Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milosniczka zwierzat ....

POMOC dla PSOW!!! Akcja!!

Polecane posty

Gość terrerererew
które maja tak mało?? wklejajmy linki tych psów, które mają najmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że karma będzie dla wszystkich pieholi ze danego schroniska... To, że w miskę Belli, Millera, Bobiego czy Mróweczki klikamy, to tylko tak umownie. Skorzystają wszystkie ze schroniska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikuszzka
ktos klika na Bobiego? strasznie powoli idzie :( moze zwiekszyli liczbe klikniec na danego psa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikuszzka
ej, a jak wy robicie ze macie wlaczonego klikacza i jednoczesnie mozecie pisac tu na forum? korzystacie z dwoch kont na jednym komputerze? wie ktos jak to mozna ustawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już :) Mam tę zieloną strzałkę, o której pisałyście i nie wiem do dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby stworzyć nowego usera, klikasz na start i klikasz na obrazek na górze i wyskoczy Ci, tworzenie nowego konta. I tworzysz ile chcesz.Na każdym możesz klikać, przełączasz się przyciskiem Win+L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikuszzka
Królik ale jak ty to robisz? najpierw wlaczasz klikacza i potem przelaczasz na inne konto? bo ja tak nie potrafie, bo po wlaczeniu easy macro nie mam wladzy nad kursorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, nagłą przymusową przerwę miałam. Na Bobiego, na Bobiego. 94 jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak. Programem nagrywasz wszystkie ruchy, które wykonujesz. Czyli klikasz w narzędzia, wyczyszczasz historię, F5 odświeżasz stronę i klikasz w "nakarm psa". Żeby pogram Ci to nagrał klikasz prawym przyciskiem na zieloną ikonkę po prawej i dajesz record- tworzysz nazwę np, piesek i wykonujesz te ruchy, które opisałam. Jak już wykonasz wszystko, wracasz na ikonkę i wyskoczy Ci przycisk stop- taki dymek nad paskiem po prawej będzie. I jak już dasz stop wejdź w opcję i tam możesz ustawić jak szybko będzie Ci klikać- musisz to wyczaić bo nie wiem jakiego masz kompa i neta. Jak szybkiego to możesz dać fast lub very fast, jak wolniejszy daj normal. Pod tym jest do wpisania liczba- wpisujesz ile razy ma klikacz kliknąć- ja daję jedynkę i dużo zer :D Zapisujesz ustawienia i jeszcze raz klikasz na zieloną ikonkę i dajesz Play Back. I jedzie.... Spróbuj, mam nadzieję, że jakoś to opisałam... Tez mam Mozille i funga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×