Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milosniczka zwierzat ....

POMOC dla PSOW!!! Akcja!!

Polecane posty

Miłośniczko wczoraj chyba było 39 ale w sumie nie pamiętam zbyt dobrze ;) Wydaje mi się, że jak będziemy karmić 10 piesków dziennie to zdążymy, a nawet będzie zapas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z przerwami bo mam gorączkę 38 przeszło,łamie mnie w kościach,bolą mnie migdały-ale klikamy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ida29
witajcie milosnicy zwierzat :) mam nazieje ze uda nam sie wszytkie psiaki nakarmic, juz tak nie wiele czasu zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym że klikając w link który podałam trzeba wejść jeszcze na pocztę i potwierdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Jestem :) Wczoraj jakies zatrucie mnie zlapalo, wymiotowalam pierwsze pol dnia, a drugie pol praktycznie przespalam :( Widze, ze super Wam idzie :) Tylko z tego co doczytalam to na marna pore wpadlam, faktycznie wieczorem tak marnie idzie? Ale ustawiam klikacz i lece :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumiewczesniej tez kiepsko szlo, ale nie kojarze zeby az tak ze w miejscu stalo. No nic, mniejsza i tak klikamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cOOle x64 team
motzne trende 🖐️;):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cOOle x64 team
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klikam też na te najmniej dokarmiane psiaki i mają już po 72%, więc potem zostanie nam dobijanie do setki, ale już niewiele zostanie ;) suuper. A ten temat.... Nie rozumiem co to komu przeszkadza.... Nikt nie musi klikać jak nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×