Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jewyyy

Prawo jazdy poznań

Polecane posty

Gość Sara

Nie polecam p. Lrzysztofa Obremskiego, byl w OSK Mustang, nerwowy, krzyczy i mało wyrozumiały. Niby żartuje ale to suchary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wii

Ja ze swojej strony polecam szkołę jazdy Fallcon, nauka była bardzo przyjemni a instruktorzy sumiennie prowadziłi swoje jazdy, cenę mają również bardzo strakcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian

Wybór OSK Fallcon  był w 200 % trafnym wyborem. Dowodem na to jest to że rozpoczynałam naukę jako całkowity laik, pod względem zarówno zasad jazdy przepisów jak i samej jazdy czy obsługi samochodu, a zdałem za 1 razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jamni

Ja też uczyłem się w Fallconie i jestem bardzo zadowolony, naprawdę potrafią przekazać wiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliwiaKin

W przypadku dobrej szkoły jazdy w Poznaniu to dla kat. B śmiało mogę polecić OSK Pegaz, ponieważ robiłam u nich kurs ponad pół roku temu. Natomiast wszystko fajnie poszło, przede wszystkim dbają o organizację zajęć z teorii oraz praktyki. Nie ma problemów ze zbyt małą ilością godzin jazdy bo co dwa dni miałam dwie godzinki więc poszło sprawnie. Wszystko na koniec powtórzyłam i zdałam egzamin wewnętrzny, a później oczywiście już ten w WORD-zie za pierwszym razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

OSK Fallcon  to dobra szkoła jazdy , kursy i jazdy przebiegły pomyślnie 🙂 Polecam serdecznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korba

O

Dnia 2.09.2019 o 09:54, Gość Aneta napisał:

OSK Fallcon  to dobra szkoła jazdy , kursy i jazdy przebiegły pomyślnie 🙂 Polecam serdecznie 

Ja również zdawałam w tej szkole polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Świetnie prowadza kursy w autodrive.com.pl. Instruktorzy mają mega cierpliwość. Ja przed kursem nigdy nie siedziałam za kierowcą i strasznie się tego bałam. Ale trafiłam na super instruktora, który cierpliwie i spokojnie wszystko mi wyjaśniał. No i po kursie sprawnie śmigałam samochodem. Egzamin zdany bez trudu. Teraz sama pomykam po mieście i świetnie sobie radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja właśnie jestem po zdanym egzaminie na prawo jazdy. Kurs podobnie jak Ola robiłam w autodrive i podpisuje się pod jej opinią. Instruktorzy naprawdę z powołania. Bardzo fajnie prowadza kurs. Jazda z nimi jest przyjemna i bezstresowa. Świetnie tez uczą.  Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze uczą jeździć  w tej szkole https://autodrive.com.pl. Robiłam u nich kurs i nie mam zastrzeżeń. Nie ma problemów z terminami. Świetnie prowadzą zajęcia. Jazdy samochodami wyposażonymi jak należy i zawsze odpowiedni przygotowanymi. Instruktorzy z odpowiednim podejściem. Mój brat tez robił u nich prawko na ciężarówkę i tez jest zadowolony tym bardziej że pomogli mu załatwić dofinansowanie z UE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam kurs w Ośrodku Autodrive. I mam jak najlepsze zdanie o nich. Bardzo miła obsługa biurowa. Dobra organizacja. Kurs prowadzony profesjonalnie. Instruktor zawsze był na czas. Na placu na bieżąco kontrolował moje manewry i ewentualnie zwracał uwagę na błędy. Podobnie było na mieście. Na egzaminie to się sprawdziło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę się podpisać pod tym co napisały wyżej dziewczyny - Autodrive to szkoła the best. Cierpliwy instruktor, plac manewrowy blisko tras egzaminacyjnych. Co też było fajne - instruktor pokazywał mi miejsca w których egzaminatorzy lubią 'podpuszczać', co potem na egzaminie okazało się bardzo przydatne. Do tego nie ma problemu z umawianiem się na jazdy - panowie są dostępni praktycznie zawsze, nawet jak miałam potrzebę pojeździć bardzo późnym wieczorem przed egzaminem. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też robiła kurs na  prawko w Autodrive. Jestem zadowolona bo dobrze mnie nauczyli jeździć. Instruktor nie tylko nauczył mnie jak wykonać poprawnie manewr czy też przejechać odpowiednio skrzyżowanie. Pan Janusz nauczył mnie tez myśleć na drodze i że trzeba mieć oczy dookoła głowy. Teraz przejeżdżam Polskę wzdłuż i w szerz i nie mam problemu na trasie. Są dobrzy w tym co robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny. Właśnie dzięki waszym opinią zapisałam się na kurs do Autodrive. Jestem już po zdanym egzaminie. Spokojnie mogę potwierdzić ta szkołą jest ok dobrze uczą nawet tych co nigdy nie mieli wcześniej do czynienia z samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×