Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milosniczka zwierzat ....

POMOC dla PSOW!!! Akcja!!

Polecane posty

Karmimy,dowiedzialysmy sie chyba w niedziele wieczorem... W tamtym roku tez wczesniej wiedzialam min przez kafe.A co do naszych facetow,mam wrazenie ze w niedziele jak mu o tym powiedzialam specjalnie tak powiedzial ze nie wie zebym mu dala spokoj:P,ale chyba sie z tym przespal ,bo klikalam recznie jak najeta i sie zlitowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiasziszka:)
97 % ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widac moj to samo, chyba zrobilo mu sie mu szkoda :D Bo faceci maja taki zaplon :p Moj tez wrazliwy na los zwierzat, ale nie ogarnia tych akcji klikajacych :p Dobra kochani, nowa strona i jedziemy Ranking psiakow: http://tablica.pl/nakarm-psa/ranking/ Klikamy W Tołdiego http://tablica.pl/oferta/toldi-ze-schroniska-w-gdyni-IDxJQ1.html Ktory ma juz 97% :D :D :D Damy rade :) milosniczka palaczu wrocilas z kiosku juz? :p W ogole jak tam chorobsko? Mnie dzisiaj znow zaatakowalo i z kolei jestem teraz glucha, gorzej przyglucha niz jak mialam masakryczny katar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiasziszka:)
Tołdi 98 :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To do Loli naszej, jakbys na poprzedniej stronie nie przeczytala, bo teraz w koncu temat ruszyl :) Tak chyba bedzie najprosciej: instalujesz opere, pozniej wchodzisz w Narzedzia dalej zaawansowane dalej ciasteczka i odhaczysz usuwaj ciasteczka podczas zamykania opery, wtedy mozesz jak ja klikac Otwierasz opere, klikasz w psiaka, zamykasz, otwierasz i klikasz znow:) A TOLDI juz 98% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiasziszka:)
jeszcze tylko 1 % :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiasziszka:)
TOŁDI Nakarmiony 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytałem pomoc
dla pisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeee barwo!!! :D ❤️ Ja opere zainstaluje jutro, bo na tym kompie nie chce nic narozwalac i sie przylaczam, serio. Bede klikac do upadlego!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milosniczko, Ty babo zawsze przede mna normalnie :p Skoro masz fajki to palimy za to, zeby wszystkie psiaki machnac :) Kurcze, super dziewczyny damy rade :D Lola, to my czekamy na Ciebie, a poki co caly czas klikamy :D milosniczka, do konca tygodnia damy rade :D A gdzie konkretnie teraz jestes, jesli moge spytac? Bo pisalas, ze zamagranica :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiasziszka:)
,,Całkowite wypełnienie Kości wymaga 6 tys. głosów Uczestników. '' - nie uważacie, że to troche przesada ? szkoda że jeszcze więcej głosów nie wymyślili ... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wiem, czemu jestes zawsze przede mna, toc w Niemczech szybszy net jest :p Ja bylam jakis czas w Norwegii i szlag mnie trafia z polskim netem, stamtad to kurcze moglabym spokojnie na paru kompach klikac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×