyna marudzi znosi jej wszystkie grzechotki a jak ona sie przesunie i zlapie za.jego samochodzik to zabiera o ucieka :-P moja kaja tez buzke otwiera a z warzyw i owocow dostepnych wcina juz wszystko i kupki ladne min 1 dziennie czasem 2 a na samej piersi robila nawet raz na tydzien. pieluchy dalej 3 ale juz jej sie odbijaja moze ma czasie zmienie na 4 od brata pozycze bo on w 4 spi hehe choc jemu chce zmienic na 5 z rosmana bo to juz pieluchomajtki a.jak wstaje w nocy na siku wygodniej tylko zsunac jak rozpinac zapinac jade w sobote do mamy;-) min 2 tygodnie to sobie odpoczne :-) a dzisiaj z mala na.szczepienie ide Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×