Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jennifer Bonnel

Tania i dobra chemia gospodarcza

Polecane posty

Gość gość
Polecam tę od www.speedpack.pl dla mnie zdecydowanie nurem jeden nadal :) już od dłuższego czasu kupuje jedynie od nich i lepszej jak dotąd nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą chemię gospodarczą ma w swojej ofercie firma www.taks.stg.pl Prowadzą sprzedaż na terenie województwa pomorskiego. Używam ich chemii i jestem z niej zadowolona. Jeżeli potrzebujecie dobrej chemii to polecam ich wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrą chemię gospodarczą ma w swojej ofercie firma www.pollena-paczkow.pl Są producentem chemii i wiedzą jak się tym zajmować. Produkty od nich zawsze się świetnie u mnie spisywały, więc polecam ich wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam chemię gospodarczą i środki higieny przez Internet. Dokładnie to zamawiam je od firmy www.majpol.com.pl, która ma siedzibę w Łomiankach pod Warszawą. Chemia oferowana przez nich jest bardzo dobra jakościowo i w dodatku mają niezłe ceny, więc polecam ich wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz też na www.nata.info.pl gdzie sama zamawiam środki czystośc*****elęgnacji. Zdecydowanie polecam z racji ich wysokiej skuteczności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chemią gospodarczą wysokiej jakości i o bogatym asortymencie dysponują EMA-POL https://ema-pol.com.pl/ . Zawsze, gdy pojawia się potrzeba uzupełnienia zapasów to stawiam na ich najwyższą jakość. Również jestem przez nich zaopatrywany w folię spożywczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chemię do firmy i domu zamawiam z www.beradex.pl. Mają szeroki asortyment i wszystko zamawiam w jednym miejscu co jest dla mnie dużym plusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrą chemię gospodarczą oferuje firma www.taks.stg.pl Jest to hurtownia chemii gospodarczej w Starogardzie Gdańskim. Sama kupuję ich produkty i jestem zadowolona z ich jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Producenci chemii gospodarczej stawiają na coraz lepszą jakość, dzięki temu mamy większy wybór w znacznie niższych cenach niż kiedyś, dlatego uważam, że nie warto przepłacać. Postanowiłem przetestować chemie tej firmy https://organika.com.pl/ i miałem racje. Cena nie najgorsza, a jakość naprawdę świetna. Zachęcam do przetestowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma z zaopatrzeniem w środki higieniczne to www.aseopaper.pl. Ma w swojej ofercie szereg środków dezynfekcyjnych, czy na przykład dobrej jakości ręczniki papierowe w dobrych cenach. Kupuję u nich artykuły do wyposażenia gabinetu i zawsze wszystko bez zarzutu. Solidny i rzetelny sprzedawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra hurtownia chemiczna online to https://hurtowniachemiczna.com/ Bardzo dobre ceny, szybkie dostawy no i mają chemię niemiecką, która jest najlepsza według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika299
Jeszcze jakiś czas temu chemię gospodarczą kupowałam w stacjonarnych sklepach, ale odkąd znalazłam w internecie stronę https://ichemia.pl/ to tutaj robię zamówienia. Raz a porządnie i jeszcze często jakąś fajną promocję udaje mi się trafić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli rozglądacie się za dobrą chemią gospodarczą to skontaktujcie się z firmą www.bkfwarszawa.com.pl Jest to sprawdzony dystrybutor chemii gospodarczej z Warszawy. Sama używam środków czystości, które od nich zakupiłam i jestem bardzo z nich zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika00

Takie rzeczy jak srodki do mycia domu, płyny, spraye itp. wszystko kupuje w markecie. Nie biorę już żadnych markowych produktów, bo te sprzedawane przez sklepy są tak samo dobre, a są znacznie tańsze. W polo mają markę UFO i w zasadzie można kupić wszystko co jest potrzebne do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Trochę się rozglądałam zanim trafiłam na firmę, która oferuje tylko dobrą chemię gospodarczą. W Starogardzie Gdańskim swoją siedzibę ma hurtownia chemiczna http://www.taks.stg.pl/ Polecam wam się z nimi skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieżko dostępne, ale można tez zamówić przez internet. Produkty firmy general fresh, tanie i megaaa dobre. Niczym nie mogę tak domyć łazienki jak ich produktami idzie bez problemu, kabina prysznicowa wrecz lsni 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo dobrą firmą, która zajmuje się dystrybucją niedrogiej i skutecznej chemii gospodarczej jest firma www.petrusserwis.pl Sama używam ich środków czystości w swoim domu oraz w hotelu, który prowadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżozef

Ja kupuję dobra chemię gospodarczą przez internet, w sklepie hurtowniachemiczna.com/ Są dobrze zaopatrzeni i mają dobre ceny, więc od dawna ich się trzymam. Mają tez artykuły higieniczne, worki czy kosze na śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam od poznańskiej firmy Olex Dystrybucja, od lat używam, więc mam wszystko sprawdzone i mogę szczerze polecić. Dobra jakość i wydajność, przystępna cena i co najważniejsze - nic nie uczula, ani mnie, ani nikogo z mojej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biniso

Z mojego doświadczenia powiem że warto poszukać w sklepach internetowych, hurtowniach, polecam np: hurtowniak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysokiej jakości artykuły higieniczne oraz środki czystości można dostać w hurtowni http://www.gemini-euro.pl. Jeśli chodzi o akcesoria typu ręczniki papierowe lub środki ułatwiające dbanie o czystość, to takie u nich zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria132

Ja zamawiam z hurtowni PakfolZakopane    nawet podliczając koszty wysyłki to i tak wychodzi cena lepsza niż w sklepach, marketach także - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morrki

Jak ktoś szuka dobrej jakości chemii przemysłowej, z naciskiem na środki myjące to zerknijcie na chester-lodz.pl . Zamawiam od nich i jestem bardzo zadowolony. Cena jak i jakość na odpowiednim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My już długi czas współpracujemy z A-T Krotoszyn (at-krotoszyn.pl/) w zakresie dostarczenia do nas produktów chemicznych i jesteśmy z tej oferty bardzo zadowoleni. Świetnie funkcjonująca firma, jeśli chodzi o chemię gospodarczą to super baza produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×