Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobietka23r

praca holandia zeeburg productienederland pomocy

Polecane posty

witam słuchajcie ktoś coś o tym slyszał??odpowiedziałam na cv. gościu opisał,że praca na produkcji,elektryka, ubezpieczenie 19 euro tyg, hotel bezpłatny, hala 3 min od hotelu , praca na 3 miesiace, wysyłają umowe, trzeba podpisac i odesłac wyjazd 12 stycznia. cos mi tu smierdzi..hotel za darmo?/to chyba jakis bubel no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes kobieta i pojedziesz
jako elektryk? jedziesz sama? ja tez szukam pracy za granica bylam juz pare razy na wakacje 5 razy po 3 mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeholandia
nie leketryk tylko packer, sortier przy tasmie. tez dostalem tego maila od niejakeigo pana Boleslawa. ale nigdzie zadnych informacji nie ma od ludzi ktorzy tam trafili. pewnie pierwsza rekrutacja dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bilb
Też otrzymałem e-maila z tymi samymi informacjami. Mają przesłać umowę pocztą zobaczymy co z tego będzie. Ale też dziwne, że w internecie nie ma żadnej wzmianki o tej pracy, no chyba że to pierwsza rekrutacja ja wspomniałaś. Zdziwiło mnie też jedno, gość mówi o miejscowości Zeeburg a przecież to jest dzielnica Amsterdamu. Czekam na tą umowę i zobaczymy, bo chętnie bym wyjechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina27
Ja też dostałam info od tego Pana i nie wiem,czy wysyłać mu te 15 zł.Czy tu nie ma jakiegoś oszustwa,no bo wszystko ładnie pięknie a pojadę tam na własną rękę i będę musiała wrócić.Żeby choć jedna osoba napisała,że to pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexandra xxx45
zadnych pieniedzy sie nie wysyla, chyba was glowa boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja napisałam do tego pana zeby mi podał z jakiej jest firmy i jak ma na nazwisko to mi napisał,ze nie takim tonem hahah i ze to nie rzadna agencja pracy tylko osoba prywatna to mu odpisałam ze chce jego nazwisko i wiedziec gdzie miesci sie ta praca.to juz milczy,nic nie odpisał..smiechu warte..ktos cos jeszcze doda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i jeszcze zapytałam,jakim cudem darmowy hotel to napisał,ze hotel przynalezy do firmy dlatego darmowy:) oszust jak nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Bolesław
hotel jest bardzo szykowny, można robić kupę na podłogę i cię nikt nie okrzyczy. Ponadto mieszkający za ścianą turak czesto męczy prącisława krzycząc jaa gut kebeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka34
Witam ja tez dostałam emaila z namiarami wplaty za ta umowe, oferta ciekaw tylko czy faktycznie ona istnieje, zastanawiam sie bo z checia bym wyjechała, czy ktoś dostał juz ta umowe? i moze udzielic jakis informacji na ten temat.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeholandia
Gosc gada dosc konkretnie o tej robocie. To nie jest przez agencje. On i tylko on odpowiada za rekrutacje wiec nie dziwne ze chce choc troche grosza na tym zarobic odbijajac koszta jakie rzeczywiscie poniesie za wysylanie umow itp. Wyslalem mu ta kase zobaczymy co bedzie. 3 funty mi roznicy nie robia teraz wiec nawet jak strace to sie nie potne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka34
Własnie informacje sa podane dosc dobrze i konktetnie , warunki mieszkalne i placowe, no i to ze zwracane sa te koszty które mu sie wysyła , chyba tez zaryzykuje i zobacze co wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie własnie zastanawiam nad tym. Ten cały Bolesław napisał mi adres hotelu, w którym będziemy mieszkać i faktycznie znajduje sie tam hotel. myslę, że warto zaryzykowac. wkońcu te 15,50 to nie majątek. jak ktoś coś będzie wiedział konkretnie to proszę pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyjtyuker
bunia to oszust..daj sobie spokój kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiałem z panem Bolesławem, który rzekomo podaje się za kierownika tego zakładu pracy w Holandii, tak na marginesie który kierownik rekrutuje pracowników? Kiedy spytałem gdzie znajduję się ta miejscowość Zeeburg, otrzymałem odpowiedź, że 20km od Amsterdamu(!) ..ciekawe bo z tego co wiem Zeeburg to dzielnica Amstedamu. Zapytałem także o nazwę firmy, w google nie ma nawet najmniejszej wzmianki o takiej firmie.. nazwa firmy to Zahoon Geh. LUDZIE NIE BĄDŹCIE NAIWNI I NIE ZASILAJCIE KONTA TEMU OSZUSTOWI KTÓRY PERFIDNIE ŻERUJE NA LUDZIACH I TO JESZCZE PRZED ŚWIETAMI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtki z druto
witam słuchajcie ktoś coś o tym slyszał??odpowiedziałam na cv. gościu opisał,że praca na produkcji,elektryka, ubezpieczenie 19 euro tyg, hotel bezpłatny, hala 3 min od hotelu , praca na 3 miesiace, wysyłają umowe, trzeba podpisac i odesłac wyjazd 12 stycznia. cos mi tu smierdzi..hotel za darmo?/to chyba jakis bubel no nie?? hotel masz "za darmo". pośrednik to odlicza od tego co uciułasz, ale żeby podnieść atrakcyjność oferty mówi że "za darmo". zapytaj się ile można zarobić netto miesięcznie, ile godzin dziennie się pracuje http://www.gbritain.net/forum/viewtopic.php?t=278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alr wy macie gusta
Witam miejsce pracy miejsci sie na obrzezach miasteczka Dronten.Wyjazd jest organizowany przez prywatna osobe z Polski.Po dojechaniu na miejsce z pracodawca sa spisywane umowy o Dzieło oczywiscie w jezyku Polski.Pokoje sa 2 osobe z wyposazeniem 2 łozka 2-3 szafki łazienka oraz tv.Do wyjazdu nalezy zabrac jedynie prywatne rzeczy poniewaz robocze ciuchy organizuje pracodawca.Do zakresu obowiazkow Bedzie nazelec pielegnacja scinanie pakowanie oraz przygotowywanie do transportu.Jedynym wymogiem jest wpłata zaliczki(300zł) na konto bankowe ktora zapewnia bilet w 2 strony oraz do konca Grudnia zakwaterowanie oraz wyzywienie (sniadanie-obiad-Kolacja).Nastepnie za zawkaterowanie oraz wyzywienie bedzie płatne 60/E tydzien.Wypłaty sa wypłacane tygodniowo i jak komu pasuje tzn do reki lub na konto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alr wy macie gusta
koles mi przeslam na gg tka info, jak myslicie sglosic to gdzies?? czy on jkao prywatna osoba ma prawo zadac kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeholandia
jacy wy jestescie tepi i ograniczeni to az mnie boli. to nie jest zadna agencja. hotel jest firmowy. wiec nie ponosisz zadnych kosztow bo firma sama w sobie na tobie zarobi. masz 6,50 netto. slyszeliscie kiedykolwiek w waszych pustych i ograniczonych zyiach o hotelach roboczyc ? strzal w dziesiatke. brawo. to jest wlasnie cos takiego. jak wam szkoda te 15 zl to nie slijcie i za przeproszeniem spier... stad. bo jestescie w wiekszosci banda debili ktorzy mysla ze za granica pienaidze za darmo rozdaja. tyle ode mnie. a nawiasem mowiac. Zeeburg nie jest dzielnica amsterdamu. i owszem do samego centrum amsterdamu wynosi to okolo 20 km. wiec czlowieku zanim cokolwiek napiszesz oga\rnij chociaz mape. a co do firmy. dopoki nie znasz niderlandzkiego to nie pisz pierdol. bo gosc mowil to wprost i wyraznie. nazwa firmy jest po holendersku wiec cokolwiek bys nie uslyszal. wierz mi. wpisales w swoje google zle. zrteszta po co ja sie produkuje. robta co chceta. i szczescia zycze. polskie barany. podpisano. Polski baran obecnei za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeholandia
dobra male sprsotwoanie owszem zeeburg jest dzielnica masterdamu. najmlodsza. na obrzezach maista wiec dalej sobie policz matole tepy polski... ile km do centrum amsterdamu. jol. i bawcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy też macie takie wrażenie że bolesław podszywa się pod "mozeholandia" albo z nia współpracuje? Cwelu afrykański naprawdę mslisz, że jesteś wiarygondy? od dzielnicy Zeeburg do centrum Amsterdamu jest 4,6km, tu masz link jakbyś chciał jeszcze coś powiedzieć w tym temacie: http://maps.google.pl/maps?saddr=zeeburg&daddr=amsterdam&hl=pl&sll=52.365212,4.958479&sspn=0.086477,0.222988&geocode=FSYmHwMd5mNLACkNSI3eEAnGRzHv8coiRgMMFg%3BFSgbHwMdwLFKAClVd5qUtT_GRzGNr8C3TP0AZg&vpsrc=0&mra=ls&t=m&z=15 druga sprawa, ćwierćmózgu nazwe firmy dostałem na maila to jak mogłem źle ją zasłyszeć? Totalna ściema i wyłudzenie pieniędzy! bolek napisz jeszcze coś to pofatyguje się i po numerze konta dojdę do ciebie łajzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zapytałam o adres miejsca pracy to napisał mi ten sam adres co zamieszkania, wiec to dość podejrzane, żeby sortownia i hala do pakowania mieściła się w hotelu...ja jednak nic mu nie wysyłam podejrzane to wszystko...zresztą w adresie wyraźnie jest napisane że to dzielnica amsterdamu a tu Romek1200 pisze, że powiedziano mu, że to 20 km od amsterdamu heh Bolek juz sam nie wie co komu gada. szkoda, że mieszkam daleko od środy wlkp skąd jest ten bezpłatny transport bo bym sie specjalnie przejechala tego 12go stycznia i zobaczyla co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeholandia
nie wspolpracuej z zadnym bolkiem. ani tym bardziej bolkiem nie jestem. robta co chceta. to jak sie szczypiecie z tymi 15,50 jest dla mnie smieszne. nie twierdze ze to nie walek ale tez nie mam pewnosci. wiem jakie sa realia w holandii i hoteli roboczych to tam jest od ch.. tak jak w niemczech. i sa darmowe. wiec nie widze tu nic podejrzanego. lokacja czyli to cale nieszczesne zeeburg. pokaz tego maila w ktorym ci napisal nazwe firmy adres i lokacje. jak walek to trudno ;d 3 funty to dla mnie nie majatek. masz bolek prezent na swieta i zyje sie dalej :D a jak nie walek to sylwester w amsterdamie :D bawta sie moi mili i jak szuakie roboty to najlepiej na miejscu a nie na kafeterii. jo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sprawdzałeś ten hotel jak wygląda? bo ja tak. i wątpie, żeby ZA DARMO ktoś taki hotel zapewniał pracownikom, bo nawet za głupie domki campingowe sie płaci po 70 euro tyg. i zapewniam, że ten hotel nie wygląda jak hala do pakowania czy też sortowania. zwłaszcza ze po drugiej stronie jest restauracja i w tym samym budynku mieści się sklep z bizuterią. Amsterdam 1094 CC Zeeburg Timorplein 47 Zahoon Geh taki adres mi podał jako miejsce zamieszkania i pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozeholandia
nie wiem zobaczymy. w razie czego lepiej sobie znalezc plan awaryjny ;] w kazdym badz razie czekam na ta umowe i zobacze czy dojdzie czy nie ;d troche poczekam bo w UK jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×