Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puppuppup

rejestracja w pup a szkola dzienna-osoba starsza niz 26 lat

Polecane posty

Gość puppuppup

nie mam od dluzszego czasu pracy. rodzina cholernie naciska na zrobienie technika farmacji ale w calej moje okolicy w promieniu 100 km sa szkoly tylko dzienne. ja to wogole nie czuje blusa bo z chemi nic nie pamietam ,poza tym jestem juz w takim wieku ze podejrzewam ze i tak na staz nikt mnie nie przyjmie. jak wybieralam studia po maturze to wszyscy mieli moja edukacje w dupie. a teraz jak jestem juz po 30stce to smeca czlowiekowi chodza za czlowiekiem i zatruwaja mu zycie swoimi wizjami. jakby ten technik farmacji byl jedynym panaceum na moja trudna sytuacje zawodowa. mam tylko nadzieje ze do wrzesnia(nowy nabor) znajde jakas prace i przestana smecic i zatruwac mi i tak nie latwe juz zycie. tak naprawde nikt nie wie jak mi jest zle jak ciezko psychicznie jak balansuje na cienkiej linie, tylko dolowac potrafia. ech ale sie rozpisalam ale musze sie czasami gdzies wyzalic bo inaczej duszac to w sobie zwariuje i taki bedzie moj marny koniec :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajac pracy
jeśli chodzi o staz, to nie martw sie, przyjmą cię staz jest opłacany przez urząd płacy więc, więc pracodawca ma darmowego pracownika, więc z checią przyjmują na staże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupupup
ale to nie chodzi o staz z pup. w aptece musisz odbyc staz rocczny po ukonczeniu szkoly. placi pracodawca ale zazwyczaj male pieniadze .jest to tzw pierwsza praca w tym zawodzie i tak sie przyjelo ze nazywa sie to stazem .podobnie jak lekarz po studiach-pierwszy rok pracy jest traktowany jako stazysta a z pup nie ma to nic wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki pisze
a kim jestes z zawodu, jakie studia skonczylas? wez nawet nie zawracaj sobie glowy tym technikiem farmacji, rynek jet totalnie nasycony, niedlugo bedzie stala dluga kolejka w urzedach pracy tych co skonczyli ten kierunek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki pisze
juz predzej zrob jakis kurs ksiegowy, kadrowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupupup
ja tu pisze o tym ze jak skoncze techika farmacji to pewnie z racji mojego wieku jak i faktu ze juz sie tych technikow namnozylo nikt mnie nie przyje na staz do apteki. mam kurs z plac i technika rachunkowosci. niestety nie jest latwo cos znalesc bo wola z doswiadczeniem a jak do przyuczenia to wola mlodsze osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×