Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość f=dangol2

prezent dla babci na świeta

Polecane posty

Gość Księgowa +++
Moja babcia przeżywa ostatnio szał zapachowy i pożądane są dobrej jakości kadzidełka (Almi Decor lub Zara Home) lub kominek zapachowy i do tego olejki eteryczne (polecam te z Pachnącej Safy lub Vera Nord - oba naturalne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umma
może jakieś pachnące świece, np z ikea są takie w szklanych słojach mają zapach róży, wanilii, owoców leśnych i pięknie wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już mam za sobą zakupy świąteczne :D w tym roku zrobiłam dla babci kalendarz ze zdjęciami rodzinnymi i dokupiłam jeszcze coś dla zdrowia- alfa activ. generalnie polecam różne kosmetyki, suplementy oraz witaminki w kompletach :) warto zadbać o zdrowie babuni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot754
ja myślę że dla Babci coś co pozwoli jej się zrelaksować, odpocząć, moja uwielbia czytać i często wyjeżdża do sanatorium do przyjaciół za granice (nowoczesna babcia;d) w każdym razie znalazłam coś co połączy wszystkie jej potrzeby z zainteresowaniami;) znalazłam na stronie www.eprezenty.pl kocoszlafrok, koc który ma otwory na ręce, można nim się owinąć a ręce mieć swobodne:) świetna sprawa, jestem pewna że będzie zadowolona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Serdecznie zapraszam do nowego sklepu dla seniorów: www.pomocedlaseniora.pl Znajdziecie tu wyjątkowe i niepowtarzalne prezenty oraz produkty ułatwiające codzienne życie osobom starszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joana_o1
Bardzo ciekawe propozycje:) Na prezent dla babc***olecam również smakowe herbaty liściaste. Bardzo ładnie pachną, świetnie smakują. W sklepach dostępne są ciekawe zestawy, ładnie zapakowane. Kupiłam ostatnio taki zestaw w www.naturaldesign.com.pl/sklep/pomysl-na-prezent/zestaw-herbat-w-skrzyni-zimowy-rozgrzewajacy-detail w drewnianej skrzyni. Babcia była bardzo zadowolona! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boullue
A jakiś np. czajniczek do parzenia herbaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martek000
Ja już mam prezent dla swojej babci . Kupiłam z siostrą taki czajniczek czerwony z kwiatami przez interenet na stronie emalii olkusz. Swój już ma strasznie zniszczony, więc się jej przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaa322
a co powiecie o zestawie naczyń philipaik albo chociaż jednym, dwóch nayczniach? moja babcia uwielbia gotować, ale chcę ją nakłonić do odrobinę zdrowszego rodzaju gotowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mojej mamie, która w styczniu przyszłego roku skończy 87 lat, kupiłam duży, mięciutki szal. Mam nadzieję, ze będzie zadowolona Pozdrawiam i życzę pogodnych świąt:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakieś rzeczy do kuchni? nie wiem, jak wasza babcia, ale moja gdyby mogła to by w kuchni zamieszkała. Myślę, że jak ktoś lubi gotować, to każdy taki akcent go ucieszy, od widelców, łyżek po garnki wysokiej jakości, jak np. Philipiak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam babc****oduszkę elektryczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Marto a ja mam zapytanie w kwestii takiego pokazu garnków philipiak. Czy udział w pokazie zobowiązuje mnie do zakupu takiego zestawu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artunia
Byłam na takim pokazie garnków firmy philipiak i nie musiałam nic kupować. Nie wiem skąd takie informacje posiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam juz prezent dla mojej babci na dzien babci: maseczkę i krem odmładzajacy. Mam nadzije, ze będzie zadowolona, ma 60 lat i widzę, że używa różne specyfiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia_16
a moze recznik z wyhawtowanym napisem „Kochana babcia’ ? Polecam stronke kraina-haftu.pl - mega szybko wysylka i solidnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam, Pragnę potwierdzić informację, iż udział w prezentacji garnków Philipiak nie zobowiązuje do ich zakupu. Pozostaję do dyspozycji w przypadku dalszych pytań bądź wątpliwości. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpiszę się pod wypowiedzią OE. Pokaz do niczego nie zobowiązuje! Mi uczestnictwo pomogło. Sama się na pokaz zapisałam, można wiele się dowiedzieć. Nikt niczego nie wciska. Bycie na pokazie to wolny wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaneK21
A może coś do domu?? :) Polecam zajrzeć na stronę www.homus.pl do działu z prezentami - duży wybór, niskie ceny, szybka wysyłka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumaraa
pomysłów jest wile. Chociaż moim zdaniem powinnyśmy seniorów zachęcić do ruchu. Do tego by coś jeszcze zrobili. Moze pokaż babci tą strone http://klubseniora.pl/ tam są opisane fajne kursy komputerowe i diety. Na pewno sie ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosia_ll
A może dla babci jakiś fajny zestaw herbat liściastych, ładnie zapakowany np. w drewnianej skrzyni? http://www.naturaldesign.com.pl/sklep/pomysl-na-prezent Do tego bilecik z życzeniami, tak aby prezent był spersonalizowany. Oferta w internecie jest bogata więc jest w czym wybierać. Jeżeli babcia lubi popijać herbatki (a zimą chyba każdy to lubi:) to może być trafiona opcja na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość king4wu
Jakaś ładna ramka ze zdjęciem rodzinnym, albo Waszym wspólnym to bardzo dobry pomysł. Moja babcia bardzo ceni sobie takie osobiste prezenty. Do tego możesz dorzucić jakąś dobrą kawę - delikatną oczywiście - znajdziesz coś na pewno na cafe rene. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrym prezntem dla babci będzie srebrna cukiernica mozna kupic taką w sklepie internetowym srebropol.pl jest tam mnóstwo rzeczy które bardzo spodobają sie Twojej babci poza tym przesyłka przychodzi bardzo szybko więc paczka napewno dotrze na świeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jej kup,a nie reklamuj jakieś badziewie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia 60 lat
ja poprosiłam pod choinkę o płytę Joe Bonamassy bo uwielbiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia 60 lat
filiżanki też są ok. Dziecięta już mi kupiły 16 szt......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre i tanie do kupienia w aptece...w pięknych pudełkach.. DOBER HERTZ lub coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×