Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość hartagram**

Co sądzicie o liftingujących masażach twarzy?

Polecane posty

Hej dziewczyny, szukałam forum na którym będzie dyskusja o kosmetykach anti-age albo o starzeniu się skóry i znalazłam ten. Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej i chciałabym poznać opinię konsumentów kosmetyków przeciwstarzeniowych. Proszę jakbyście mogły wypełnijcie moją ankietę :) https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfDD2kw0wCnnl4-MuU-eUGfJ6Indzs_JszK6zt7A2seuVUpKg/viewform?c=0&w=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta828
Ja uważam, że są genialne! Na początku byłam trochę sceptycznie nastawiona, ale powiem szczerze, że pozytywnie się zaskoczyłam. Seria takich masaży robi różnicę. Osobom, które są zainteresowane i mieszkają Krakowie i okolicach to mogę polecić gabinet SCM estetic. Wykonują ten zabieg na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika P

Najlepszy masaż twarzy miałam robiony w Londynie przez Nichole Joss i właśnie od niej dowiedziałam się, że w Warszawie mamy równie genialną specjalistkę od naturalnego liftingu twarzy. Jestem teraz w Polsce i chodzę do Pani Małgosi z ul. Francuskiej 47.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola

ja jestem "za". I o wiele bardziej wolę takie masaże aniżeli jakieś botoksy, wypełniacze i inne takie. Sama chodzę na masaż techniką rejuvance do Pani Agnieszki ze Studia Lipowa z Nałęczowa pod Lublinem. Trwa on godzinę i jest mega odprężający :) już po pierwszym masażu twarz wyglądała młodziej i z każdą kolejną wizytą jest coraz lepiej ;) Pani Agnieszka doskonale wie jak i gdzie uciskać/masować aby osiągnąć zamierzony efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam masaż naturalny, bez żadnych specyficznych kosmetyków i całkowicie bezinwazyjny. Zabieg dotyka twarzy i jej okolic, niesamowicie rozluźnia mięśnie, ale też super odpręża całe ciało. Byłam na takim masaży w Studiu Zdrowia i Urody Agnieszki Malickiej w Nałęczowie na Lipowej - niezwykłe przeżycie. Godzina w raju dzięki cudownym dłoniom Pani Agnieszki. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magds6

Lifting twarzy jest bardzo dobry... Znam dwie Panie które z niego korzystają i faktycznie twarz jest lepsza.... dużooooo lepsza..... Plus minus 100zl sesja.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena Banaszewska

Zdecydowanie polecam, warto zawsze zrobić coś dla siebie projektowanie-stron-eu.pl zdecydowanie relaks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Byłam ostatnio na masażu twarzy w good day spa. Czuje się świetnie. W pracy mam dużo stresu, ukoiło to moje zszargane nerwy. Masaż został wykonany bardzo profesjonalnie, było widać że Pani ma duże doświadczenie w dziedzinie masażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno lepsza yoga twarzy nie masaż. Chodzi oto, aby wypracować pewne mięśnie twarzy, aby podniosła się skóra  natomiast masaż może być pomocniczy. Sama trochę próbuje, bo to mój okrutny kompleks  ale dość jestem w tym leniwa, więc efektów nie widzę. no i zastanawiałam sie nad masażem kobido.

https://milomibeauty.pl/blog/2021/wiosenna-nowosc-w-milo-mi-beauty-masaz-kobido/

Z uwagi na to, ze równiez ponoc potrafi dać bardzo dobre rezulatty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam masaż rewitalizująco liftingujący w Pan Kobido. Cena zabiegu jest atrakcyjna, biorąc pod uwagę ile pieniędzy zaoszczędzi się na zaprzestaniu używania kremów. Efekty są rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAsaż kobido ❤️ Cudowny relaks dla twarzy, regularny, seriami naprawde potrafi czynic cuda. Ja chodze regularnie do lk medu w krakowie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masaż Kobido jest mega fajną opcją jeśli chodzi o masaż twarzy 😉 Miałam go w sumie robiony może ze dwa razy ? Przede wszystkim jest to masaż przyjemny dla twarzy i po prostu relaksowałam się przy nim. Co do pielęgnacji twarzy, preparatów itd. Takim moim ostatnim odkryciem, które mam zamiar przetestować jest oczyszczające mleczko ( i nie tylko)  QMS Medicosmetics. Z tego co widziałam, to nie zawiera olejków mineralnych, w związku z czym nie zatyka porów, a ja niestety mam problem właśnie z zatykającymi się porami 😞 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2011 o 12:23, Gość hartagram** napisał:

witam, zwracam się z pytaniem do forumowiczek: co sądzicie o usługach profesjonalnego, wykonywanego ręcznie, działającego dogłębnie masażu liftingującego twarzy? jak byście zareagowały po otrzymaniu ulotki reklamowej takimi usługami? pozdrawiam serdecznie

tez jestem ciekawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2023 o 17:26, Klarta napisał:

MAsaż kobido ❤️ Cudowny relaks dla twarzy, regularny, seriami naprawde potrafi czynic cuda. Ja chodze regularnie do lk medu w krakowie ❤️

Muszę wypróbować! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja regularnie chodzę na masaż Kobido do mojej Pani Ani z SCM estetic. Potwierdzam jego dobroczynne właściwości, faktycznie skóra twarzy jest napięta i odmłodzona. Dodatkowo to bardzo relaksujący zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krem z bielendy z kwasem aha, 4 rok od jesieni do wiosny lecę na tym kremie. Ogólnie produkty z Bielendy bardzo często mnie mega na plus zaskakują. Kremy gift of Nature są dla mnie super, a mam cerę dość wybredna 

Z Polskich marek kosmetyków naturalnych warto jest wziąć pod uwage kosmetyki od Iossi  https://iossi.eu/kategoria/twarz Mają świetne składy, które zawstydzają często wiele kosmetyków dostępnych na półkach w Sephorze oraz w Douglasie w o wiele wyższej cenie. 

Jeśli chodzi o podrażnienia, rany, oparzenia to nr 1 jest dla mnie spray z aloesem z Lr, ale to już jest dostępne u osób z tej firmy. Dodatkowo super działają spraye że srebrem. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×