Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bede mama juz 2 raz

*** Sierpień 2012 ***

Polecane posty

Gość
Gojcia ale widzxisz ze u nas z nowych osob to sie pomaranczowe chamstwo udziela a nie pozytywne rady Mam. MOze my sie nie posypiemy:)OBy:)Trzymamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aaa Gojcia zle zrozumialam:)W kazdym razie moze nam sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Panu ze sklepu z wózkami ale nie skorzystam z propozycji. Nie mam pojęcia jak Pan się odnalazł w tym forum, tak swoją drogą. Pozdrawiam. Goju, moja siostra 7 lat temu zaczęła się udzielać na kafe, potem przeszły na prywatne forum i piszą tam do dziś, ba, spotykają się, sama widziałam fotki siostry z dziewczynami. Także wszystko zależy od ludzi. Oliwia, przykro, że tak znikamy ale jak ktoś chciał to mógł się dołączyć i pisać. Fakt, nie było obowiązku ale też i ryzyko było takie, że to się tak skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziewczyny których nie mam na fb, a miałyby ochotę dalej popisać z nami to wysyłajcie się na maila wspólnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Trala, Goja, Ardi wyrazy współczucia z powodu utraty bliskich. Szkoda ze dałyscie sie tak łatwo sprowokowac i wygonić z tego forum. Trzeba było ignorowac i pomarancze by ucichły jak kiedys. Mam nadzieje ze nie zabralyscie zadnej pomaranczy ze soba bo z doswiadczenia wiem ze na prywatnym forum jest za duszno na konflikty i szybko sie rozpadaja. U nas ok Maja rosnie jak na drozdzach i poki co omijaja nas wszelkie choroby. Pozdrawiam i zycze zeby dzieczaczki zdrowo rosly. Goja jesli dobrze pamietam to ty cwiczylas A6W. Jesli jeszcze tu zajrzysz prosze napisz czy jestes zadowolona z efektu. I zyzcze ci duzo zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
lilimum- po to zalożyliśmy prywatne aby nie było kłótni! przynajmniej nie takich że jedna strona bezkarnie atakuje drugą.. ja jestem BARDZO zadowolona z prywatnego. Nikt mnie nie oskarża o jakieś żebry!!!! ja NIGDY i NIKOGO o nic nie prosiłam.. więc ja osobiście tutaj już nie powrócę na stałe.. też mi szkoda,prawie rok tutaj, ale cóż, życie zdecydowało.. każdy ma swoją cierpliwość która kiedyś się kończy. Gdyby Ciebie ktoś wiecznie atakował też miałabyś dość i się wyniosła.. pomarańczki jak chcą niech sobie myślą że wygrały- wisi mi to w sumie.. dla mnie są nikim bo anonimowo każdy umie napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilium - dziękuję:) A szóstkę ćwiczyłam do 32 dnia, bo potem mi się znudziła. Efekty były - 6 cm mniej w pasie:) No i widac bylo zarys mięśni pod tłuszczykiem. Warto, ale trzeba uważać na plecy. Musisz pilnowac odcinka lędźwowego, bo będzie cię bolało. Na dłuższą metę jednak są to ćwiczenia monotonne i męczące jest takie powtarzanie w kółko tych samych ćwiczeń przez godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja 6 cm WOW!!!! Cwiczenia sa monotonne a ja dopiero 4 dzien jade ale dla takiego efektu sie poswiece. Dzieki za odp. pozdrawiam i trzymam kciuki za dobre wyniki TK Trala rozumiem ale mam nadzieje ze bedziecie jeszcze tu wpadac. Mi bedzie was brakowalo. Nie pisalam wiele ale staralam sie czytac regularnie i czesto korzystalam z waszch doswiadzen. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, dziewczyny szkoda, że znikacie:(. Ja czytam Was sumiennie, często mam zaległości, ale to przez obowiązki domowe i zawodowe. Ale czytam, czasem coś napiszę, zapytam i zawsze otrzymam odpowiedź:). Nie jestem na fb żadnej z Was, i nie mam dostępu do Waszego mailla. Szkoda by było tak zupełnie stracić kontakt z Wami. Często dajecie fajne rady, kiedy dzielicie się swoimi przejściami z dziećmi... Tyle czasu z Wami... Czy i ja mogę do Was dołączyć na privie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
basieńka- myślałam o Tobie właśnie i czekałam na tego posta! :) wysyłaj się na sierpnioweczki2012@gmail.com a Ci odpiszę i powiem co dalej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu - a teraz już Ci śpi dłużej? masz chyba rację, ze to taki czas, ząbki lub potrzeba bliskości. nic, muszę przetrwać. dziewczyny, zaglądajcie mimo wszysto tutaj - ja się na prywatne nie piszę bo wolę korzystać z animowości jakie daje forum kafe :-) niepotrzebnie się przejmuje cię pomarańczowymi trollami. szkoda. Goju Twoje wyniki napawają mnie optymizmem bonzaczęłam od wczoraj ćwiczyć tą A6W :-) . mąż mi schudł od wigili 23 kg, czas na mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna dobra
po co mamy tu zaglądać? żeby było kogo zgnoić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trala wysłałam na sierpnioweczki2012@gmail.co, bo ten co mi podałaś nie chciał się wysłć. Jak nie doszło to daj znać, spróbuję jeszcze raz:). Bardzo Ci dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susełek - wow twój mąż nieźle schudł!!! Boże a ja znowu pożarłam i waga pójdzie w górę:( Ale imprezy sie pokończyły i od jutra znowu wracam do zdrowego odzywiania:) Co do forum, ja też wole otwarte, no ale trudno. Już widać, że to się rozpada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja po to sobie piszemy by się wymianiać doświadczeniami ale tez dzielic ze sobą radosci i smutki by porozmawiac nawet o niczym z kims kto jest w takiej sytuacji jak my, komu brakuje czasu i trzeciej ręki a w domu nie zawsze panuje błysk i fiołki,,,po to piszemy lub z miliona powodów jeszcze...ale nie po to by jakieś .... osoby, które sie nie udzielaja wpoadna sobie na cudopwny pomysł naskrobania siedmiu słów bo myślą że mają do tego zakichane prawo tylko dlatego ze jest to forum otwarte! że mają prawa nas oceniać po przeczytaniu kilku stron albo nawet całycvh 500, myślą że po to tu jesteśmy by nas oceniać i oczerniac w zamian nie zdradzając swojej tożsamości i nie ujawniając swoich cech charakteru oraz swoich słabości!! myślą że jestesmu tu po to by w przypływie gorszego dnia było się na kim powyżywac! otóz Goju ja bardzo zakochana w tym forum wszystkich nawet w tych wchodzących na 5 min mam dość, jak ktoś chce dac coś od siebie, troszkę swojego życia czy serducha to będzie miał okazję...ale ten co dawal całe nic i tylko się pastwił niech się idzie pastwić gdzie indziej bo tutaj już będą puchy z mojej strony to wszystko p.s. susełek jak kochasz swoją tożsamość to dlaczego wybrałaś najmniej intymne forum ze wszystkich chyba jakie są w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kocham" to złe słowo. po prostu wiem, że w internecie nic nie ginie. jak bym tu podała imię córki, maila czy coś w tym stylu to za pięć lat można by to wygooglowac. a po co ktoś ma czytać jaki miałam poród itp. wolę być ostrożna, zwłaszcza ze w branży w której działam jestem dosyć znana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym innych for nie znam a tutaj zaczęłam pisać bo kafe czytam już od paru lat. mam nadzieję, ze jednak ktoś tu będzie zaglądał :-) Goju- daj znać proszę co z kolanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że tak sie posypało...choc i tak postram sie tu też zagladac.. goju a Ty nie dołaczysz do prywatnego forum? Susełek a mąz na czym tak schudł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xara-liczrnie kalorii /kupił sobie programik na tel./ plus rowerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i widzisz asiu
jednak nie jestes tak twarda na jaka sie promujesz.najłatwiej było ciebie wyeliminowac z tego forum.jestes niezrownowazona,chamska i wredna osoba(co widac golym okiem)dodatkowo masz zachowania kompulsywne.tobie przydałby sie psychiatra i terapia.biedne te twoje dziecko.nie wiem jak w wiekszosci zrownowazone,kulturalne osoby moga kolegowac sie z kims takim...chyba,ze tez takie jestescie ale potraficie panowac nad emocjami i piszac tutaj wkladalyscie "maski" drugi patologiczny przypadek-tralka.dobrze,ze ten zebrzacy osobnik tez zniknal z kafe.szybko zalozyla priv i tam rozwinie swoja rumuńska dzialalnosc. skoro tesciowka ubiera ci dzieci,kupuje zabawki(was tez ubiera)to rodzice moga zapewnic tobie i swoim wnukom dach nad glowa i wyzywienie.a jak dla nich to taki problem,zeby w trudnej sytuacji wspomoc corke,to pakuj manżur i jedz na garnuszek do tesciowki.a rodzice niech oplacaja wasze ubrania i zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha wyeliminowac mnie? Chyba 20 osob tu piszacych....moja osoba to maly robak i nic waznego...jak mozna nie zalowac ze odeszla stad Basia? Demka? Mama Kostka? Moze wymienisz kto zostal? Jak mozna wspomniec tylko o mnie? Chyba widze tu ukryta nutke sympatii albo smutku ze nie bedzie nikogo kto tak pieknie cisnienie podnosi jak ja!!!..ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, szkoda...ale będę też zaglądać. A czy któraś z Was dawałą już dzieciaczkom kaszę jaglaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj asiu,...
a czy potrafisz czytac ze zrozumieniem?NAJŁATWIEJ BYŁO CIEBIE WYELIMINOWAC!!!!co nie oznacza,ze inne dziewczyny(inaczej caly topik)nie był do przepędzenia :)a z toba poszlo najszybciej.myslalam ze traka bedzie miekka jak plastelina i wymieknie szybko.no ale ty taka harda i w necie pyskata ucieklas jak mala dziewczynka.hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna dobra
matko co za żenada dziewczyny opanujcie emocje. macie ucieche z tego ze anonimowo jeździcie po kimś jak po gównie? poziom 12latków. żałosne. najpierw spójrzcie w lustro czy wy jesteście takie czyste i idealne. jeśli tak to gratulacje. od asiulki i tralki z daleka to są fajne dziewczyny które wiedzą co to smutek i jest im w życiu ciężko. nie życzę nikomu takich przeżyć. wam dziewczyny gratuluję siły i odwagi żeby stawiać czoła wszystkim problemom. kiedyś będzie lepiej.musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złe pomaranczki sprawia Wam satysfakcje obrażanie anonimowo innych?? skoro tak Wam nie odpowiadały co niektóre osoby to po co czytałescie co pisza?? nie macie lepszych zajęc!! jaką radosc sprawiło Wam rozwalenie tego watku...tylko nie pomyslałyscie o wielu osobach, które zapewne czytały rowniez i czerpały z tego przyjemnosc i rady... nie rozumiem waszego postepowania...jakies zgorzkniałe z Was osoby czerpiace radosc z obrazania innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienko- ja dawał am jaglaną. raz samą to nie bardzo córka chciała jeść a potem dodawałam suszone gruszki, rodzynki żeby trochę osłodzić. ta kasza jest b zdrowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susełku dziękuję bardzo za odpowiedź. Dałąm małemu wczoraj tę kaszę, i nie wiem czy zbieg okoliczności z zębami czy jednak coś z nią nie tak, bo płakał mi bardzo wieczorem. Odczekam kilka dni i spróbuję znowu. No ja właśnie czytałam, że jest bardzo zdrowa i lekkostrawna, dlatego nie rezygnuję:). Susełek, szkoda, że nie dołączysz do priva, bo dopiera wróciłaś do nas.... W każdym razie, będę tu zaglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×