Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość :):):):):)

Czemu tylko narzekacie i marudzicie?

Polecane posty

Gość :):):):):)

Ledwo wejde na forum to widze same tematy do narzeka. A to ze nie stac na prezenty jak innych, a to ze z mezem sie nie uklada bo jest taki czy owaki, a to ze swieta ida i wigilia i w ogole do dupy bo spotkania z rodzina. Kompletnie tego nie rozumiem! Ciesze sie ze swiat jak dziecko. Znow cala duza rodzina zasiadziemy do stolu,rozdamy sobie prezenty,bedziemy jesc,rozmawiac i cieszyc sie soba. To powinien byc dla was radosny okres tak jak dla mnie. Najbardziej mi przykro ze wasze dzieci beda musialy ogladac smutnych przygnebionych rodzicow i ten nastroj przejdzie tez na nie. Nie wyobrazam sobie psuc swiat dziecia swoim marudzeniem i ciaglym narzekaniem ze kraj do dupy ludzie do dupy i swieta do dupy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie marudzę jutro jade na 2 tygodnie do rodziców i jestem very happy z tego tytułu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):):)
*dzieciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja.....
ja co prawda na forum nie narzekam, ale świąt nie lubię. Najgorszy okres w roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):):):)
Asiamt ---ciesze sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nasturcja Mama
to ze ktos tutaj na forum marudzi nie znaczy ze marudzi przy patrzących dzieciach, moge sie zalozyc ze wszystkie mamy tutaj sa usmiechniete i radosne na widok swoich pociech i nawet jak je cos totalnie wkur*** to pewnie itak staraja sie nie obarczac tym swoich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też hurraaaaa wreszcie odpocznę od roboty i gonitwy codziennej będzie super, nawet bez śniegu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam mieszane uczucia co do świąt, bo ogólnie to je uwielbiam, zapach barszczu z uszkami i kompotu z suszu, choinka, prezenty, kolędy kocham to, ale niestety mój mąż jak zawsze pewnie będzie stroił fochy w dzień wigilii bo on mi to zawsze robi jak jesteśmy w domu na święta a nie u jego kochaniutkich rodziców i to mi troche nastrój psuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście my spędzimy wigilie wszyscy razem moi rodzice i brat u rodziców męża i jego siostrą z mężem i dzieckiem jak się mieszka w jednym mieście, to można tak to urządzić, zeby wszyscy byli kontenci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lodowata lady
Ale macie fajnie te co wyjezdzaja,ja nie marudze ale wyjechac tez by mi sie chcialo :) A tak w ogole to ja uwielbiam swieta tylko nienawidze tego motlochu calego w sklepach to jakas masakra jest,ale ja nie marudze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×