Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Familijka

16 miesięczne dziecko wymusza płaczem.

Polecane posty

Drogie mamy,już nie wiem co mam robić.Moje dziecko wszystko wymusza płaczem,jak czegoś nie dostanie to sie wije robi flaczka,i wiszczy strasznie,i leci od razu na ręce do mnie i dalej sie wije i płacze.Gdy odkładam go na ziemie ,żeby tam sobie flaczał,to wstaje i leci spowrotem do mnie.Jak mówie że czegoś nie wolno sytuacja sie powtarza.Nie opuszcza mnie na krok,nawet jak wieczorem ide sprzątać,on zostaje z tatem,i wtedy zaczyna sie koszmar..wiski krzyki itp.Jak mam mu przetłumaczyć że ja nigdzie nie ide.Ze go nie zostawie.Dodatkowo wybudza sie w nocy z płaczem,gdy zobaczy że to nie ja a np.mąż do niego wstał to jest wisk w środku nocy,i nie uspokoi sie nawet,a gdy ja do niego wstane to gdy mnie zobaczy to jest wisk bo chce do mne.Przez to złamałam sie i wziełam go już dwa razy do nas do pokoju do łózka. I mam wrazenie że sie do tego przyzwyczaił.A ja nie chce z nim spać! Co sie z nim dzieje,jak go tego oduczyć.Wymiękam już powoli i trace cierpliwość.Spi od 20 do 5-6 rano.z pobudkami w nocy.Co moge zrobić żeby go troche utemperować.Żeby sie mnie słuchał,i nie był takim kleszczem...który ciągle jest przylepiony do mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie gdzie pracujecie?
Zostaw w kojcu lub lozeczku i wyjdź z pokoju. przygotuj się że może zwymiotowac nawet. ja też za późno zareagowałam. teraz metoda wytrwałości i cierpliwości osiągnęłam sukces wychowawczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zapewne maly zonaczyl ze wszystko udaje mu sie p;laczem wymuszac, ty sie pare razy zlamalas i teraz maluch obral taka tajktykę, radze nie ulegac jego histerią, kompletny ignor w tym przypadku a jak przegina to kara i to solidna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozesz takze calkowicie dawac przyzwolenia na jego ataki szalu,w przesadnych sytuacjach ukaraj go, musisz wiedziec ze karcenie jak i nagradzenie jest nieodzownym elemenetm w procesie wychowawczym, a jak ty jeszce ulegasz jego fanaberiom ,histerią no to sorry, maly terrorysta i manipulant ci wyratsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bąbelkowo

Serio? Taki maluch i WYMUSZA? Czas na lekturę... https://simplyanna.pl/twoje-dziecko-wymusza-placzem-w-sklepie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×