Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

powrót do bylego, wchodzic w to?

Polecane posty

witam, rozstalam sie ze swoim facetem w czerwcu pozniej w sierpniu sie widzielismy raz ostatnim razem widzielismy sie w pazdzierniku pozniej cisza nagle zaczal dzwonic, pisac, proponuje spotkanie, chce wrocic rozstalismy sie bo on nie wiedzial co czuje, nie wiedzial kim dla niego jestem, nci nie wiedzial teraz slysze ze che zaczac od nowa, itp wchodzic w to? wierzyc? mozliwe to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale numer z ciebie
każdy zasługuje na druga szansę ale niezdecydowany,niepewny swego facet wcale nie jest dobrą partią :( smutne to ale taka prawda, decyzja należy do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie dlatego pytam bo przez telefon nie powiedzial mi tego dokladnie - aga chce wrocic tylko tak omijajaco powiedzial, ze chce sie spotkac, bo od teg sie zaczyna, bla bla nie wiem czy mam w to wchodzic, starsznie przez niego sie czulam, plakalam mimo wszystko nadal kocham go najmocniej na swiecie, jak mnie drugi raz zrani to sie nie pozbieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pallikot
Facet po prostu dojrzał do tego, że wie czego a właściwie kogo chce. Wybrał ciebie tylko to tak ciężko przechodzi przez gardło. Najlepiej żeby wszystko odbyło się tak jakby nie było żadnej przerwy, rozstania. To wszystko to był tylko przykry sen...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mu z inna nie wyszlo
.. chu* go wie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie u niego to jest naiwkeszy problem on nigdy na glos nie powiedzial ze jestesmy razem, a raze mieszkalismy, wspolne pieniadze auto, wszedze mnie przedstawial jako swja dziewczyne, ale nie powiedzial na glos ze jestesmy razem co ja do niego czuje? milosc, nie wiem czy bede kogokolwiek kochac tak jak jego :( wystarczy ze pomysle o nim i mam usmiech na buzi, wystarczy ze stanalby obok mnie, i siwat dla mnie nie istnieje :) kocham go cholernie ale mam zal ze tak zagral uczuciami, nie wiem czy w to drugi raz wchodzic ja go spytalam czy nie chcialby jeszcze raz zaczac on mowi ze spotkamy sie i wtedy proozmawiamy i ja mowie ze znowu zrobi mi balagan w glowie a on - aga ale od spotkania sie zaczyna nie wiem sama co myslec, chce cholernie ale boje sie porazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mu z inna nie wyszlo
chyba za bardzo sie jarasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o to chodzi ze nie jaram sie on ciagle dzwoni, smsy, na skype sie odzywa ja nie odbieralam, on co chwile dzwonil po co skoro mu nie zalezy? nudzi mu sie? jak mi sie nduzi to nie dzwonie to osob ktore mi sa obojetne nie jaram sie bo sie zastanawiam czy to ma sens, czy warto, co on kombinuje a innej nie mial, moge w 100% powiedziec ze nie mial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mu z inna nie wyszlo
a kto powiedzial ze mu nie zalezy ? moze mu z inna nie wyszlo i chce wrocic do Ciebie. albo moze liczy na seks. roznie bywa.. ja osobiscie uwazam, ze takie powroty nie wychodza na dobre. skoro za peirwszym razem cos nei wyszlo to niby czemu za drugim ma.. a niezdecydowany facet to najgorsza sprawa na swiecei ;/ jak mu bedzie z Toba dobrze to pewnie po 3-5 miesiacach znow bedzie sie zastanawial czy to jest to itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak z nim bylam bylo wszystko ok, pozniej zaczelam zadawac setki pytan, czy mnie kocha, zy jestesmy razem, zeby sie okreslil. a wszystko mielismy razem, pieniadze, samochod, wspolne wakacje, po rodzinach nas znali itp a ja zaczelam sie dopytywac, co drugi dzien awantura, ja prowokowalam klotnie, ciagle rozmawialam tylko o tym teraz mi przeszlo i sama sie zastanawiam co ja wtedy robilam facet mial dosyc i pozniej zaczal mi mowic ze sam nie wie itp a bylo dobrze wiec teraz sie zastanawiam czy on faktycznie nie wiedzial co do mnie czuje, czy wiedzial, pokazywal mi to poprzez mieszkanie razem itp, ale tego nie mowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak z nim bylam bylo wszystko ok, pozniej zaczelam zadawac setki pytan, czy mnie kocha, zy jestesmy razem, zeby sie okreslil. a wszystko mielismy razem, pieniadze, samochod, wspolne wakacje, po rodzinach nas znali itp a ja zaczelam sie dopytywac, co drugi dzien awantura, ja prowokowalam klotnie, ciagle rozmawialam tylko o tym teraz mi przeszlo i sama sie zastanawiam co ja wtedy robilam facet mial dosyc i pozniej zaczal mi mowic ze sam nie wie itp a bylo dobrze wiec teraz sie zastanawiam czy on faktycznie nie wiedzial co do mnie czuje, czy wiedzial, pokazywal mi to poprzez mieszkanie razem itp, ale tego nie mowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapaliłaby mi się lampka ostrzegawcza na Twoim miejscu - pomyślałabym że chce mnie przelecieć bo jest sam i mu tego brakuje. Facet który chce wrócić jest zdecydowany a nie ledwie słyszalny i prawie zakochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwie się, że się dopytywałas czy kocha, natomiast facet ma taki charakter, mało mówi, dużo robi, myśle, że to bardzo dobry dowód :) lepszy niż puste słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj do mnie dzwonil i mowil - aga chce ci cos powiedziec a ja do niego ze gowno mnie interesuje co ma mi do powiedzenia, bla bla bla pozniej dostalam smsa czy dam sie zaprosic do kina na seks nie ma co liczyc, on dobrze o tym wie, wiec to nie o seks chdozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znow ta cudowana akcja ;)
nie bierz winy na siebie. tlumaczysz go. jakby mu wtedy zalezalo to mogl Cie od razu uspokic i zapewnic. ale sie rozstaliscie bo tak trudno bylo mu wykrztusic kilka slow. wydaje mi sie ze jemu brakuje czegos.. ale nie sadze ze cos sie zmieni. juz pierdoli jak przez mgle ;/ nie jest konrektny. zastanow sie dziewczyno, milosc jest slepa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malska
moj byly tez nie gadal tylko robil wszystko dla mnie ale to bylo za malo wszczynalam klotnie i sie rozstalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znow ta cudowana akcja ;)
ze gowno cie interesuje? fajnie sie do niego odnosisz ;/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie on jest taki ze nie lubi mowic o uczuciach przynajmniej tych pozytywnych bo o negatywnych to moze mowic i je pokzywac ale o pozytywach to cisza mimo ze u niego w domu jest normalnie, normalna rodzina itp ja po prostu chcialam uslyszec ze tak aga jestesmy razem ale ja to widzialam, czulam, widzialam ze wszystko mamy razem z kolezanka sie takich rzeczy nie ma przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodoododoodododo
Ty juz podjęłaś decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmusi mnie? jesli bede widziec ze to faktycznie tylko o lozko chdozi to narazie widac ze mu sie nudzi to niech spada ale co wlasnie jesli przemyslal? i faktycznie wie czego chce? co jesli faktycznie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym zaryzykowała, choć to dziwne, ze wolał się rozstć niż wykrztusić, ze jesteście parą, czy że Cie kocha, mimo wszystko każdy człowiek będąc z związku takich słow oczekuje, rzadko bo rzadko, a jednak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malska
nie wracaj moj byly nie wie czego chce zrywa ze mna kontakt pozniej znow go odnawia miesza sie w tym wszystkim widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on nie chcial zrywac ze mna rozstalismy sie bo on mi mowil ze nie wie co do mnie czuje ale ze jest dobrze jak jest, ze nie psuj tego ja swoimi pytaniami go bombardowalam, on mowil ze ma dosyc ja chcialam sie rozstac bo nie wiedzialam na czym stoje, on nie chcial bo dobrze bylo jak bylo wiem, skomplikowane on sam mi powiedzial skoro nie chce miec z nim kontaktu to niech tak bedzie, ale ciagle dzwoni, przypomina o sobie on nie chce tracic ze mna kontaktu a ja chce zeby sie okreslil ale on nie umie mi powiedziec slowami, pokazuje czynami, a ja chce slowami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j,ch,hc,f cbg mgm
miałaś wypierdalać za granice no to wypierdalaj a nie filozofuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malska
naiwna jestes jak ja jesli by kochal to by sam to wykrzyczal a jemu bylo wygodnie bez wiekszych zobowiazan tak jak mojemu teraz tez sie do mnie odzywa jest na kazde zawolanie komplementuje itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak cięzko mu powiedzieć kocham ? ok, czyny czynami, ale w imie związku, można to chyba wydusić, ty zerwałaś, on nie walczył, no cóż, odpowiedź jest prosta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie za bardoz mial jak walczyc bo ejst zagranica, a ja w polsce ja wlasnie wyjezdzam tam w jego okolice, bo tam moi rodzice mieszkaja on sam mowi ze sie cholernie cieszy ze przyjezdzam a jak walczyl bedac zagranica? wlasnie ciagle dzwonil pisal, chcial sie zobaczyc ale ja nie chcialam wiec innych opcji nie mial bo pracuje a nie chce zeby z siebie robil romeo i rzucal prace i do mnie jechal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rozstalismy sie bo on nie wiedzial co czuje, nie wiedzial kim dla niego jestem, nci nie wiedzial" a teraz wie? dalej nie wie, a pokazywać sobie moze co mu sie zywnie podoba, a moze mu sie nudzi i dlatego chce miec kontakt. Pamietaj ze kontakt do niczego nie zobowiazuje - mozna go zerwac w kazdej chwili! zwiazek zobowiazuje a do tej decyzji daleko mu i poki ma Cie w takiej a nie innej postaci - po co ma sie starac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×