Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no wezcie doradzcie dla 3 latk

podobaja sie wam takie malunki w pokoiku dzieciecy m?

Polecane posty

Gość super....
bardzo mi się podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wezcie doradzcie dla 3 latk
a teraz doczytałam ze te 100 zł to nie za całość ale za....metr o dzesus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcfvgrbthjykilo
Cudowne !!! Ale 100 zł za metr ? dla mnie za duży wydatek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale może nie chodzi
o 1 m kwadratowy tylko o 1 metr ściany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppaaaaaaaannnnnnnn
Aukcja dotyczy namalowania 1m nieskomplikowanego wzoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeebleeee
jak w szpitalu na oddziale dziecięcym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale może nie chodzi
no włąsnie, ja to rozumiem jako 1 m ściany, a nie 1 m2, czyli jesli pokój ma np. 3m/4m to do pomalowania jest 14 m i cena 1400zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mysle ze to jest drogo. Przeciez namalowanie czegos takiego zajmuje kupe czasu... Za 100 zl to nawet fototapety na sciane nie dostaniecie, a wy byscie chcialy zeby wam ktos cos takiego wymalowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesada z ceną
ja swojemu synkowi namalowałam pastelami w pokoju 7 krasnoludków i na drugiej ścianie przyjaciół Puchatka i malowałam podobne malowidła ale nie brałam za to dużo kasy 30-40 zł za wykonanie plus pastele czy też farby za jedną ściane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majoonezz Kielecki
Ja sama malowałam koleżance :) 3 krasnale z królewny Śnieżki :P Malowałam jeszcze w szkole na ścianach :P I swojemu dzieciaczkowi pewnie też coś wymaluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majoonezz Kielecki
Pastelami? oo pierwsze słyszę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesada z ceną
pastelami olejnymi świetnie wychodzą malowidła ale minus jest taki ze długo schną a i ciężko schodzi ze ściany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....MILKA..
zawsze podobaly mi sie tak udekorowane sciany i swojemu dziecku tez tak zrobilam w pokoju. Za dwie ściany zapłaciłam 500zł ale to bylo jakies 2,5 roku temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita1978
Ja podobnego Kubusia ,świniaczka i słonika sama namalowałam na jednej ścianie plakatówkami - wygląda super. Może sama spróbuj namalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxmjcnbkjf
Moja znajoma, która ma takie zdolności plastyczne namalowałam na ścianie w pokoju córci skrzydlate wróżki. Pokój ma 4x3 m. 2 ściany ślicznie przyozdobiła. A zapłaciłam jej 200 zł :) Tyle chciała ! Poleciłam ją swoim koleżanką. I teraz im maluje za podobne kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psotka klekotka
Super i nie piszcie, że drogo, bo nie macie pojęcia ile przy tym jest roboty, a poza tym, takie umiejętności należy cenić, to nie jest zwykłe odmalowanie ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxmjcnbkjf
* namalowała * koleżankom Sorry za literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cena=jakosc ! mozesz pomalowac na kolor jaki chcesz i kupic duzego formatu naklejki-dobrej jakosci i wyjdzie taniej,naklejki sie nie zabrudza a malowana sciana ta,moze sie szybko zetrzec my kupilismy naklejki ale może nie chodzi ale jest przeciez okno/okna,drzwi itd i w nie kazdym meijscu jest duzo do malowania,ale niespomplikwoanego zworu hmm tzn? :D Nie tzreba tez malowac przeciez 4 scian,mozna 2 przy lozeczku lub w miejscu gdzie dziecko sie bawi i tez ladnie wyglada np. http://allegro.pl/naklejka-naklejki-na-sciane-zestaw-pociag-1-89-m-i1957448076.html http://allegro.pl/naklejki-na-sciane-duza-kolorowa-tecza-200cm-i1929444846.html http://allegro.pl/naklejki-na-sciane-kubus-puchatek-duze-scienne-1m-i1958541376.html http://allegro.pl/kubus-puchatek-cars-auta-naklejki-scienne-okazja-i1978945003.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

U mojego dziecka w pokoju jest na ścianie taka fajna miarka z żyrafą 🙂 Zamówiłam na fajneobrazy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×