Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość harmid

Czy u was w domu są prezenty na święta?

Polecane posty

Gość gość
Ja właśnie oddałam tyle ile pożyczyłam na viasms, teraz będę mogła pożyczać z 50% zniżką w każdą środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
listymikolaja.pl są ŚWIETNE !!! Mój Maciuś siedział z otwartą buzią i nie wierzył, że Mikołaj specjalnie dla niego nagrał wideo !! super pomysł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem jesteśmy sami. obdarowywujemy się prezentami. Na mikołajki są to tylko słodycze, a w Boże Narodzenie coś większego, ale zawsze uzgadniamy sobie za jaką kwotę i dajemy kilka propozycji, co chcielibyśmy dostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topgearra
U nas zawsze dawało się prezenty, bez względu na to, w jakim kto jest wieku. U męża w rodzinie takiej tradycji nie było, ogólnie u nich święta były raczej mało rodzinnym świętem, dlatego spodobał im się ten klimat naszego rodzinnego spędzania świąt, łącznie z wręczaniem sobie drobnych upominków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest tradycja obdarowywania się prezentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w domu jest to tradycja, że w święta obdarowujemy się prezentami. Pomysły są różne, ale najważniejsze, aby było szczere i trafione. W tym roku postawiłam na perfumy dla mamy, które też już tradycyjnie zakupiłam na goia.pl gdzie kupuję je od dawna i jestem z nich bardzo zadowolona. Dla siostry pewnie będzie to torebka o której marzy. Myślę, że miło jest zarówna dać jak i otrzymać prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że są, ale raczej nie kupujemy głupot, staramy się dawać prezenty, którymi zrobimy rzeczywiście wrażenie. A coś takiego wcale nie musi kosztować dużo. Prezent Marzeń znacie? Zobaczcie jakie mają pakiety, w zasadzie dla każdego przedziału wiekowego. Dla każdego da się coś sensownego znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowcunEla
Ja dla mojej mamy i siebie wybrałam prezent na długie lata czyli urządzenie do odmładzania :D urządzenie to usunęło mi zmarszczki, zliftingowało skórę.. bajka, w którą nie wierzyłam ale przekonałam się na własnej skórze :) amelialine.pl tu kupiłam polceam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulineczkaasddsdsa

Niewątpliwe, że biżuteria to idealny prezent świąteczny dla każdej kobiety. Czy wiecie jaką kupić żeby była trafionym prezentem? Na blogu https://meikapearls.pl/blog znajdziecie podpowiedzi 😉  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo pogadajcie z nimi żeby nic nie kupowali albo kupcie każdemu po małym upominku. 

Jako dziecko dostawało się u nas po 1000 prezentów ale teraz jak się jest dorosłym to taki mały upominek wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackson

czyże by były świeta ,bez debetu na koncie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeladnik
Dnia 7.12.2018 o 23:18, Gość jackson napisał:

czyże by były świeta ,bez debetu na koncie 😄 

zgadzam sie, debet czasmi ratuje skóre 😄 zalezy jaki duży jeszcze 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.12.2018 o 00:06, Gość czeladnik napisał:

zgadzam sie, debet czasmi ratuje skóre 😄 zalezy jaki duży jeszcze 😛 

Co prawda karty debetowej nie mam, ale w moim banku mam możliwość wzięcia kredytu odnawialnego 🙂 Co prawda mam nadzieję że nie będę musiała go brać, no ale nigdy nie wiadomo jak życie nas zaskoczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sona
6 godzin temu, elfik10 napisał:

Co prawda karty debetowej nie mam, ale w moim banku mam możliwość wzięcia kredytu odnawialnego 🙂 Co prawda mam nadzieję że nie będę musiała go brać, no ale nigdy nie wiadomo jak życie nas zaskoczy 

a orientujesz sie na jakich warunkach? jakie oprocentowanie? Ja korzystam w swoim banku i mam 10%

Dnia 9.12.2018 o 00:06, Gość czeladnik napisał:

zgadzam sie, debet czasmi ratuje skóre 😄 zalezy jaki duży jeszcze 😛 

Czsami są potrzebne takie rzeczy jezeli nas cos zaskoczy. Ja  mam kredyt odnawialny i już korzytsałem niestety ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Gość sona napisał:

a orientujesz sie na jakich warunkach? jakie oprocentowanie? Ja korzystam w swoim banku i mam 10%

Z tego co pamiętam oprocentowanie nie jest jakoś wysokie bo też wychodzi troszkę powyżej 10%. Nawet mogłam się o niego starać zaraz po otworzeniu konta

18 godzin temu, Gość sona napisał:

Czsami są potrzebne takie rzeczy jezeli nas cos zaskoczy. Ja  mam kredyt odnawialny i już korzytsałem niestety ;d

Wydaje mi się że taki kredyt wzięty w banku jest dużo lepszą opcją niż w chwilówce 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sona
Dnia 12.12.2018 o 11:56, elfik10 napisał:

Z tego co pamiętam oprocentowanie nie jest jakoś wysokie bo też wychodzi troszkę powyżej 10%. Nawet mogłam się o niego starać zaraz po otworzeniu konta

no to podobnie jak u mnie, dostałem taka propozycje zaraz po otwarciu konta. W poprzednim banku nie chcieli mi dać pozyczki na 2000zł od reki... smiech!

Dnia 12.12.2018 o 11:56, elfik10 napisał:

Wydaje mi się że taki kredyt wzięty w banku jest dużo lepszą opcją niż w chwilówce 🙂

zdecydowanie tak, chwilowki maja duzo wieksze %...  z Ciekawosci dopytam bo masz podobna ofertę do mnie, a Ty z jakiego banku korzystasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackson
Dnia 11.12.2018 o 11:31, elfik10 napisał:

Co prawda karty debetowej nie mam, ale w moim banku mam możliwość wzięcia kredytu odnawialnego 🙂 Co prawda mam nadzieję że nie będę musiała go brać, no ale nigdy nie wiadomo jak życie nas zaskoczy 

też widziałem taka opcję. Nawet kusząca

 

Dnia 12.12.2018 o 11:56, elfik10 napisał:

Z tego co pamiętam oprocentowanie nie jest jakoś wysokie bo też wychodzi troszkę powyżej 10%. Nawet mogłam się o niego starać zaraz po otworzeniu konta

Wydaje mi się że taki kredyt wzięty w banku jest dużo lepszą opcją niż w chwilówce 🙂

to to na pewno. Chwilówki potrafią się pojawić i zniknąc za tydzien, w sensie te siedziby. A bank to bank , jeżeli jest solidny to nie zamkną się za chwilę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebsss
16 godzin temu, Gość jackson napisał:

też widziałem taka opcję. Nawet kusząca

ehhhh chyba czas pomyśleć o zmianie banku bo ja nic takiego nie mam. A wiadomo - nikt kredytów nie chce ale czasem jest potrzeba więc dobrze mieć taką możliwość.

16 godzin temu, Gość jackson napisał:

to to na pewno. Chwilówki potrafią się pojawić i zniknąc za tydzien, w sensie te siedziby. A bank to bank , jeżeli jest solidny to nie zamkną się za chwilę 

tak jak piszesz. banki nie upadają. Co najwyżej przejmują je inne banki ale nigdy nie upadają. Jak kredyty to tylko w bankach a nie w jakichś podejrzanych chwilówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olex

Tradycja czy nie uważam, że przy takich okazjach jak święta to jest to normalna rzecz.  Choćby mały drobiazg zawsze ucieszy. To chyba takie naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

pewnie że są 😄 mąż już wie że chciałabym taki złoty zegarek jordan kerr ❤️  mam nadzieje że nie zapomni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×