Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TrochęDoświadczony

Udany sex analny

Polecane posty

Gość TrochęDoświadczony

Sposób na udany seks analny (może komuś się przyda): 1. Czystość - przed warto albo płytką lewatywe (imho często niekonieczna) lub po prostu dokładnie się umyć wkładając też paluszek troszkę do środka (delikatne mydło wskazane, żeby nie szczypało) 2. Przygotowanie sprzetu - polecam za 20-30 zł kupić sobie w sexshopie korek analny. Polecam te wibrujące, ale zwyczajny też powinien się nadać. Koniecznie też kupujemy żel, polecam durex niebieski, dostępny nawet na stacjach benzynowych. Na pierwszy raz warto prezerwatywy. Członek z założoną prezerwatywą i dodatkowo mocno nawilżony żelem nie drażni niepotrzebnie pupci ukochanej. 3. Stosunek - Ważne jest rozluźnienie, na pierwszy raz polecam zacząć od dużego kieliszka wina. Po wstępnych pieszczotach (jak już będzie HOT) kobieta smaruje pupcie i korek analny żelem. Ważne jest żeby to kobieta umieściła korek w swojej pupci, minimalizuje to problem bólu (sama wie co odczuwa). Ze względu na to że wkładanie czegoś do pupy przy partnerze, jest dla początkujących spraw dosyć wstydliwą sprawą, polecam zawiązać partnerowi oczy - poczujecie się troszkę mniej zawstydzone. Jak już będziecie miały koreczek w pupie, proponuje normalny stosunek pochwowy. Jak nie kochałyście się nigdy w ten sposób - ODLECICIE. Po takim stosunku atmosfera jest już naprawde Hot. Połóżcie partnera na plecy, wyjmijcie koreczek (może być trochę brudny warto przygotować sobie ręczniczek papierowy), nałóżcie mu prezerwatywe na członka (jeżeli jescze nie ma) bardzo mocno nawilżcie żelem pupcię i członka i usiądźcie na nim tak jak w pozycji na jeźdzca (oczywiście członek do pupci wkładacie). Jak jesteście u góry, to wy kontrolujecie jak głeboko wchodzi, kiedy można go wsunąć dalej a kiedy trzeba chwilke poczekać (aż się pupka przyzwyczai). Możecie spróbować dojść w tej pozycji do orgazmu (jak ktoś normalnie na jeźdzca ma orgazmy to tu tez nie powinien mieć problemu). Potem proponuje takie coś: zaczynamy jak na pieska (żeby partner mógł prosto wejść) a potem połóżcie całkowicie na brzuchu, a partner niech sobie używa. W tej pozycji penetracja w pupę jest bardzo przyjemna, bo same wystawieniem pupki lub zaciśnięciem pośladków kontrolujecie głębokość, a do tego członek idealnie masuje wasz punkt G przez ścianę pupki. Po skończonym stosunku, myjemy się i cieszymy. Żeby nie trzeba było wyłazić z łóżka odrazu - polecam takie chusteczki nawilżone do przemywania dzidziusiów (ważne że dla dzidziusiów bo te normalne szczypią). Taki sposób na stosunek analny jest całkowicie bezbolesny i daje niesamowitą rozkosz. Począwszy od tego że macie wrażenie, że jesteście niegrzeczne (część kobiet lubi być "posuwana jak suka"), po nowo doświadczenia fizyczne. Pozdrawiam serdecznie i polecam spróbować - bo seks analny jest świetny (choć niełatwy). W razie pytań, postaram się w miarę możliwości odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan typu Bears, 49 lat
Jesteś pasywny czy aktywny? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna piekna
to nawet nie jest wazne. napisane jest dobrze i w dobrej intencji. .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia201
Dzięki za opis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgthrsysthyr
dlaczego faceci to lubią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z punktu widzenia kobiety
Jeżeli facet próbuje odbyć stosunek podczas pierwszej próby pieszczot analnych to żeby nie wiem co robił, to i tak będzie to dla kobiety bolesne, dlatego ten poradniczek powinien być zatytuowany "Co zrobić, żeby nie uciekła za pierwszyn razem". Wszystko jest niby ok, ale: Po pierwsze KAŻDY stosunek analny powinien odbywać się w prezerwatywie, Po drugie sam etap wstępny, przy użyciu zabawek powinien odbywać się do chwili aż zwieracz przestanie reagować zaciskaniem się na jakakolwiek ingerencję czy dotyk. To reakcja obronna organizmu i pokonanie jej nie zależy w pełni od woli kobiety. (to jak zakładanie soczewek do oczu - dopiero po wieeeelu próbach przestaje się mrugać ), więc najczęściej to trwa kilka TYGODNI. Poza tym zabawa jest najciekawsza kiedy obie strony eksperymentuja z zabawkami. Mężczyzna, który nalega na seks analny sam się go bojąc powinien z góry usłyszeć odmowę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrochęDoświadczony
Czy jest tu jakas kobieta, która może powiedzieć że pierwszy stosunek analny nie był bolesny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z punktu widzenia kobiety
Tak jak napisałam - jeżeli etap "przyzwyczajanią się" i zabaw z korkami jest rozciągnięty do kilku tygodni to nie ma większego problemu z pełnym stosunkiem. A jeżeli kobiecie się to naprawdę spodoba, to najlepszym treningiem jest masturbacja z koreczkiem. Dopiero na takim etapie można powiedzieć, że naprawdę jej się to podoba i tego chce jeżeli potrafi i ma ochotę się w ten sposób masturbowac. W innym wypadku to tylko uleganie namowom faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrochęDoświadczony
Myślisz, że nie ma kobiet które chcą tego spróbować bez namowy faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna 272829
próbowałam z mężem boli jak cholera nie miałam z tego przyjemności i nie zamierzam tego powtarzać :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z punktu widzenia kobiety
Kotuś, jeżeli kobieta chce tego spróbować bez namowy faceta, to po prostu to zrobi. Zaprosi do zabawy wibrator i po sprawie :classic_cool: . A wtedy gdy przyjdzie co do czego to już nie będzie potrzebować instrukcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrochęDoświadczony
No niestety często to się zdarza jak się próbuje bez przygotowania "technicznego"... Do tego chyba nie ma nic gorszego niż facet który na takie stosunki nalega. Seks analny jest bardzo przyjemny ale tylko dla osób, które chcą i akceptują taki rodzaj współżycia. Nie jest to raczej też zabawa na szybki numerek. Do niczego nie można się zmuszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrochęDoświadczony
z punktu widzenia kobiety: Tak właśnie:) Poradnik trochę dla kobiet co chcą, a nie mają pomysłu jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z punktu widzenia kobiety
Dlatego tak jak wspomnialam, najlepszy seks analny jest z facetem, który sam próbował zabaw z korkami :classic_cool: po prostu wie co robi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarna 272829
i uważam, że jeśli facet nalega na taki sex to wcześniej sam powinien spróbować tej "przyjemności" :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwona_porzeczka
Dla mnie nie ma czegoś takiego jak udany seks analny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznam mężatkę z gdańska
kiedyś byłem z dziewczyną która sama mnie na to namawiała, miała 19lat i nigdy wcześniej tego nie robiła, za pierwszym razem po wstępnym rozluźnieniu pupki paluszkiem rznąlem ją z całych sił i miała z tego ogromna przyjemność, aż piszczala i zakończyło się to orgazmem.a jak próbowałem z żoną to nie poszło bezboleśnie , ale będziemy jeszcze próbowali :-) ja polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IhaveSenn
Czy jest tu jakas kobieta, która może powiedzieć że pierwszy stosunek analny nie był bolesny? Mnie w sumie za pierwszym razem specjalnie nie bolało, a "sprzęt" był raczej średni, nie wielki, nie mały. Bardzo miło to wspominam i jak mam więcej czasu, to praktykujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrochęDoświadczony
Ihaveseen: A czy masz jakieś ulubione pozycje/sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubione?
na jezdzca zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceny z życia
Półmrok. Ona leży wtulona w pościel. On powoli podchodzi do łóżka, wsuwa się pod kołdrę, zaczyna Ją piescić. Mruczy jej czułe słówka do ucha. Po chwili odwraca na plecy, zsuwa Jej majtki, zanurza palce w jej gorących sokach, rozsmarowuje je po nabrzmialych wargach. Obserwuje jak kobieta wije się pod wpływem jego dotyku. Pochyla się nad nią, drażni językiem jej ucho, po czym zmysłowo szepcze: - A kiedy srałaś?... ---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IhaveSenn
Ihaveseen: A czy masz jakieś ulubione pozycje/sposoby? Nie mam ulubionych, każda pozycja mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IhaveSenn
A co do sposobów, to lubrykat i tyle, a partner gumka i jest wszystko jak trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczzka
Nigdy nie próbowałam tego, chociaż z narzeczonym przymierzamy się od kilku miesięcy... __________________________________________ Każdy znajdzie coś dla siebie - www.dyskrecja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja spróbowałam z chłpakiem pierwszy raz na spontana. Bez prezerwatywy i wstępnych przygotowań. Bolało tylko jak wchodził i po paru pierwszych pchnięciach. Reszta była nawet przyjemna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego z radości w******nia mnie w d**ę musiałam wygrzebać temate sprzed dwóch lat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×