Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milosniczka zwierzat ....

POMOC dla PSOW!!! Akcja!!

Polecane posty

Robwalka,najlepiej klikac te co sa u gory,przynajmniej cos dostana,moze zdazymy do 19 nakarmic wszystkie... Zdazylybysmy na 100 gdyby byla taka zajebista ekipa jak w tamtym roku,w tym roku cos marniutko ... choc i tak sie ciesze ze karmimy:) dolaczyla ,no i ty i cala reszta ktora klika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akcja nakarm psa,,,,
otweirajcie kazdego psa w nowej karcie,to wtedy mozna nakarmic praktycznie wszystkie.ja tam robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tj tak musisz w operze otworzyc stronke z psiakiem ,zaglosowac,nastepnie wejsc na opcje Opera-ustawienia-wyczysc historie przegladania i sie wyczysci i mozesz od nowa otworzyc psiaka i znowu glosowac i tak w kolko 20:56 [zgłoś do usunięcia] klikam :)) już wiem dziękuję 20:57 [zgłoś do usunięcia] milosniczka zwierzat .... Po 2 jest program easy macro recorder sie nazywa i to jest nasz klikacz ,ale trzeba go ustawic tak zeby dobrze klikal no i jest minus ze kompa nie mozna uzywac ,albo zrobisz tak jak ja ,zalozylam 2 usera na kompie,w opcjach trzeba sioe upewnic zeby one chodzily rownoczesnie i na tamtym mam klikacza i sobie klika a tu moge robic co chce Sorry ale skopiowalam to z 2 stron czy 3 wczesniej juz komus tlumaczylam ale chyba sie nie zdecydowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sezam 94 % Robwalka i tym programem tj tak ze on klika za ciebie.Najpierw nagrywasz te ruchy ktore wykonujesz:otwarcie strony,glosowanie,skasowanie historii i dajesz na stop,wtedy zapisujesz sobie to np na pulpicie,i w tym programie dajesz opcje play.I to wszystko,tylko w tym czasie nie mozesz uzywac myszki,chyba ze zrobisz tak jak ja ,opis wyzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akcja nakarm psa -----> jak kazdego w nowej karcie dac to nam wolniej pojdzie na pewno, bo tu troche procent tu troche i nie mozemy nie zdazyc faktycznie. Mi tez wszystkich psiakow zal, ale jak klikamy na te z najwyzszymi procentami to moze wiecej ich zdazymy nakarmic. Ja licze na ludzi, ze tez klikaja. Masz racje milosniczka, zeby ktos z "kliczaczem" do nas jeszcze dolaczyl to byloby szybciej o wiele. Ale damy rade we dwie tez :D U mnie tez od wczoraj non stop klikacz chodzi :) Teraz specjalnie przenioslam sie na laptopa, bo chlop dzisiaj siedzi na stacjonarce, a on drugiego usera nie zalozy, bo cos tam :D Nie sluchalam dokladnie, cos ze system padnie, czy ki cholera, z hackerami sie nie kloce :D A, ze ja nie siedze to chodzi na laptopie non stop :) Sezam 97% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhaha No to jak u ciebie ma pasc system to lepiej nie zakladac:P Chociaz sama nie rozumiem jak moglby pasc...:P Jedynie jak maszslaby dysk to moze wolniej chodzic,tak mi sie wydaje a zreszta jest dobrze jak jest:P Do 17 piwinnysmy miec nakarmionego sezama. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zawsze jestes szybsza :p Kochani Tołdi potrzebuje klikniec: http://tablica.pl/oferta/toldi-ze-schroniska-w-gdyni-IDxJQ1.html Cicho, juz sie dowiedzialam :D Bo ja mialam ambicje uruchomic i na laptopie i na stacjonarce, a ze net nie jest taki szybki to chlop mowi, ze klikacz mi nie nadazy :D No trudno, w takim razie klikam dalej z laptopa i tak nam we dwie dobrze idzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie jak on potrzebuje powazniejszego transferu to zdazylo sie, ze mi klikacz u mnie nie trafil, bo stronka sie za wolno wczytala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja internet mam super szybki,ale ta ich stronka jak ma "nawal " nie daje rady..klikacz klikal w pusta stronke:) Ja chcialam na 3 kompach wlaczyc ..mamy po 1 laptopie i stacjonarny ale moj facet popukal sie w czolo.. I tak dobrze ze mam wolne i jestem chora przynajmniej nie patrzy sie krzywo ze "wypoczywam "z kompem,nawet herbatke przynosi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×