Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milosniczka zwierzat ....

POMOC dla PSOW!!! Akcja!!

Polecane posty

14.12.2011] 22:50 [zgłoś do usunięcia]**Pola Milaczku, kliknęłam też w Twoją stopkę. I jutro znowu kliknę. Super :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tj tak musisz w operze otworzyc stronke z psiakiem ,zaglosowac,nastepnie wejsc na opcje Opera-ustawienia-wyczysc historie przegladania i sie wyczysci i mozesz od nowa otworzyc psiaka i znowu glosowac i tak w kolko 20:56 [zgłoś do usunięcia] klikam już wiem dziękuję 20:57 [zgłoś do usunięcia] milosniczka zwierzat .... Po 2 jest program easy macro recorder sie nazywa i to jest nasz klikacz ,ale trzeba go ustawic tak zeby dobrze klikal no i jest minus ze kompa nie mozna uzywac ,albo zrobisz tak jak ja ,zalozylam 2 usera na kompie,w opcjach trzeba sioe upewnic zeby one chodzily rownoczesnie i na tamtym mam klikacza i sobie klika a tu moge robic co chce Skopiowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe.... 15 dwa razy właśnie czytałam... :D dobra, idę na 17, 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ida29
niestety ale nie umiem zainstalowac tego i klikam recznie ale mam nadzieje ze uda nam sie nakamic wszystkie psiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu.... dla mnie to zbyt skomplikowane... nie dam rady... :( szkoda... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ida, Pola- pomożemy w instalacji. Program jest prosty, jak już ściągnięcie i zainstalujecie powiemy wam co dalej. Jak nie macie opery, może być mozilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Króliku kochany, ja jestem starsza pani i nie dam rady...! 😭 Nic z tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, córka dopiero w niedzielę przyjedzie. W domu jest tylko mąż (on jeszcze mniej kumaty) nasz pies (zero netowych umiejętności) i ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uspic psy uspic psy uspic psy
uśpic psy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uspic psy uspic psy uspic psy
żartowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłośniczko dzięki! Topik dałam do ulubionych (to potrafię :D ) rano zajrzę. A teraz pa...! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloszka
ile dokladnie ma byc tych klikniec zeby wzroslo o 1%? Bo klikam i klikam i stoi w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×