Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stokkrottkaa.

Antybiotyki w ciąży...

Polecane posty

Gość stokkrottkaa.

Jestem w 31 tc i od jakiegoś miesiaca zażywam antybiotyki na zapalenie pęcherza... Gdy wybrałam pierwszy - infekcja po paru dniach wróciła wtedy lekarz przepisał mi drugi który skończyłam brać dzisiaj... Ponadto wysłała mój mocz do badania bo gdyby mi wróciło raz jeszcze to dadzą mi antybiotyk na daną bakterię... Już nie wiem co mam robić... ubieram się ciepło, piję litrami wodę z cytryną, jem żurawinę... Martwię się o moje majeństwo.czy te antybiotyki są bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ro to
od takich decyzji jest ginekolog. On wie jaki jest stan twojego zdrowia i co trzeba zrobić żeby pomóc a nie zaszkodzic. Wiadomo że ideałem byłoby nie brać antybiotyków ale prawda jest taka że z nieleczenie problemu mogło by naprawdę zaszkodzić dziecku. Jeśli robili ci antybiogram to powinni dać odpowiedni lek który pomoże raz dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokkrottkaa.
Tenkorex i co-amoxiclav

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokkrottkaa.
Ale moje zapalenie było już tak silne że sikałam samą krwią a badanie ma posiew moczu trwa jakiś tydzień więc musiałam coś dostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobnie
po pierwsze to najpierw powinien zrobić Ci posiew a nie na chybił trafił przepisywać antybiotyki, no ale poza tym to nie panikuj, lekarz wie co robi, zapalenie pęcherze w ciąży jest bardzo częste. Nie leczenie byłoby dla dziecka dużo gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ro to
no to sama wiesz że trzeba było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oba które wymienilas sa raczej bezpieczne, jakie wkurzajace jest to, że tyle sie dudni o tym ze antybiotyków ludzie tyle biora, to czemu od razu lekarz nie zrobi antybiogramu zamiast strzelac dwa razy lekiem z nadzieja ze tym razem trafi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×