Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ancymonka21

piosenka dla rodzicow

Polecane posty

Gość siatofon
wiesz co też byłam totalnie przeciwna piosence cudownych rodziców mam. jak ją słyszałam to chciało mi się wymiotować. Ale nasz dj troche przemówił mi do rozsądku. tak naprawde wiele matek traktuje tą piosenke bardzo wzruszająco i osobiscie i sobie własnie ją wyobrażają. Piosenka dla rodziców jak sama nazwa musi być dla rodziców, a nie dla ciebie. mimo iz mamy nowoczesne wesele do wspolczesnej muzyki to puscimy ją dla naszych mam. to ma byc chwila wzruszenia dla nich i mysle, ze jezeli tylko rodzicom na tym zalezy i im sie podoba, to warto te 4 minuty jakos przemęczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka panny młodej
A ja się przyznam, że nie pamiętam, jaka była piosenka dla rodziców, choć od wesela minęło dopiero pół roku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ygsdyeucdhyce
Szczęśliwej drogi już czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzhydfsuvbiuydjbcsvyuhdsz
Snił mi się rodzinny dom - Janusz Laskowski Łaga czigi czigi czigi tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno byłam na weselu i bardzo spodobało mi się, że z dedykacja dla rodziców nie leciała żadna głupia piosenka dziękczynna tylko piosenka z ich młodości :) chyba cos Anny Jantar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwbyś się nie zdziwił
a ja We are Family

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''przy cudownych rodzicow mam'' od razu wszyscy zaczeliby plakac ze wzruszenia a ja nie chce takiej atmosfery na moim weselu chce zeby wszyscy byli usmiechnieci, cieszyli sie razem z nami... :) jesli znacie jakies inne piosenki dla rodzicow, tylko nie z tych wzruszajacych to piszcie :) moze cos znajde dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enncea
a nie lepej zamiast tych ckliwosci po prostu puscic ulubiona piosenke rodzicow? albo jesli nie maja ulubionej to cos ich ulubionego zespolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×