Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość harmid

Czy u was w domu są prezenty na święta?

Polecane posty

Gość gość
u Nas w rodzinie robimy losowanie kto komu kupi prezent ;-) wiadomo.. jak 10-12 osob na wigilii ma sie spotkac i kazdy kazdemu musialby cos kupic to byloby to powazne nadszarpniecie budzetu. w ten sposob losujemy jedna i kupuje sie cos w granicach mozliwosci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losssowa33
To ja jestem za takim kosmetycznym prezentem jak ten w Beautymed. To jest fajny prezent, który zostanie wykorzystany przez każda kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
U nas zawsze były prezenty na święta. W ogóle nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej. W tym roku mam zamiar trochę zaszaleć i kupić rodzince wypasione prezenty. Mama dostanie ode mnie ekspres do kawy z http://www.krups.com.pl/ a tata zestaw narzędzi o którym zawsze marzył. Dla siostry wybrałam perfumy a dla brata chyba kupię jakieś gry komputerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooo oczywiśście, chociąz u mojego mężczyzny w domu bardzo przywiązują uwagę do mikolajek ito wlasnie wtedy obdarpwuja sie prezentami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W całej mojej rodzinie zawsze były i są prezenty pod choinką dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, są i nie może być inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też są prezenty pod choinką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to zgadzam sie z Wami bo nie ma to jak dobre przenty,a na pewno Pachnąca szafa fajnie tutaj do nich pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie porzebuje świat zeby kupowac produkty pachnącej szafy bi sa naprawde bardzo dobre i zawsze są u mnie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie i jest taka tradycja. Natomiast nie kupuje kazdy każdemu a losujemy osobę, ktorej kupujemy podarek. Jedynie dzieci dostają od każdego. Ja w zeszłym roku dostałam obraz od DCN Gallery - jeden z lepszych prezentów, jaki kiedykolwiek dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas w domu zawsze byly prezenty oczywiście drobiazgi ale było i teraz gdy jestem dorosła to też oczekuje prezentu może być to czekolada ładnie zapakowana a i tak będe zadowolona to ma być cokolwiek a nie prześciganie sie kto co daje czy dostanie niestety u mnie w rodzinie jest że nie ważne co dasz i tak malo a poza tym to twuj obowiązek kiedyś tak nie było ale może to sie zmieniło jak zaczeła sie praca za granicą każdy oczekiwał żeby coś mu dać ale koniec skończyło sie odkladam na cztery kąty i skoro drobiazg nie odpowiada to nie ma nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na pewno postawię na kosmetyki - zwłaszcza te dla Pań- mamie i cioci kupiłam juz krem Sensilis Correctionist w dobrej cenie teraz w Hebe. Tacie, dziadkowi jakies śmieszne skarpety. Małe , drobne ale od serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś dawałam wszystkim prezenty ale teraz kiedy mam 12 wnuków emerytury nie starczy.stawiam pod choinką kosz ze słodyczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrażam sobie świąt bez prezentów. U nas prezenty były od zawsze i choć czasami dostawało się podobne prezenty, to się człowiek cieszył. Niestety zabawki są strasznie drogie, szczególnie w okresie przedświątecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o te najdrobniejsze to spokojnie polecam własnie Pachnąca szafę. Takie prezenty zawsze sie sprawdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze kazdy fajny pomysł bedzie tym udanym. Jak komuś brakuje ciekawych pomyslów to polecam na pewno pachnace patyczki od Pachnacej szafy. To też moze byc udany prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka455
u mnie raczej by mnie wyśmiali z takiego prezentu jak up, raczej dzieci są nastawione na elektroniczne zabawki, jakąś nową grę do konsoli, albo telefon, ale do świąt jeszcze daleko, choć syn powiedział żeby kupić mu w tym roku nowe słuchawki do grania takie: http://www.sferis.pl/p/334515-sluchawki-hyperx-cloud-khx-h3cl-wr-czarny.html, córka liczy na wrotki lub rolki, także jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamałyga111
u mnie w domu są i muszą być prezenty, ale głównie dla dzieci, dorośli tylko symbolicznie ,że by nie było głupio, jak dzieci zapytają " co dostałaś?", tak więc w tym roku kupię siostrze i szwagrowi obraz, to nie drogi prezent a daje duzo radości, sprawdziłam to przy innej okazji, polecam stronę DCN Gallery, http://www.dcngallery.pl/2/obrazy-na-plotnie/tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwień idealnie sprawdza się jako dodatek do ubrań, nie tylko damskich, ale również męskich. Taki właśnie jest zegarek Q & Q. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam na prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlena7
Prezenty zarówno 6 i 24 grudnia są w naszej rodzinie obecne. Dla dzieciaków w tym roku zamówiłam świetne spersonalizowane wideo od św. Mikołaja(http://www.listymikolaja.pl). Pisały kilka dni temu list do Mikołaja więc dostaną świetną odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż jestem tylko z mężem i nie zarabiamy dużo to i na Mikołajki i pod choinkę obdarowujemy się drobiazgami. Na Mikołajki są to zazwyczaj słodycze, a "coś konkretniejszego" kupujemy pod choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy mam kupic dziecku na swieta przykladowo klocki lego za 300 zlotych gdzie dziecko pozniej bawi sie smartfonem to mnie chuj strzela z takimi prezentami na swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, ze sa. Moja córka wymarzyła sobie domek dla lalek. Chciałabym jej sprawić przyjemność, i widziec tą radość gdy odpakowywuje prezent. Chce wziąć szybki kredyt w Tanim Kredycie i oddać tyle co wzięłam, bez żadnych zaświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×