Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kocie życie

wskrzesic zmarlego

Polecane posty

Gość Kocie życie

Witam wszystkich w zasadzie nie wiem od czego zacząć mam tylko nadzieję, ze spotkam tu kogoś z kim będe mogła porozmawiać, ponieważ nie mogę spać mysli kłębią sie jak zwariowane... z góry przepraszam za składnię . Mam trzydzieści lat i wrażenie że wszystko w życiu już przeżyłam...sześć lat temu rozpadło sie moje małżeństwo, zostałam sama z córeczką, trzy lata później w tragicznym wypadku zmarł mój Tata dla całej rodziny i nie tylko był to szok...( był otucha i podpora dla swoich bliskich) ... a tearz zmarł mój były mąż i choć nie byliśmy razem to był całym życiem dla naszej córki... Boże jak ciężko mi się o tym pisze... nagle cały mój jej nasz świat się zawalił...i choć minęło już pięc miesięcy nie mogę soebie z tym wszystkim dać rady, mimo iż nie byliśmy małżeństwem moze to wyda się Wam dziwne byliśmy przyjaciółmi i tak jak w trakcie trawania naszegozwiązku nie mogliśmy się dogadać tak później rozmawiało nam sie całkiem nieźle... mam wrażenie że wszyscy na których mi zalezy mnie opuszczają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot.13
Najstraszniejsze rzeczy w Twoim życiu już się stały. Jesteś na dnie rozpaczy , skoro nie może być już gorzej i straszniej to znaczy, że będzie lepiej.Musisz przetrwac, pół roku to za mało, by zabliźnić rany ale uwierz, że to minie. Jeśli nie dajesz rady, spróbuj leków antydepresyjnych ( oczywiscie pod kontrolą lekarza) ale jeśli możesz, spróbuj dac radę bez nich. Twoja córeczka da Ci siłę, by zawalczyc o siebie. I nawet, jesli w to teraz nie wierzysz, będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samodzielny tata 4 rozrabiaków
>Najstraszniejsze rzeczy w Twoim życiu już się stały. Nie zapeszaj. Są gorsze rzeczy od śmierci ojca, czy byłego męża. Co nie oznacza, że nie są tragiczne. Wyrazy współczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot.13
dla autorki tu i teraz jest najstraszniejsze moim zdaniem. By stac się optymistą, trzeba przejsc przez pesymizm ... Autorka widzi tunel, Ty tato rozrabiaków tunel, światełko i następny tunel. Ja wolę nie myśleć w ten sposób o przyszłości poniewaz złe myślenie przyciąga . niefortunne zdarzenia moim zdaniem. Trzeba wierzyć, ze nic złego już się nie wydarzy- inaczej nasze zycie straciłoby sens... Autorko, w zyciu jest tyle samo dobrych chwil ile złych- jak juz troszkę lepiej się poczujesz postaraj się koncentrowac na tym , co dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×