Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juz mam dosc calkiem

W kazdej pracy przesladuje mnie pech

Polecane posty

Gość juz mam dosc calkiem

W kazdej pracy mam problemy, cigle mi jako pierwszej sie cos psuje. Wszyscy moi wspolpracownicy na moich błedach, pomyłkach sie uczą. Nie zawsze jest to moj bład czasami system szwankuje i akurat zdaza sie to na mojej zmianie. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje to mnie wykancza psychicznie, czasami mam wrazenie ze ktos cos mi przestawia w komputerze i dlatego mi sie to przytrafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan PRL
Komputery mają na ciebie alergię :D Albo masz duże pole magnetyczne To tak jak ja w markecie, bo przede mną zawsze albo kończy się papier w kasie, albo ktoś płaci kartą i nie ma potwierdzenia, albo jakiś kod nie chce wejść, albo klient wykłóca się o cenę, która na półce była inna niż w kasie, itp. Więc spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak w każdej pracy
? Może trafiasz na g..ne stanowiska, gdzie ktoś musi pracować a nikt nie chce pracować i robić brudnej roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym Ci z checia zaproponawał prace w ktorej sama sobie będzesz szfem i sama będziesz decydować ile chcesz zarobic ;) prosze napisz do mnie na maila lukasz92kwiatkowski@wp.pl porozmawiamy o tym i wyjaśnię Ci wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fm hehe
i będziesz robiła na łukasza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem jak to jest..-
jesteś ciągle nowa, bez pleców ciężko dostać pracę dobrze płatną, z zerową praktycznie odpowiedzialnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×