Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milosniczka zwierzat ....

POMOC dla PSOW!!! Akcja!!

Polecane posty

Gość klikam na pieski
Nie wiem o co chodzi z tym użytkownikiem na klikaczu, ale ustawiłam to tak że przechodzi z zakładki na zakładkę i klika na dwa pieski. I tylko na fast, bo na tym szybszym po jakimś czasie kiepściło się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiankaaaaa
Nigel ma zaledwie 27 %. Kto mu naklika do 100%? Ja klikam, ale wiem, jak wolno napływa 1% ,i ile osób musi w tym uczestniczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikam na nigela
Podobno by było 100% to musi być 6000 klików. Ale czy to prawda to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikam na nigela
Za godzinę muszę wyjść na 3 h i ustawie klikacza ciekawe ile procent wzrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym użytkownikiem chodzi o założenie na komputerze kilku kont i przełaczaniu sie miedzy nimi, na każdym koncie (czyli każde konto ma swój pulpit) można ustawić klikacza. Klikajcie na Ćwieka, ma najwięcej.... http://tablica.pl/oferta/cwiek-ze-schroniska-w-gdyni-IDzz4R.html Dalej jedziemy po kolei, na tego który ma najwięcej.... Ja dodatkowo klikam na wszystkie, te co mają mało. Gdyby nie te nowe pieski już by były wszystkie nakarmione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikam na nigela
Hurraaaa, sama mam pieska i kotka ze schroniska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalko, świetne wiadomości. Powiedz mi, Ty pisałaś, że gdzieś wkleiłaś stronkę z Szamanem, dlatego tak szybko go nakarmiono, może wkleić tam te pieski, które zostały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam wczoraj rano o nim na Facebook,tam ta cała akcja jest właśnie na stronie Tablicy.pl i dlatego mam kontakt z Tablicom,poza tym ludzie tam tez klikają w te pieski,po drugie czekam na info od Tablicy czy przedłużą akcję i czy pieski które nie będą miały pełnych 100% dostaną karmę,jak coś będę wiedzieć to dam znać,od Tablicy.pl dowiedziałam się które pieski znalazły dom-JEŚLI KTÓRAŚ Z WAS MA FACEBOOK DAM WAM LINK-http://www.facebook.com/tablica napiszcie która ma tam konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloszka
dziewczyny coś mi sie popsuło czyszcze historie w przegladarce jak do tej pory a wyswietla sie już glosowałas i nie moge glosowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloszka
juz naprawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaloszka
jednak nie moge naprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×