Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fryzman 33

ile kosztuje wynajecie lokalu ok 30m2 w duzym miescie- Warszawa, Poznan itp

Polecane posty

Gość fryzman 33

lokalizacja- nie scisle centrum ale tez nie przedemiescie, lokal na parterze, najlepiej przy ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z krotka dupaaaa.........
Ok 2-3 tys. Tyle w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzman 33
dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tys za 30m2 ?? Nie wyolbrzymiona trochę kwota czy naprawdę ludzie musza płacić takie chore pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzman 33
w malym miescie (moje to 30tys mieszkancow) sa takie stawki :) wiec 2tys na Warszawe, to chyba nie jest duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Poznaniu czasem udaje sie
znalezc cos za ok. 1500 w niskim standarcie starym budownictwie i niebezpiecznej dzielnicy (glownie Jezyce) - ale mowie o mieszkaniu Lokal to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek najeżony
w centrum to roznie moze byc i 50 tysiecy, na dzielnicach od kilku tysiecy sie zaczyna taki maly a ponad 40m to z 8, 15 tysiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry . . .
enignes ma racje ... takie sa niestety stawki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revivale
Możesz popatrzeć tam gdzie są najlepsze dzielnice - w sensie gdzie najtaniej jest. Ja ostatnio za bardzo niską cenę wynajmowałem lokal tutaj: http://www.ogrodowainwestycje.pl/ bardzo polecam, chyba najlepszy biznes jaki zrobiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manqu
to jeszcze zależy od tego, jakiego rodzaju jest to lokal, bo wydzielone miejsce w hali magazynowej http://renews.pl/index.php?mact=News,cntnt01,detail,0&cntnt01articleid=7647&cntnt01origid=17&cntnt01returnid=33 również można w ten sposób określić, jeśli jest zamykana i nikt poza tobą nie będzie mieć do tej przestrzeni dostępu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
60.000 miasto pod Warszawą, koszt wynajmu w centrum 3.000-5.000 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wynajmuje lokal 35m2 w Wa-wie przy Płowieckiej -patrz mapa i płacę 4 koła netto + vat . Sądząc po nicku chcesz na fryzjernie , czy na zamieszkanie , bo to zupełnie zmienia sprawę . Ceny lokali na usługi znacznie różnią się cenami od lokali mieszkaniowych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z 19 ;29 teraz dopiero zauważyłem że to stary temat a ja z 3-letnim poślizgiem lecę z tematem kurde gupek jestem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myslicie ze oplaci się biznes typu gastronomia sklepik gdzieś nad morzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy pewnie od lokalizacji i oferty. ja zawsze na wakacjach szukam jakiś dan kuchni regionalnej, a nie fast foodów,a niestety takich knajp jest najwięcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to ta firma http://master-house.com.pl/ zajmuje się sprzedażą lokali usługowych w Pogorzelicy, bardzo blisko plaży. To cześć inwestycji Baltic Park która obejmuje tez budowę apartamentów nad morzem także myślę ze będzie tam spory ruch. Ja prowadzę własną restaurację i zastanawiam się czy nie przenieść lokalu w to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i will kill you

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystępne ceny mają na rynku nieruchomości w Bydgoszczy. Przenioslem się tam i szykalem lokalu na biuro, szybko załatwiłem tę sprawę przy pomocy www.milenium.nieruchomosci.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli biuro ciebie satysfakcjonuje, polecam www.ratuszowa11.itr.org.pl posiadają na wynajęcie bardzo fajne biura w centrum Warszawy w korzystnych cenach. Nasza firma tam wynajmuje, warunki i samo miejsce jest naprawdę w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny biurowiec powstał niedawno w Łodzi przy Gdańskiej. Zabytkowy budynek po pracach rentowych z dogodnymi cenami. Posiada ok. 4000 m2 kwadratowych powierzchni do wynajęcia. Dużo informacji na www.drukarnia-center.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko zależy, możesz podpytać np. u http://gwiazda.info/, którzy zajmują się biurami do wynajęcia na Żoliborzu w Wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakieś biuro? Zobacz u nich, maja nie drogo www.ratuszowa11.itr.org.pl sami mamy tam średniej wielkości przestrzeń biurową wynajętą i muszę przyznać, ze w pełni nas satysfakcjonuje :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj możesz sobie sprawdzić przykładową ofertę www.gwiazda.info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaBykowska
Zależy z jakiego źródła wynajmujesz. Często ludzie boją się wynajmować przez pośredników, a ja uważam, że jeśli trafi się na uczciwego i zaufanego to znajdzie mieszkanie w bardzo niskiej cenie. Ja np. za mieszkanie w centrum Poznania, które wynajmowałam za pośrednictwem agencji Twój Pośrednik płacę 900 zł, co jak na poznańskie ceny jest mega tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za mieszkanie w samym centrum wawy 40m2 płace 1450 PLN.Koleżanka kiedyś wynajmowala w Srodm lokal jakieś 15 m2 płaciła ok 2 tyś., ale to jakieś 5 min od PKiN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wynajem nieruchomości w Bielsku to mam pozytywne doświadczenia z panem Filipkiem z BBN Efekt (ich strona:https://www.bbn-efekt.pl/). Szybko znalazł mi parę (małżeństwo) zainteresowane moim mieszkaniem i jak na razie mieszkają, płacą, nie mam z nimi problemów a wiem że sporo właścicieli mieszkań którzy decydują się podnająć komuś ma spore problemy – z wypłacalnością, albo co gorsza dewastacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×