Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milosniczka zwierzat ....

POMOC dla PSOW!!! Akcja!!

Polecane posty

Gość jaca_jaca_______________
i tak wyszło że w styczniu mam wage przez te prostytutke K. i wtedy to bankowo już nie będzie tak lajtowo i bankowo jej skowyr malińkij zdechnie chuj i pójdzie pod kwas. tak - jest mi smutno teraz i nawijke będę uskuteczniał z wieczora z kaflem i bochenem jak ukarać te suke mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaca_jaca_______________
przepraszam was, nie wzialem dzis tabletek, ale przed chwila walnalem sie w leb mlotkiem i juz sie otrzasnalem i klikam na zabe :) Zaba juz 95%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta Zoska jest beznadziejna
jak widac terapia mlotkowa jest czasem skuteczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta Zoska jest beznadziejna
wez podwojna dawke lekow albo zmien lekarza, bo ten cie oszukuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na jednym komputerze też tak mam, pozostałe bez problemu. Najpierw musisz otworzyć te okna a dopiero później klikać jak już je otworzysz. Bo jak raz klikniesz to już nic z tego nie będzie.Niech ktoś was to spróbuje czy się da?to rada od kogoś z innego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK WAM PODOBA SIĘ TEN WIERSZYK? ,,Nie tylko dla ludzi" Mikołaj prezenty po domach nosi Dzieci o bycie grzecznym prosi O pieskach nie zapomina Lecz im grzechów nie wypomina Wszyscy go wypatrują Lecz tu psy królują Kiedy Miki przybędzie wiedzą I grzecznie pod kominkiem siedzą Moc prezentów dostają Ale właścicielom o tym nie wspaminają To ich tajemne przymierze W to ja właśnie wierze NIE JA GO UKŁADAŁAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×